dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Wałbrzych - Oferty sprzedaży i najmu

194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

194 ogłoszenia

199 000 zł26,20 m² 7 595,42 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Do sprzedaży wyremontowane mieszkanie na Piaskowej Górze w Wałbrzychu przy ul. Zofii Nałkowskiej. Lokal położony na II piętrze w jednobramowym bloku z windą. Pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł40,57 m² 2 215,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność - niepowtarzalne mieszkanie Z klimatem wsi W mieście! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Wałbrzychu przy ul. Dąbrowskiego to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł77,46 m² 4 260,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu, w dzielnicy śródmieście. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni całkowitej 82,16m2 i użytkowej 77,46m2, usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł74 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 74 m Śródmieście. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowej kamienicy w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

150 000 zł38 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie Biały Kamień | 38 m | parter | piwnica | możliwość powiększenia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł44 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż parter, 2 pokoje, ogródek, biały Kamień Wałbrzych Biuro Obrotu Nieruchomościami Marek Kowalski prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł41,69 m² 4 053,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja oferta na wyłączność: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Piaskowa Góra w Wałbrzychu, o pow. mieszkania 30,46m2. Lokal znajduje się w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł58 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Wałbrzycha, ul. Przemysłowa Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na wysokim parterze w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł48,23 m² 4 146,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biały Kamień/ 2pokoje/do wprowadzenia/ pełne wyposażenie. NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W dzielnicy biały kamień, na granicy białego kamienia I szczawna zdroju. Opis lokalu: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł77 m² 6 753,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie z ogródkiem i dwoma garażami! Ładne mieszkanie, rozkładowe, słoneczne na Białym Kamieniu. Usytuowane w kamienicy 1 piętrowej (czterech właścicieli) na parterze. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł82,66 m² 2 044,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Sobięcin położone na drugim piętrze kamienicy. Lokal o powierzchni 82,66m2 składa się z: salonu 3 sypialni ciemnej.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Niższa cena! Na sprzedaż stylowe i komfortowe mieszkanie o powierzchni 48m + 10m2 Piwnice, położone na parterze kameralnego, trzypiętrowego budynku z 1940 roku. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł67,25 m² 6 542,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż słoneczne mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni 67,25m2 składające się z : salonu 2 sypialni łazienki z wc przedpokoju Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł35,60 m² 6 601,12 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,6 m , położone na 2 piętrze w 7-piętrowym bloku z windą. Lokal jest jasny dzięki dużym nowym oknom pcv. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł122 m² 2 622,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

do sprzedania mieszkanie o pow 122 m2 położone na drugim piętrze kamienicy przy ul B .Chrobrego. Mieszkanie do remontu. Brak kuchni i łazienki- są tylko toalety. Czynsz około 400 zł plus.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł57 m² 4 473,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | Wysoki Parter | Nowe Miasto | 49,67 m + piwnica | 255 000 zł Biuro Nieruchomości Kowalski prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 49,67 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł31,77 m² 5 508,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie W kamienicy po remoncie W dzielnicy podgórze. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 31,77m2 usytuowane na parterze 2 piętrowej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł35,50 m² 6 338,03 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na 7. piętrze w 11-piętrowym bloku z windą przy ul. Palisadowej w Wałbrzychu. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł78 m² 3 320,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Przestronne mieszkanie położone na 3 piętrze w bardzo ładnej kamienicy po kapitalnym remoncie (nowa elewacja, nowy dach, wyremontowana cała klatka schodowa). Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł57,12 m² 3 834,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,12 m ! Nieruchomość położona jest w Wałbrzychu w spokojnej okolicy. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł60,24 m² 4 978,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu W spokojnej I zielonej części śródmieścia W ok. Parku sobieskiego. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni całkowitej 68,76m2.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł49 m² 5 693,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2pok/media miejskie/do wprowadzenia/rok bud.1995r. NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W 4 piętrowym budynku Z 1996r. W dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł81,91 m² 3 418,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu, w dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni całkowitej 84,61m2 ,użytkowej 81,91m2, usytuowane na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł68,54 m² 4 070,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Nowe Miasto w Wałbrzychu, o pow. mieszkaniowej 64,86m2. Lokal znajduje się w odrestaurowanej kamienicy na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

271 700 zł74,60 m² 3 642,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 74,60 m , zlokalizowane przy ul. Fredry, w zmodernizowanej kamienicy w Wałbrzychu. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł78 m² 4 346,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ofert na wyłączność. Na sprzedaż przytulne mieszkanie w górnej części Sobięcina o powierzchni 78 m2 wraz z dwoma piwnicami 26m2 oraz strych i pomieszczenie na półpiętrze.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł42,70 m² 6 299,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 42,70 m , natomiast powierzchnia użytkowa wynosi 36m2. Lokal położony w dzielnicy Biały Kamień w Wałbrzychu, w bocznej,.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł64,24 m² 3 890,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

= wyłączność = Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie położone w Wałbrzych, w dzielnicy Biały Kamień, przy ulicy Daszyńskiego. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 60,30.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł34,45 m² 4 209 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie W 3 piętrowej kamienicy zlokalizowane W wałbrzychu W dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł89,45 m² 5 813,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szukasz domu, ale cenisz wygodę mieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie. Przestronne, słoneczne mieszkanie z własnym ogródkiem, dwoma garażami i kominkiem daje komfort jak w domu.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł97 m² 2 938,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych, stary Zdrój | 97 m | 1. piętro | 285 000 zł (do negocjacji) Jeśli marzysz o przestronnym mieszkaniu w klimatycznej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 49 m2. Położony na piątym piętrze lokal składa się ze słonecznego salonu z dużym balkonem i ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł41 m² 7 195,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, wałbrzych Piaskowa Góra Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m , położone w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł57,15 m² 3 937,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta na wyłączność: prezentujemy na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu w Śródmieściu przy ul. Młynarskiej w okolicy Akademii Nauk Stosowanych Angelusa.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł39,12 m² 4 089,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie W 3 piętrowej kamienicy zlokalizowane W wałbrzychu W dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł66 m² 3 937,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W kamienicy zlokalizowane W dzielnicy nowe miasto. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 66 m2 usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie z dzierżawionym ogródkiem w bezpośrednim sąsiedztwie kamienicy. Położony na drugim piętrze lokal o powierzchni 70m2 składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

133 000 zł43 m² 3 093,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni 43 m2 zlokalizowaną w Wałbrzychu - Szczawienko przy ulicy Uczniowskiej, usytuowana w bloku na parterze. Składającą się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł51 m² 3 627,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 46 m + pokój na strychu Wałbrzych, śródmieście Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 46 m plus 5.5.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł49 m² 4 877,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przytulne i słoneczne mieszkanie w bloku z lat 60-tych na pograniczu Śródmieścia i Podgórza. Położony na drugim piętrze lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł50,86 m² 5 485,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Wałbrzychu - Śródmieście Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania, usytuowanego na 2. piętrze.