dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Wałbrzych - Oferty sprzedaży i najmu

194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

194 ogłoszenia

115 000 zł38 m² 3 026,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 38 m , położona na parterze kamienicy w Śródmieściu. Lokal składa się z przestronnego salonu, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł80 m² 5 862,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłącznośc. Przestronne, jasne oraz słoneczne mieszkanie na Gaju z ogrodem, garażem i miejscem do relaksu - 5 minut od Centrum Wałbrzycha. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł54 m² 2 870,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu, zlokalizowane na parterze przedwojennej kamienicy przy ul. Uzdrowiskowej 3 w Wałbrzychu w spokojnej i cenionej części miasta. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł35,50 m² 5 492,96 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w bloku dziesięciopiętrowym po termomodernizacji windą przy ul. Palisadowej w dzielnicy Podzamcze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

499 000 zł64,30 m² 7 760,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie w trakcie generalnego remontu, położone w atrakcyjnej części Podzamcza. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku-.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł64 m² 4 203,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w Wałbrzychu przy ul. Wieniawskiego, na pograniczu dzielnic Szczawienko i Podzamcze. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł65 m² 4 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowa okazja w sercu Wałbrzycha! Szukasz komfortowego, przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie ofertę, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł51,20 m² 5 058,59 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

_oferta na wyłączność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży mieszkania znajdującego się na wałbrzyskim Podzamczu przy ul. Basztowej tonącej w zieleni, krzewach.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł108,31 m² 2 760,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokal użytkowy z możliwością przekształcenia na mieszkanie Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 108,31 m , położony na I piętrze kamienicy przy ul. Dmowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł46,24 m² 6 379,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność 2 pokoje | balkon | ogród | garaż | 46,24 m Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,24 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł44,13 m² 5 438,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferta na wyłączność: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Piaskowej Górze, o pow. mieszkalnej 45,13m2. Forma własności: pełna własność. Brak podzielników ciepła na.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł42 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Gestor Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na parterze budynku wielorodzinnego w Wałbrzychu. Dzielnica Piaskowa Góra To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł40,75 m² 4 417,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i niezwykle zadbane mieszkanie położone na wygodnym parterze w wielorodzinnym budynku przy dzielnicy Podgórze w Wałbrzychu. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł59,70 m² 2 663,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja! Mieszkanie położone na parterze kamienicy przy ulicy 11-Listopada, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju oraz przynależnej do lokalu piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

319 900 zł61 m² 5 244,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wałbrzycha, blisko Parku Szwedzkiego, wśród zielonych ogródków i ładnych widoków. Lokal składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł39 m² 7 358,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferta na wyłączność Na sprzedaż mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 36m2 + piwnica 3m2. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni z szafą, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł95,48 m² 4 451,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

_oferta na wyłaczność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży przestronnego mieszkania usytuowanego na wygodnym pierwszym piętrze kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 95,48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł34 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Tylko w naszym biurze. Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka na Białym Kamieniu. Lokal położony na parterze skałada się z dużego pokoju, w którym cześć sypialna ( łożko i pojemna.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł56,63 m² 4 502,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 48m , położone w samym centrum Wałbrzycha. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i jako gotowa inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł77 m² 3 701,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na Białym Kamieniu. Położony na drugim piętrzę lokal składa się z salonu, dwóch ustawnych pokoi, dwóch mensard idealnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

386 828 zł44,98 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj swoje wymarzone miejsce do życia Kątova Park 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w zielonej części Wałbrzycha C.2.15 | 2 piętro | 44,98 m | Balkon 14,11 m | Cena: 386 828.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 900 zł52,58 m² 8 746,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odkryj swoje wymarzone miejsce do życia Kątova Park 3-pokojowe mieszkanie z widokiem i 2-ma balkonami w zielonej części Wałbrzycha C.2.14 | 2 piętro | 52,58 m | 2x Balkon 4,97.

Szczegóły ogłoszenia