dowolna

Nieruchomości Wałbrzych - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 019 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 019 ogłoszeń

210 000 zł55,10 m² 3 811,25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,10 m , zlokalizowane na 3. piętrze w budynku z cegły. Mieszkanie składa się z dwóch odrębnych lokali mieszkalnych, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł83,33 m² 8 688,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Możliwość zamiany. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł5 000 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Piękny klimatyczny zespół pałacowo -parkowy z 1720 roku znajdujący się na obrzeżach Wałbrzycha w sasiedztwie terenów zielonych. Obiekt składa się z 9 budynków zlokalizowanych na.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł58,10 m² 4 802,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne, jasne mieszkanie po kapitalnym remoncie , położone na wysokim parterze w ładnej, zadbanej kamienicy. Salon z aneksem kuchennym , w pełni wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Prezentujemy na sprzedaż słoneczne, narożne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na osiedlu Biały Kamień w Wałbrzychu pow. mieszkalnej 59,44m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

46 000 zł34,98 m² 1 315,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 12 o powierzchni 34,98m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 maja 90 wraz z udziałem wynoszącym 746/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł94 m² 5 585,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko u nas wyjątkowa oferta sprzedaży oryginalnej nieruchomości w pięknej kamienicy w Śródmieściu Wałbrzycha. Lokal położony jest przy ul. Szmidta może pełnić funkcję pięknego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność: na sprzedaż ustawna kawalerka zlokalizowana w jednej z najbardziej pożądanych części Wałbrzycha - na Piaskowej Górze w okolicy ul. Makuszyńskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł32,85 m² 4 535,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie W 3 piętrowej kamienicy zlokalizowane W wałbrzychu W dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,85 m2.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł84,80 m² 2 889,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania w samym Centrum Wałbrzycha. Lokalizacja: wałbrzych, centrum Cena: 250 000 zł Powierzchnia całkowita: 84.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł36,50 m² 6 301,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- na sprzedaż zadbane, funkcjonalne mieszkanie, położone na parterze w niskim, kameralnym bloku, w spokojnej i zielonej okolicy. Lokal zapewnia komfortowe warunki do życia oraz piękny.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł50,33 m² 6 358,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Gaju z ogródkiem i garażem. Opłata za ogród roczna ok. 160zł. Forma własności: pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł94,90 m² 1 580,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie jednopokojowe usytuowane na II piętrze w odremontowanej kamienicy w dzielnicy Sobięcin. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 94,90 m2 z tego.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł47,55 m² 5 993,69 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne, 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Biały Kamień (III piętro). Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, sporego przedpokoju, kuchni, łazienki i osobnej ubikacji. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł190 m² 5 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta na wyłączność Do sprzedania dom w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o całkowitej powierzchni 190m2. Dom na parterze składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł125 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej. . Na zdjęciach przykładowe zagospodarowanie przestrzeni domu, możliwość wykorzystania przestrzeni w domu.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł63,08 m² 2 520,61 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Wałbrzycha o powierzchni 55,71 m . Mieszkanie położone na pierwszym piętrze przy ulicy Wyzwolenia Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na Białym Kamieniu. Położony na drugim piętrzę lokal składa się z salonu, dwóch ustawnych pokoi, dwóch mensard idealnych na.

Szczegóły ogłoszenia

5 840 000 zł14 671 m² 398,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki z koncepcją - w samym centrum Wałbrzycha Na sprzedaż trzy sąsiadujące ze sobą działki inwestycyjne w dzielnicy Śródmieście, przy ul. Limanowskiego 10 - na terenie dawnych.

