dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Wałbrzych

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

300 000 zł64,39 m² 4 659,11 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie spółdzielcze z własnościowym prawem do lokalu o powierzchni 64.39m2, składającego się z trzech pokoi, kuchni, ubikacji, łazienki, przedpokoju, pomieszczenia przynależnego do.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł45,56 m² 5 465,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 41.52 m , położone na parterze 4-piętrowego budynku w Wałbrzychu, dzielnica Biały Kamień, ul. Miczurina. Topowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

185 000 zł74,82 m² 2 472,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Okazja inwestycyjna - mieszkanie idealne dla flipera! Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowane na Nowym Mieście przy ul. Chopina. Lokalizacja: dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł35,50 m² 6 338,03 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na 7. piętrze w 11-piętrowym bloku z windą przy ul. Palisadowej w Wałbrzychu. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł61,50 m² 40,65 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokoje na Podzamczu (ul. Poselska ) Mieszkanie o powierzchni 61,50m 2 składa się z -salon z wyjściem na balkon -sypialnia z podwójnym łóżkiem -sypialnia z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł42 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Gestor Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na parterze budynku wielorodzinnego w Wałbrzychu. Dzielnica Piaskowa Góra To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł26,50 m² 5 471,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Tylko W mp.House Nieruchomości! Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka zlokalizowana w samym sercu miasta - Śródmieście, ul. Okrzei. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł59,44 m² 5 871,47 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie z balkonem , położone w atrakcyjnej i zielonej części wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 750 zł38,50 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowa Inwestycja przy ulicy Porcelanowej to nowoczesny budynek zlokalizowany w jednej z najbardziej rozchwytywanych dzielnic Wałbrzycha, który wyróżnia się nowoczesną architekturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

386 828 zł44,98 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj swoje wymarzone miejsce do życia Kątova Park 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w zielonej części Wałbrzycha C.2.15 | 2 piętro | 44,98 m | Balkon 14,11 m | Cena: 386 828.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 900 zł52,58 m² 8 746,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odkryj swoje wymarzone miejsce do życia Kątova Park 3-pokojowe mieszkanie z widokiem i 2-ma balkonami w zielonej części Wałbrzycha C.2.14 | 2 piętro | 52,58 m | 2x Balkon 4,97.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

294 900 zł28,82 m² 10 232,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Odkryj swoje wymarzone miejsce do życia Kątova Park Kawalerka z balkonem tarasowym i widokiem w zielonej części Wałbrzycha C.2.13 | 2 piętro | 28,82 m | Balkon 5,31 m | Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

804 800 zł91,59 m² 8 786,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Odkryj swoje wymarzone miejsce do życia Kątova Park 4-pokojowe, komfortowe mieszkanie z 2 balkonami w zielonej części Wałbrzycha C.3.19 | 3 piętro | 91,59 m | 2x duży balkon | Cena: 804.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 088 zł67,48 m² 8 803,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odkryj swoje wymarzone miejsce do życia Kątova Park 3-pokojowe mieszkanie z 2-ma balkonami w zielonej części Wałbrzycha C.4.21 | 4 piętro | 67,48 m | 2x Balkon 3,87 m i 5,87 m |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 968 zł62,61 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odkryj swoje wymarzone miejsce do życia Kątova Park 3-pokojowe mieszkanie z b. dużym balkonem w zielonej części Wałbrzycha B.1.10 | 1 piętro | 62,61 m | Balkon 20,87 m | Cena: 550.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 156 zł62,58 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odkryj swoje wymarzone miejsce do życia Kątova Park 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w zielonej części Wałbrzycha A.0.05 | Parter | 62,58 m | Taras 22,19 m | Cena: 513 156 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

351 219 zł40,37 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj swoje wymarzone miejsce do życia Kątova Park 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w zielonej części Wałbrzycha B.1.07 | 1 piętro | 40,37 m | Balkon 9,94 m | Cena: 351 219.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 900 zł41,05 m² 9 863,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj swoje wymarzone miejsce do życia Kątova Park 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem w budynku C w zielonej części Wałbrzycha C.0.02 | Parter | 41,05 m | Ogródek 77,8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 264 zł60,03 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odkryj swoje wymarzone miejsce do życia Kątova Park 3-pokojowe mieszkanie z widokiem i 2-ma balkonami w zielonej części Wałbrzycha B.4.22 | 4 piętro | 60,03 m | Balkon 5,14 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Podwale

Podzamcze,Wałbrzych

2 800 zł51 m² 55,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferuję trzypokojowe, słoneczne mieszkanie usytuowane w inwestycji "nowe Podzamcze", przy ulicy Alei Podwale 2. Nieruchomość, w której znajduje się przedmiotowe mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie spółdzielczo-własnościowe (możliwość zakupu przez obcokrajowców) w najlepszej lokalizacji dzielnicy Piaskowa Góra (ostatni blok mieszkalny dzielnicy, na granicy ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skłodowskiej-Curie

