dowolna

Nieruchomości Wałbrzych - Oferty wynajmu nieruchomości

201 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

201 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wolne od 1 lipca Mieszkanie z balkonem na czwartym piętrze z klimatyzacją. Bloku mieszkalnym usytuowany w spokojnej części Piaskowej Góry. Dwa pokoje do wejścia, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

35,85 zł/m²106 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na Piaskowej Górze przy głównej drodze. Lokal o powierzchni 105,09m2 znajduje się na parterze trzypiętrowej kamienicy. Lokal w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 700 zł39 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie na piaskowej górze, 1.700 ZŁ Z CZYNSZEM I OGRZEWANIEM. Do wynajęcia w pełni wyposażone, bardzo ładne mieszkanie, składające się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kompletnie umeblowana i wyposażona garsoniera, położona w ścisłym centrum Wałbrzycha. Mieszkanie położone w porządnej, zadbanej kamienicy, możliwość parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Rusinowa

Rusinowa,Wałbrzych

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuje przytulne mieszkanie położone na 1 pietrze budynku położone w pobliżu pętli autobusowej na Rusinowie. Mieszkanie po kapitalnym remoncie , składa się z : pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

2 200 zł57 m² 38,53 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 53,80m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Andersa

Biały Kamień,Wałbrzych

700 zł28 m² 25,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka na Białym Kamieniu przy ul. Andersa. Dobra lokalizacja, blisko szkoła, sklepy, kościół, blok ocieplony i ogrodzony. Lokal składa się z dużego salonu, małej ciemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

1 950 zł42 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta. Do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Podzamcze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, jasnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal w pełni umeblowany wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

12,77 zł/m²235 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Oferuję na wynajem lokal użytkowy w dzielnicy Biały Kamień. Powierzchnia lokalu 235 m2 , na który składają się: - 2 hale - nowe pomieszczenie biurowe wyremontowane na 1 piętrze - wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 300 zł37 m² 35,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem 38,60 M2 W dzielnicy piaskowa góra Z zabudowanym balkonem W formie oranżerii ( zabudowa otwierana W szybie okiennej. Mieszkanie jest środkowe bardzo cieplutkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

2 900 zł198 m² 14,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Witam serdecznie Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 198 m parter 99m2 w Wałbrzychu w Śródmieściu nz przeznaczeniem na gabinety lekarskie, kosmetologiczne po dostosowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

9 000 zł1 020 m² 8,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wynajmę hale magazynową w doskonałej lokalizacji Wałbrzycha. Na całość składa się: - hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 1020 m 2 wraz z przynależnym pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, Szczawienko

Szczawienko,Wałbrzych

14 000 zł1 279 m² 11,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Posiadam do wynajęcia hale magazynową w doskonałej lokalizacji Wałbrzycha. Na całość składa się: - hala magazynowa - produkcyjna o powierzchni 1279,45 m 2 wraz z przynależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. 11 Listopada

Stary Zdrój,Wałbrzych

700 zł8 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:do uzgodnienia

*Do wynajęcia pokój nr. 2 w 4-pokojowym mieszkaniu *miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie *8 m2 *świetna lokalizacja *5 minut drogi do wielu uczelni wyższych, m.in.: Politechnika Wrocławska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 400 zł36 m² 39,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! 2 pokojowe mieszkanie w bocznej, zielonej i spokojnej uliczce Nowego Miasta. Lokal znajduje się na parterze w 2 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona

Śródmieście,Wałbrzych

1 360 zł68 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szukasz hali pod swój biznes? Oferuję na wynajem halę handlową, boks w Śródmieściu Wałbrzycha. Hala idealnie nadaje się pod usługi, magazyny, handel. Hala o powierzchni 68 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

1 250 zł27 m² 46,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękna kawalerka w samym centrum Wałbrzycha (śródmieście) o powierzchni 23,02m2. Składa się z przedpokoju, łazienki z wc, sypialni i pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

13 000 zł1 075 m² 12,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wynajmę część hali produkcyjno - magazynowej o powierzchni 1.075 m2. Dodatkowo przy powierzchni produkcyjno - magazynowej dostępna jest również powierzchnia administracyjno - socjalna (biura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

10 000 zł825 m² 12,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę halę magazynową w doskonałej lokalizacji Wałbrzycha, składająca się z: - hala magazynowa 825 m2 z rampą rozładunkową - 2 zaplecza socjalno - biurowe - pomieszczenie sanitarne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

14,65 zł/m²198 m² 2 900 zł

 

 

 

Stary Zdrój,Wałbrzych

2 000 zł90 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia oferuje hale wysokiego składowania w konstrukcji murowanej znajdująca się w spokojnej części Starego Zdroju. Na powierzchnię 90 m 2 składa, powierzchnia magazynowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

