dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wałbrzych Podzamcze

88 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

88 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

359 000 zł52 m² 6 903,85 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w bloku na Podzamczu (forteczna). Oferta na wyłączność. Lokal o powierzchni 52m2 składa się z: salon z aneksem kuchennym, dodatkowo 2 pokoje, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł54 m² 5 351,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, położone na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym, po termomodernizacji. Składa się z salonu z balkonem, dwóch pokoi, kuchni, łazienki, osobno wc i przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł60,40 m² 5 082,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie, położone na szóstym piętrze w wieżowcu, po termomodernizacji. Składa się z salonu z balkonem, dwóch pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc i przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł33 m² 5 727 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Do sprzedania Jedyne w swoim rodzaju , unikatowe mieszkanie położone na Podzamczu w wysokim bloku. Powiększona kawalerka o powierzchni 33 m2, składająca się z : przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

454 990 zł65 m² 6 999,85 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż oferujemy przestronne, czteropokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone w dobrze skomunikowanej części wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze. Lokal o powierzchni 65.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł51,30 m² 6 042,88 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości znajdującej na czwartym piętrze budynku dziesięciopiętrowym w dzielnicy Podzamcze. (Nowoczesna winda z poziomu 0) Mieszkanie słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł42 m² 6 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Sprzedam mieszkanie inwestycyjne. Pełna własność. Ogródek rod Podzamcze blisko Spółdzielni. Mieszkanie w tej chwili wynajmowane z super rzetelnym najemcą zainteresowanym najmem na lata. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł72,60 m² 5 082,64 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

= wyłączność = Na sprzedaż oferujemy przestronne, czteropokojowe mieszkanie, położone w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze, przy ulicy Blankowej. Nieruchomość o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

190 000 zł35,01 m² 5 427,02 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży nieruchomości znajdującej na parterze budynku dziesięciopiętrowym w dzielnicy Podzamcze. *pierwsze zdjęcie jest poglądowe Szczegóły nieruchomości: mieszkanie słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł49 m² 7 530,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania | Podzamcze | Balkon z widokiem na zieleń Są miejsca, do których wchodzisz i od razu czujesz spokój. Miękkie światło wpadające przez okna,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

= wyłączność = Do wynajęcia oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w budynku przy ulicy Kasztelańskiej 44, na wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze. Na powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł71 m² 30,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 pokoje | 71 m | Świetna lokalizacja | Idealne dla rodziny Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m , składające się z 4 pokoi. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł48,50 m² 5 154,64 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe, osobna łazienka i wc, kuchnia oraz przedpokój. Mieszkanie ustawne. Z przedpokoju przechodzi się do każdego pomieszczenia. Okna plastikowe, panele i płytki na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł64 m² 7 015,62 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortowe mieszkanie na Podzamczu. Mieszkanie składa się z: -salonu z aneksem kuchennym, -sypialni z dość dużą garderobą - pokoju. Na przedpokoju znajduje się szafa z drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

224 900 zł37 m² 6 078,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Niższa cena! Topowa lokalizacja! Na sprzedaż 2 - pokojowe komfortowe mieszkanie położone na 2 piętrze. Na funkcjonalną przestrzeń mieszkania wliczamy: - salon 12m2 - pokój 9m2 - przedpokój 3,30m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł53,70 m² 5 381,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży prezentujemy Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone przy jednej z bocznych, cichych ulic wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze miejscu cenionym za spokój oraz wygodny dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł54 m² 7 129,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż | 3 pokoje | świeżo po remoncie | Podzamcze | duży balkon Na sprzedaż komfortowe i świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w Wałbrzychu na osiedlu Podzamcze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł54,40 m² 5 422,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54,40 m2 usytuowane na wysokim parterze w budynku 4- piętrowym po termomodernizacji przy ul. Fortecznej. Układ pomieszczeń : - ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł46 m² 5 760,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na Podzamczu. Usytuowane w kamienicy na 1 piętrze. Powierzchni 46m , w tym: 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł35 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Podzamcze - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Mieszkanie składa sie z: - 2 pokoi ( jeden z balkonem ) - oddzielnej kuchni jasnej z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa Oferta wynajmu mieszkania - Wałbrzych, podzamcze, ul. Basztowa 48 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

349 000 zł72 m² 4 847,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania w prestiżowej lokalizacji dzielnicy Podzamcze w Wałbrzychu. Nieruchomość o powierzchni 60 m oferuje komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, położone w spokojnym zakątku Podzamcza. Umeblowana kuchnia i sypialnia, w drugim pokoju tylko kanapa. Budynek odsunięty od ulicy, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł53,80 m² 5 371,75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z potencjałem, funkcjonalnym układem i pięknym widokiem? Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,8 m , położone na Podzamczu w Wałbrzychu, z wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł55,20 m² 5 235,51 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Podzamczu, o pow. mieszkalnej 53,90m2 położone na 9 piętrze w bloku z windą. Lokal charakteryzuje się dwustronną ekspozycją,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł56,57 m² 5 815,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferta na wyłączność! Tylko w vista nieruchomość. Możliwość dokupienia garażu znajdującego się w bryle budynku. Cena 70 000 zł. Garaż do kupienia tylko z nieruchomością!.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł51,30 m² 6 042,88 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni 51,30 m2 usytuowane na 4 piętrze w budynku 10 piętrowym z roku 1980 z windą (po remoncie z poziomu 0) na.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł50,80 m² 6 003,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 50,80 m2 zlokalizowane jest na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku i składa się z trzech indywidualnych pokoi, kuchni, łazienki , wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł62,80 m² 5 398,09 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedaż lub zamiana na mniejsze! oferta na wyłączność. Mieszkanie położone na 4 piętrze 10-piętrowym budynku po termomodernizacji, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł65 m² 4 907,69 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Szukasz dla siebie i swojej rodziny mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Podzamcza. Mam dla Ciebie ciekawą nieruchomość znajdującą się na 9 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł50 m² 4 580 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż lokal handlowo - usługowy, usytuowany w ciągu lokali handlowych przy ul. Hetmańskiej w dzielnicy Podzamcze. Lokal powierzchni 50 m2 posiada: dwie sale sprzedażowych,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z garażem podziemnym, w apartamentowcu na ulicy Senatorskiej. Mieszkanie położone na drugim piętrze, składa się z salonu z otwartą kuchnią i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł72,60 m² 6 046,83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości znajdującej na ósmym piętrze budynku dziesięciopiętrowym w dzielnicy Podzamcze. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie słoneczne ,rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł50,80 m² 6 279,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idalne dla obywateli Z poza unii europejskiej! Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze w budynku IV piętrowym jednym z bloków przy ul. Grodzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł35,30 m² 42,49 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone na 1 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku na Podzamczu. Lokal znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, a z okien rozpościera się widok na.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł408 m² 2 328,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 396 m²

Oferuję na sprzedaż halę wolnostojącą zlokalizowaną w dzielnicy Podzamcze. Budynek usytuowany jest na prostokątnej, w pełni uzbrojonej działce o powierzchni 1400m2. Nieruchomość.