Wałbrzych,dolnośląskie

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferuję do sprzedaży pięknie położone, funkcjonalne, zadbane i w pełni rozkładowe mieszkanie w zielonym i atrakcyjnym zakątku przy ulicy Skłodowskiej w Wałbrzychu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nałkowskiej

Piaskowa Góra,Wałbrzych

459 000 zł102 m² 4 478,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta na wyłączność. stanowią dodatkowy atut tej oferty. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 102,5 m , położone na parterze czteropiętrowego budynku z 2018 roku. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia prezentujemy Państwu komfortowe w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra, przy ulicy Nałkowskiej. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Podzamcze,Wałbrzych

535 000 zł75 m² 7 104,91 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 75,30 m , położone w Wałbrzychu przy ulicy Fortecznej, usytuowane na 10. piętrze w 11-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

230 000 zł53 m² 4 339,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Podzamczu o powierzchni 53 m , położone na 8. piętrze w wieżowcu z windą dostępną od poziomu zero. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 zł19 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Mieszkanie w stanie idealnym, świeżo po generalnym remoncie. Przeznaczone dla osób nie palących, najlepiej singli, bez dzieci, bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Szczawienko,Wałbrzych

270 000 zł41 m² 6 585,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 41 m2 + 4,85 m2 piwnica, wykończone i urządzone w wysokim standardzie, w bardzo dobrej lokalizacji Wałbrzycha - sąsiedztwo dzielnicy Podzamcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Husarska

Podzamcze,Wałbrzych

949 000 zł74 m² 12 899,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, oferuje na sprzedaż nieruchomość składającą się z: - mieszkanie 73,67 m2 -(2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, balkon 5m2, łazienka oraz wc) - garaż w bryle budynku 25m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bema

Biały Kamień,Wałbrzych

420 000 zł78 m² 5 391,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ciepłego mieszkania położonego na Białym Kamieniu (okolice ul. Bema) w Wałbrzychu blisko parku. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 77,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaskowa Góra,Wałbrzych

349 900 zł61 m² 5 733,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na sprzedaż, zlokalizowanego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Wałbrzycha - Piaskowej Górze, ul. Mieszka I. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rynkowa

Górny Sobięcin,Wałbrzych

359 900 zł63 m² 5 712,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie położone w spokojnej części miasta , blisko przystanku, przy ulicy , którą nie jest częścią trasy jedynie służy jako dojazd. Zawsze jest miejsce do zaparkowania .Lokal jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukietowa

Biały Kamień,Wałbrzych

363 000 zł55 m² 6 614,43 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w bloku - Biały Kamień (ul. Bukietowa) Gotowe do zamieszkania. Lokal o powierzchni 54,88m 2 składa się z: salon z wyjściem na balkon, kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

249 000 zł36 m² 7 014,08 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie zlokalizowane na 5. piętrze w zadbanym budynku. Nieruchomość posiada spółdzielcze własnościowe prawo i stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaskowa Góra,Wałbrzych

233 000 zł47 m² 4 957,45 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 44,5 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Wałbrzycha - Piaskowej Górze. Nieruchomość usytuowana jest na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Blankowa

Podzamcze,Wałbrzych

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 49m, dwa pokoje, balkon. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Na ścianach gładzie, stolarka drzwiowa i okienna nowa, blok ocieplony (mieszkanie bardzo ciepłe). Łazianka połączona z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Wałbrzych

309 000 zł57 m² 5 459,36 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie zlokalizowane w Śródmieściu. Lokal o powierzchni 56,6m2 składa się z: -kuchni z oknem -salonu z balkonem -2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

315 000 zł56 m² 5 635,06 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Do sprzedaży oferujemy mieszkanie w dzielnicy Podzamcze. Wnętrze o pełnym rozkładzie, z dużym balkonem i oddzielną kuchnią. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Palisadowa

Podzamcze,Wałbrzych

520 000 zł75 m² 6 933,33 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bez pośredników- od właściciela Zapraszamy do zakupu przestronnego rozkładowego mieszkania 4- pokojowego o powierzchni użytkowej 75,3m2, urządzonego w nowoczesnym stylu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

199 000 zł44 m² 4 522,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Witam po kapitalnym remoncie nie tuzinkowo wykończone okna 3 szyby ogrzewanie gaz nowy piec kondensat termet rekuperacja farby beckers baterie kludi stelarz i miska roca mieszkanie robione dla córki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

235 000 zł37 m² 6 420,77 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Podzamcze, ul. Hetmańska. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze w 11 piętrowym budynku z odnowioną windą. Mieszkanie składa się z dwóch.