dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wałbrzych Biały Kamień

178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

178 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

389 000 zł84 m² 4 630,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie, położone w bocznej uliczce Białego Kamienia - ulica Piasta w okolicy boiska. Lokal usytuowany na 1 piętrze kamienicy, stanowi odrębną własność.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł26,80 m² 6 305,97 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność - Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,80 m , składająca się z: pokoju z wyjściem na duży balkon, jasnej kuchni z oknem, łazienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

254 380 zł64,40 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu, w dzielnicy biały kamień. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,4m2 i całkowitej 68,18m2 usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem kawalerkę na Białym Kamieniu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 , które składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

249 000 zł45,56 m² 5 465,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 41.52 m , położone na parterze 4-piętrowego budynku w Wałbrzychu, dzielnica Biały Kamień, ul. Miczurina. Topowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Ogłoszenie prywatne - od właściciela: na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie o powierzchni 55 m , usytuowane na II piętrze w 3 piętrowym budynku (blok z 1994r); mieszkanie 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

319 000 zł55 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania! Położone w świetnej lokalizacji Białego Kamienia, 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze budynku powstałego w 1994 roku. Stan mieszkania- bardzo dobry. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł57,90 m² 6 303,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie około 57,90m na Białym Kamieniu w Wałbrzychu, blisko miejscowości uzdrowiskowej Szczawno-Zdrój. Architektura.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł40,18 m² 4 477,35 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej. Do sprzedania mieszkanie powierzchnia użytkowa mieszkania około 40,18m w dzielnicy Biały Kamień blisko miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie z 2 osobnymi wejściami jak do domu jednorodzinnego powierzchnia użytkowa mieszkania około 35m ,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł48,70 m² 6 981,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Witam serdecznie Szanowni Państwo nie szukaj dalej oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie około 48,70 m , balkon duży tarasowy w dzielnicy Biały Kamień blisko Szczawno-Zdrój około.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł61,83 m² 4 188,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie. Znajdujące się: wałbrzych - Biały Kamień - Dąbrowskiego. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, gazowym ogrzewaniem oraz dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł52,65 m² 7 198,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące sie Wałbrzych - Biały Kamień- przyjaciół Żołnierza Nieruchomość wyróżnia się ciekawym rozkładem, gazowym ogrzewaniem oraz dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł45,56 m² 5 465,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części Wałbrzycha - na Białym Kamieniu. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 45,56.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł125 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej. Stan surowy zamknięty Na zdjęciach przykładowe, poglądowe zagospodarowanie przestrzeni domu, możliwość wykorzystania.

Szczegóły ogłoszenia

374 900 zł63 m² 5 950,79 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Niższa cena! Atrakcyjne mieszkanie do wprowadzenia się od zaraz. Mieszkanie położone w Wałbrzychu dzielnica Biały Kamień. Na sprzedaż mieszkanie składające się z: - nowa kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł59,44 m² 6 308,88 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania z ogrzewaniem miejskim? Mam na sprzedaż 3 pokojową nieruchomość na Białym Kamieniu znajdujące się na 2 piętrze z windą. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł36 m² 3 388,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta bezpośrednia od osoby prywatnej. Mieszkanie o pow. 36m2 plus piwnica i komórka w Wałbrzychu Ulica Dąbrowskiego Biały Kamień, pierwsze piętro. Łączna powierzchnia mieszkania wraz.

Szczegóły ogłoszenia

102 000 zł30 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

DO własnej aranżacji | 2 pokoje + kuchnia | 3 piwnice 5m | biały kamień tuż przy granicy szczawno-zdrój Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł41,06 m² 5 479,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwu pokojowe usytuowane na I piętrze w zadbanej kamienicy na jednej z bocznych ulic w dzielnicy Biały Kamień. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł81,98 m² 4 330,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

**oferta na wyłączność** Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w spokojnej i zielonej okolicy przy ul. Piasta. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²200 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia oferuje wolnostojący budynek znajdujący się w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień. Posadowiony na ogrodzonej działce o powierzchni w granicy 80 ara Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Budynek użytkowy

Biały Kamień,Wałbrzych

4 000 zł200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni ok. 200 m , zlokalizowana w dzielnicy Biały Kamień - ul. Andersa (okolice szybu). Najważniejsze informacje: powierzchnia: ok. 200.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł26,70 m² 6 554,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Wałbrzychu. Lokalizacja: wałbrzych, dzielnica Biały Kamień. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze kamienicy. W budynku wyremontowany został dach,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł63 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie po kapitalnym remoncie znajdujące w się przy ulicy Bukietowej na Białym Kamieniu. Lokal składa się z salonu z otwartą kuchnią dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł80 m² 4 612,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz przestrzeni , komfortu i gotowego rozwiązania bez remontów ? Ta nieruchomość spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł50,94 m² 3 415,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuje ciekawe mieszkanie , położone na 3 piętrze , pięknej wyremontowanej kamienicy , która wygrała główną nagrodę w konkursie Ładny Dom. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Biały Kamień,Wałbrzych

1 390 000 zł3 741 m² 371,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny z ogromnym potencjałem, zlokalizowany w Wałbrzychu przy ul. Przyjaciół Żołnierza 10, w dzielnicy Biały Kamień.

Szczegóły ogłoszenia

10 260 zł540 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

do wynajmu Hala magazynowa z zapleczem socjalnym. Brama wjazdowa wysokości 4,20 m, w obiekcie instalacje elektryczne i oświetlenie. Przy Hali rampa rozładunkowa. Na terenie magazynów plac.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Biały Kamień,Wałbrzych

41,48 zł/m²26,52 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w dzielnicy Biały Kamień. Nieruchomość o powierzchni 26,52m2 usytuowana jest na parterze w dwupiętrowej kamienicy. Lokal posiada witryny wystawowe.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe 48m2, na Białym Kamieniu. Mieszkanie zlokalizowane na parterze w kamienicy. 6 lat temu przeprowadzono gruntowny remont z wymianą wszystkich instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 950 000 zł1 127 m² 1 730,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

= kontakt magdalena cecotka   = na sprzedaż nieruchomość gruntowa, zabudowana dwoma budynkami : mieszkalno biurowym - jednopiętrowym- o powierzchni ok 440M2 oraz budynekiem produkcyjno.

Szczegóły ogłoszenia

13 329 355 zł140 309 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 14,0309 ha (140309 m2) w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień na przeciw Starej Kopalni w Wałbrzychu w ciągu ulicy Wysockiego, gwarków przy rondzie senatora.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł34 m² 3 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1922

Do sprzedania położone przy ulicy Dąbrowskiego na Białym Kamieniu 1 pokojowe mieszkanie po remoncie Łączna powierzchnia mieszkania wraz z pomieszczeniami przynależnymi to 38 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł37 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Mam przyjemność zaprezentowania mieszkania do najmu położonego w dzielnicy Biały Kamień przy ulicy Dubois'a, składające go się 2 pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

4 560 zł240 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na wynajem hala magazynowa, usługowa, produkcyjna? Mam dla Ciebie halę w bardzo dobrym stanie od zaraz! Hala o powierzchni 2 40 m2. Wejście do hali przez rampę. Dojazd do posesji asfaltem. Plac.

Szczegóły ogłoszenia

4 860 zł270 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:270 m²

Prowadzisz działalność i potrzebujesz halę magazynową, usługową, produkcyjną? Hala w bardzo dobrym stanie od zaraz! Hala o powierzchni 27 0 m2. Wjazd bezpośredni do hali bez rampy.