Szczegóły ogłoszenia

374 900 zł63 m² 5 950,79 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Atrakcyjne mieszkanie do wprowadzenia się od zaraz. Mieszkanie położone w Wałbrzychu dzielnica Biały Kamień. Na sprzedaż mieszkanie składające się z: - nowa kuchnia w zabudowie ze.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł59,50 m² 6 050,42 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone w atrakcyjnej części dzielnicy Biały Kamień. Na powierzchnię mieszkalną składają się: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł750 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży hala handlowo- usługowo produkcyjna, położona na działce, zakwalifikowanej jako teren przemysłowy, przy jednej z głównych ulic na trasie Wałbrzych-Wrocław. Hala obecnie podzielona.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł958 m² 177,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży płaską,w kształcie kwadratu działkę budowlaną przy ul. Andersa w Wałbrzychu. - powierzchnia 958m2 -bez zabudowań -posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej -do.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł56,49 m² 4 496,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż w pełni wyposażone, klimatyczne mieszkanie z panoramicznym widokiem z okien , położone na 4 piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Moniuszki.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł32,66 m² 4 589,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem I balkonem W spokojnej części dzielnicy podgórze. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 32,66m2 , usytuowane na 1 piętrze 2 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł200 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferuję bardzo ładną oraz gustownie urządzoną nieruchomość znajdującą się w Wałbrzychu na dzielnicy Konradów, posadowioną na ogrodzonej działce o powierzchni 500m 2. Lokum.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł286 m² 6 888,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Wyjątkowa nieruchomość z nowoczesnym mieszkaniem i halą - idealna pod działalność! Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, w pełni wyposażony obiekt w Wałbrzychu, idealny zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł80 m² 4 987,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Sprzedaż domu jednorodzinnego / mieszkania 2 poziomowego Lokalizacja: wałbrzych, dzielnica Nowe Miasto Położenie: budynek przylegający do kamienicy, oddalony od głównej ulicy Otoczenie: widok na.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł47,35 m² 6 546,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego i ciepłego mieszkania położonego Białym Kamieniu (okolice ul. Bema). Mieszkanie trzypokojowe z oddzielną, jasną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 973 m²

Na sprzedaż oferuję połowę domu wolnostojącego w zabudowie bliźniaczej. Obiekt usytuowany w dzielnicy Poniatów przy ulicy Wiśniowej. Powierzchnia użytkowa oferowanej nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł72,60 m² 5 082,64 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

= wyłączność = Na sprzedaż oferujemy przestronne, czteropokojowe mieszkanie, położone w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze, przy ulicy Blankowej. Nieruchomość o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

141 000 zł37 m² 3 810,81 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży bardzo słoneczne, 2. pokojowe mieszkanie w Śródmieściu. - wysoki parter Ogrzewanie elektryczne, można zmienić na gazowe, kominkowe. Okna plastikowe. Na podłogach panele. Do.

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł83,33 m² 8 688,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł42 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 41.56 m , położone na parterze 4-piętrowego budynku w Wałbrzychu, dzielnica Biały Kamień. Lokal mieszkalny składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł111,78 m² 5 814,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne mieszkanie usytuowane na parterze w odnowionej kamienicy zlokalizowanej w ścisłym Centrum Wałbrzyskiego Starego Zdroju, na skrzyżowaniu ulic 11-go Listopada oraz Armii.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł113,26 m² 7 045,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł65 m² 4 138,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie nie szukaj dalej oferta na wyłączność Prawie bez czynszowe, bardzo niskie opłaty , czynsz - koszty zarządu ok. 80 zł pln płatne co miesiąc Do sprzedania mieszkanie ok. 65 m na.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł32 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy w dzielnicy Stary Zdrój. Kawalerka do wejścia. Mieszkanie składa się z kuchni , salonu , łazienki. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł48,43 m² 5 141,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kuszą Ciebie góry? Uwielbiasz trekking? lub jazdę na rowerze górskim? Oferuję sposób na zawsze udane weekendy i wymarzoną ciszę po górskich aktywnościach. Wałbrzych to drugie pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł39,12 m² 4 089,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie W 3 piętrowej kamienicy zlokalizowane W wałbrzychu W dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł48,70 m² 3 080,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z bardzo dużym potencjałem w Wałbrzychu w dzielnicy Sobięcin. Forma własności: pełna własność. Mieszkanie składa się z salonu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij