dowolna

Nieruchomości Wałbrzych - Oferty wynajmu nieruchomości

201 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

201 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o pow. 29m2 na Piaskowej Górze. Mieszkanie składa się ze słonecznego pokoju, jasnej kuchni, łazienki z wc , przedpokoju z zabudowaną szafą oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kasztelańska

Podzamcze,Wałbrzych

70,83 zł/m²24 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia oferuję lokal użytkowy - sklep nadający się na działalność handlowo-usługową o powierzchni 24m2. Lokal po kapitalnym remoncie, znajduje się w Wałbrzychu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

1 300 zł67 m² 19,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na Białym Kamieniu. Mieszkanie składa się z : przedpokoju, dwóch niezależnych pokoi, kuchni i łazienki. Mieszkanie umeblowane. Ogrzewanie węglowe. Wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podgórze

Podgórze,Wałbrzych

1 500 zł53 m² 28,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2 pokojowe mieszkanie na Podgórzu. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie 52,60 m2 , które składa się z: - salon - sypialnia - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 150 zł41 m² 28,05 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność! Wynajmę mieszkanie o łącznej powierzchni 41 m2. Na nieruchomość składa się: - 2 pokoje - Kuchnia - Łazienka z wc - Przedpokój Lokalizacja: w pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od połowy Stycznia 2023r. Mieszkanie na drugim piętrze w bloku mieszkalnym na Piaskowej Górze. Dwa pokoje w pełni umeblowane, z salonu wyjście na balkon. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

33,33 zł/m²27 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal na targowisku Abakus. Lokal w dobrym stanie technicznym, możliwość wynajęcia od 2.01 Lokal składa się z : sali sprzedaży i pomieszczenia zaplecza z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

2 000 zł77 m² 25,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam serdecznie. Do wynajęcia mieszkanie na Białym Kamieniu, po generalnym remoncie, z wysokim standardem wykończenia - powierzchnia użytkowa mieszkalna ok. 77 m . Ok. 300 m od parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 250 zł31 m² 40,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjny lokal mieszkalny, położony na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Składający się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Nieruchomość częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok 40 m 2 zlokalizowane na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Nieruchomość usytuowana na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 250 zł26 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 26m2. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

2 500 zł76 m² 32,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stylowe mieszkanie na drugim piętrze z zabytkowej kamienicy w Śródmieściu. Mieszkanie w stylu loftowym po kapitalnym remoncie wszystkich instalacji. W mieszkaniu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

4 000 zł240 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:515 m²

Oferuję na wynajem w zabudowie szeregowej przestronny dom na Piaskowej Górze Nieruchomość składa się z: - przestronnego salonu z wyjściem na ogród, - 6 sypialni. - kuchni. - 3 łazienki. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

63,16 zł/m²19 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem polecam lokal w centrum Wałbrzycha. Nieruchomość składa się z sali sprzedażowej oraz zaplecza socjalnego. Idealne pod punkt bankowy, małe biuro obsługi klienta. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Podzamcze,Wałbrzych

1 500 zł36 m² 42,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

= rezerwacja = Do wynajęcia oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie, usytuowane w doskonałej lokalizacji wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze, przy ulicy Palisadowej. Przedmiotowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 950 zł45 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane na wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra - przy ulicy Malczewskiego. Przedmiotowa nieruchomość składa się z ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Senatorska

Podzamcze,Wałbrzych

2 100 zł56 m² 37,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w zielonej części wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze, przy ulicy Senatorskiej. Nieruchomość składa się z obszernego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

46,51 zł/m²258 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia reprezentacyjny lokal położony w prestiżowej lokalizacji w ścisłym centrum Wałbrzycha.Lokal przystosowany dla instytucji bankowej, posiada wszelkie zabezpieczenia, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Piaskowa Góra,Wałbrzych

3 000 zł98 m² 30,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia dom w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 98m2. Dom na parterze składa się z salonu oraz widnej kuchni. Piętro domu to dwie sypialnie oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście (okolice ulicy Schmidta, batorego) o powierzchni 40,11m2. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi z czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Podgórze

Podgórze,Wałbrzych

950 zł38 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem oferuję mieszkanie o powierzchni 38m2 na Podgórzu. Mieszkanie jasne, słoneczne, znajduje się na 3-cim piętrze w kamienicy, składa się z dużego pokoju, wyposażonej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

2 200 zł59 m² 37,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 2-pokojowy położony w nowym budynku - na Podzamczu. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Teren wokół budynku ogrodzony, ładnie zagospodarowany. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 zł41 m² 36,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Centrum dzielnicy Piaskowa Góra, blisko przystanki, szkoły, sklepy oraz przychodnia zdrowia. Wnętrze jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rusinowa

Rusinowa,Wałbrzych

1 400 zł57 m² 24,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta Tylko w naszym biurze! Oferuję na wynajem bardzo fajne mieszkanie na Osiedlu Górniczym na Rusinowie. Mieszkanie o powierzchni 57,11 m2 , które składa się z: - przestrzennego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Blankowa

Podzamcze,Wałbrzych

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie na ul. Blankowej na Podzamczu. na nieruchomość składają się : - 2 pokoje - łazienka - kuchnia -przedpokój Do mieszkania przynależy piwnica i balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Piętnastolecia

Piaskowa Góra,Wałbrzych

3 500 zł125 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Poszukujesz dużego domu z ogrodem w spokojnej dzielnicy i wśród zieleni? Jeśli tak, ta oferta jest dla Ciebie! Do wynajęcia 5 pokojowy dom o powierzchni 125 m zlokalizowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

1 200 zł33 m² 36,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem bardzo ładne mieszkanie na pograniczu Śródmieścia i Podgórza. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w jednopiętrowym budynku. Mieszkanie po remoncie o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Podgórze

Podgórze,Wałbrzych

1 000 zł26 m² 38,60 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro! Wynajmę nowoczesne mieszkanie po remoncie z internetem Nieruchomość składa się: - salon z aneksem kuchennym, - łazienka, - mini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

41,11 zł/m²90 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy na Podzamczu o powierzchni 90m2 skladajacy się z sali sprzedaży, wc oraz pomieszczenia socjalnego. Lokal parterowy z witrynami wystawowymi. Ogrzewanie gazowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 100 zł23 m² 48,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy Państwu kawalerkę znajdującą się w wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w kamienicy i składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 500 zł40 m² 37,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie , położoną na drugim piętrze zadbanej kamienicy w dzielnicy Rusinów. Mieszkanie umeblowane i wyposażone , składa się z : aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Palisadowa

Podzamcze,Wałbrzych

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się w nowo wybudowanym budynku na ul. Palisadowej w dzielnicy Podzamcze. Mieszkanie bardzo słoneczne, zlokalizowane jest na 6 piętrze. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Senatorska

Podzamcze,Wałbrzych

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie przy ul. Senatorskiej na Podzamczu. Budynek kilkuletni, ogrodzony i zadbany. Na terenie wspólnym znajduję się plac zabaw oraz miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Rusinowa,Wałbrzych

1 100 zł22 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję klimatyczną kawalerkę , położoną na parterze zadbanej kamienicy w dzielnicy Rusinów. Mieszkanie umeblowane i wyposażone , składa się z : aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

16,67 zł/m²30 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do wynajęcia lokal użytkowy z osobnym wejściem i witryną położony w Centrum Wałbrzycha. Lokal w stanie dobrym, remontu wymaga łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odlewnicza

Piaskowa Góra,Wałbrzych

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników, do wynajęcia na "osiedlu Słonecznym" przestronne mieszkanie na 1. piętrze o pow.55 m2. Mieszkanie z dużym balkonem, w bezpiecznej, atrakcyjnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasztelańska

Podzamcze,Wałbrzych

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy Państwu trzypokojowe, w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze, przy ulicy Kasztelańskiej. Oferowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na Białym Kamieniu przy ulicy Bocznej. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym, dużego pokoju, przedpokoju oraz łazienki z wc. Mieszkanie w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Monte Cassino

Biały Kamień,Wałbrzych

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w spokojnej części Białego Kamienia. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc. Okna wychodzące na północ oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajcego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Piaskowej Górze przy ulicy Gajcego. Bardzo dobra lokalizacja, blisko markety, przystanki komunikacji miejskiej. Blok ocieplony, zadbana klatka schodowa, dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję mieszkanie o powierzchni 37 m2 na Piaskowej Górze. Mieszkanie usytuowane jest na II-piętrze i składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, do.