37,50 zł/m²88 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Witam serdecznie, do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 88 m Sala sprzedażowa ok. 50m2, zaplecze ok 38m2. w Wałbrzychu na Białym Kamieniu z przeznaczeniem na np. gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona

Piaskowa Góra,Wałbrzych

5 000 zł195 m² 25,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szukasz obiektu na swój biznes? Oferuję na wynajem halę z placem manewrowym. Budynek wolnostojący w bardzo dobrej lokalizacji Piaskowej Góry. Budynek składa się z: - hala o pow. 100 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 150 zł41 m² 28,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność! Wynajmę mieszkanie w dzielnicy Piaskowej Góry o łącznej powierzchni 41 m2. Na nieruchomość składa się: - 2 pokoje - Kuchnia - Łazienka z wc - Przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia oferuję lokale usługowo - handlowe - gastronomiczne, znajdujące się w ścisłym centrum Piaskowej Góry. Lokal położony w budynku parterowym, duża witryna wystawowa, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 000 zł26 m² 38,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferuję na wynajem kawalerkę na Sobięcinie w bocznej cichej, zielonej uliczce. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Kawalerka o powierzchni użytkowej ok. 23 m2 , która składa się z -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona

Śródmieście,Wałbrzych

1 652 zł92 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szukasz hali pod swój biznes? Oferuję na wynajem halę handlową, boks w Śródmieściu Wałbrzycha. Hala idealnie nadaje się pod usługi, magazyny, handel. Hala o powierzchni 91,8 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chałubińskiego

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 300 zł49 m² 26,69 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego. Do wynajęcia mieszkanie na pograniczu Starego Zdroju i Białego Kamienia - ul. Chałubińskiego. Położony na 1 piętrze lokal składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

1 250 zł31 m² 40,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność. Wynajmę dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Biały Kamień Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym, małej sypialni, łazienki z wc, oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Bolesława Krzywoustego

Gaj,Wałbrzych

12,50 zł/m²24 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Duży garaż. Suchy, przewiewny,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Witam serdecznie, do wynajęcia mieszkanie z wyposażeniem, z 1 balkonem, podzamcze Wałbrzych, w zielonej, spokojnej okolicy, możliwość wypoczynku skwerek zielony przed budynkiem, wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

1 100 zł26 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładna, słoneczna kawalerka z dużym balkonem na Białym Kamieniu. Mieszkanie kompletnie umeblowane i wyposażone , wolne początku kwietnia. Opis oferty sporządzony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długosza

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na parterze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Piaskowej Góry, kawalerka w stanie do wprowadzenia, okna wychodzące na północ oraz południe; widok na skwer. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palisadowa

Podzamcze,Wałbrzych

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Słoneczne mieszkanie na wynajem długoterminowy na 8 piętrze. Do umeblowania salon i mały pokój. Na stanie telewizor i komoda w małym pokoju. W salonie szafka pod telewizor. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz

Śródmieście,Wałbrzych

21,99 zł/m²138 m² 3 045 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferuję na wynajem pomieszczenia biurowe wraz z zapleczem magazynowym, usługowym. Miejsce idealnie nadaje się pod usługi, magazyny, handel. Zaplecze magazynowe na poziomie piwnicznym plus biura mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuje ciekawe mieszkanie położone w Śródmieściu. Lokal mieszkalny składa się z : -przedpokoju -pokoju z aneksem kuchennym ( 15,36m2) -sypialni/ garderoba (7,83m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górnicze

Górnicze,Wałbrzych

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Oferuję na wynajem bardzo fajne mieszkanie na Osiedlu Górniczym w Wałbrzychu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuje przytulna kawalerkę na Białym Kamieniu. Mieszkanie składa się z : kuchni , pokoju , przedpokoju i łazienki z wc. Mieszkanie umeblowane. W czynszu zaliczka za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Wałbrzych

2 100 zł106 m² 19,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestrzenną nieruchomość w Śródmieściu miasta Wałbrzych. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 2 piętrowej wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Wałbrzych

1 350 zł40 m² 33,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis lokalu: *do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy al. Wyzwolenia. *Lokal o powierzchni 40 m2. *Składa się z salonu, sypialni, aneksu kuchennego oraz łazienki z wc. *Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasztelańska

Podzamcze,Wałbrzych

1 100 zł36 m² 30,99 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Podzamczu przy ulicy Kasztelańskiej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko markety, bazar, przystanki komunikacji miejskiej, nieopodal znajduję się szkoła, przedszkole, przychodnia.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij