dowolna

Nieruchomości Wałbrzych - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 019 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 019 ogłoszeń

439 000 zł87,32 m² 5 027,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłącznośc! Tylko w vista nieruchomości! Mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy w spokojnej części Białego Kamienia. Trzy pokoje do wejścia, okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

379 500 zł97,44 m² 3 894,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w samym centrum Wałbrzycha na początku Alei Wyzwolenia. Kamienica w bardzo dobrym stanie, w pobliżu sklepy, przystanki autobusowe, park Sobieskiego.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł45 m² 6 664,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania ładne mieszkanie na Piaskowej Górze. 3 pokoje, ładna kuchnia w zabudowie, zadbana łazienka. Mieszkanie znajduje się na parterze 4 piętrowego budynku. Dla przyszłego właściciela są.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 49 m2. Położony na piątym piętrze lokal składa się ze słonecznego salonu z dużym balkonem i ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

66 000 zł40,24 m² 1 640,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 40,24 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Stanisława Moniuszki 23 wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł33,20 m² 5 271,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronną, słoneczną i bardzo funkcjonalną kawalerkę w spokojnej i zielonej części górnego Sobięcina. Mieszkanie ma jednostronny i w pełni rozkładowy.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł40,99 m² 2 927,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podgórze o powierzchni 40,99m2. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł50,26 m² 3 462 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na I piętrze w odremontowanej kamienicy, położonej w zielonej części dzielnicy Stary Zdrój. Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł46,40 m² 3 448,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

~ oferta na wyłącznosć ~ Biuro nieruchomości Nest Home Group oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 43 m , położone w Śródmieściu Wałbrzycha, przy ulicy Kunickiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł74,11 m² 1 740,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z garażem, ogródkiem, grilem I wędzarnią U podnóża pasma gór: dłuzyna, wołaowiec, kozioł I borowa Oferuję na sprzedaż mieszkanie do własnej aranżacji usytułowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł230 m² 8 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, wykończony materiałami najwyższej klasy. Parter: duży salon połączony z kuchnią i jadalnią, gabinet , łazienka z prysznicem, z wc ,.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł36 500 m² 169,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wałbrzych - działka przemysłowa o pow. 3,6550 ha Grunty przemysłowe na wszelkie rodzaje działalności gospodarczej i przemysłowej. Unikalny, gotowy teren przemysłowy nie wymagający.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł45,56 m² 5 465,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części Wałbrzycha - na Białym Kamieniu. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 45,56.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 440 m² 131,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Wałbrzychu w dobrej lokalizacji i cichej okolicy. Działka przy ul. Malowniczej. Tuż obok osiedla Górniczego (dzielnica Rusinowa) i miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł62,80 m² 6 608,28 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na Osiedlu Podzamcze składające się z: - 3 pokoi ( w tym duży rozstawny salon z wyjsciem na balkon ) - kuchni - łazienki - wc - przedpokoju Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł83,49 m² 5 006,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w samym Centrum Wałbrzycha. - 3 pokoje - powierzchnia 83,49 m2 - kuchnia z oknem - w.c. - łazienka ( duża kabina prysznicowa), w.c. - 2 przedpokoje - schowek-.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż duży dwupoziomowy lokal o powierzchni 210 m2 w doskonałej lokalizacji. Ogromne witryny od strony ulicy o bardzo dużym natężeniu pieszym oraz samochodowym są niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł125 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej. Stan surowy zamknięty Na zdjęciach przykładowe zagospodarowanie przestrzeni domu, możliwość wykorzystania przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł89,10 m² 3 580,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Starym Zdroju, o pow. mieszkalnej 89,10m2. (po podłodze ok 104m2). Forma własności: pełna własność. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł23,90 m² 5 230,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy - Biały Kamień (ul. Gen. Andersa) Lokal powierzchni 23,90m 2 składa się z: -kuchni -pokoju -łazienki z wc Czynsz 154zł (fundusz remontowy oraz zarząd).

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł43,40 m² 5 737,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe świeżo po remoncie usytuowane na wysokim parterze w odnowionej kamienicy przy ulicy Ogińskiego w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący. Nieruchomosć dla ludzi kochających spokój, ciszę, przyrodę. Dom po kapitalnym remoncie: sierpień 2023 Duża działka o pow. 1800mkw Dach.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł85,48 m² 2 328,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, ustawne mieszkanie na Nowym Mieście. Lokal położony na wysokim parterze, zadbanej kamienicy po remoncie klatki schodowej, dachu i elewacji. Składa się z dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł34 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja inwestycyjna -tylko u nas- bisko uczelni! Szukasz pewnej lokaty kapitału? To mieszkanie to idealna baza pod zyskowny wynajem! Na sprzedaż kompaktowe, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

88 900 zł46,54 m² 1 910,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do remontu na Nowym Mieście. Mieszkanie z dużym potencjałem, położone w dobrze skomunikowanej części dzielnicy Nowe Miasto w Wałbrzychu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł37,95 m² 5 138,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: okazja! oferta na wyłączność. Dostępna wyłącznie za pośrednictwem Biura Nieruchomości willa. Do sprzedania przytulne, zadbane 2 pokojow e mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł80,12 m² 8 612,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zamieszkaj w Rezydencji Niedźwiadki. Zapraszam na prezentacje wyjątkowego, nowoczesnego apartamentu zlokalizowanego w Wałbrzychu - Podgórze - ul. Niepodległości, posadowionego w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

161 000 zł42 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie na Starym Zdroju o powierzchni 42m2 składające się z salonu, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz garderoby. Mieszkanie po częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł38,34 m² 4 668,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dla osób ceniących życie w mieście w otoczeniu gór i lasów z dala od zgiełku. Wałbrzych - miasto usytuowane na południowym - zachodzie Polski w kotlinie, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł72 m² 6 791,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży duże mieszanie na Podzamczu 4 pokoje w tym jeden otwarty na kuchnię łazienka osobno wc Przedpokój z szafą w zabudowie duży przedpokój lokal zadany nie wymaga kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 300 m² 307 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka/plac położony w Wałbrzychu dzielnica Biały Kamień. Nieruchomość o łącznej powierzchni ok. 1300 m2, działka ujęta w mpzp jako zabudowa usługowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

169 999 zł36,80 m² 4 619,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 36,80 m , położone na pierwszym piętrze zadbanej, trzypiętrowej kamienicy w dzielnicy Stary Zdrój w Wałbrzychu. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł67,80 m² 5 589,97 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe w centrum Wałbrzycha, blisko parku Sobieskiego, oddalone od ulicy. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze wyremontowanej 6-mieszkaniowej kamienicy, do której.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł66,50 m² 4 045,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu, w dzielnicy nowe miasto. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni całkowitej 74,6m2 i użytkowej 66,5m2, usytuowane na 3 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł67 m² 5 656,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł137,47 m² 5 092,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż proponuję funkcjonującą po dziś dzień, ogólnodostępną , działającą od 40 lat, aptekę "na Skale", usytuowaną w ścisłym centrum 100 tysięcznego miasta powiatowego. A pteka.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł71,90 m² 4 867,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży urokliwe mieszkanie , położone na poddaszu kamienicy w pobliżu Wałbrzyskiego Rynku. Obecnie dwa pokoje ( w projekcie i dokumentach są trzy, wystarczy postawić ściankę.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł40,54 m² 4 316,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe dwu pokojowe mieszkanie usytułowane na IV piętrze w bloku przy ul. Karkonoskiej w dzielnicy Sobięcin. Mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł81,91 m² 3 418,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu, w dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni całkowitej 84,61m2 ,użytkowej 81,91m2, usytuowane na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, do sprzedania mieszkanie bezczynszowe 1 piętro po kapitalnym remoncie, cena 240000zł pln ok 60 m z nową kuchnią wraz ze sprzętem agd w zabudowie dzielnicy Sobięcin.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij