dowolna

Nieruchomości Wałbrzych - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 017 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 017 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

220 000 zł49 m² 4 489,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania mieszkanie własnościowe, w spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu, sypialni osobnej kuchni oraz łazienki z wc. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

315 000 zł51 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Podzamczu po remoncie 2 pokoje kuchnia łazienka wc przedpokój duży balkon lokal ładny, jasny mieszczący się na 2 piętrze wieżowca. Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Niepodległości

Podgórze,Wałbrzych

159 000 zł120 m² 1 325 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy przestrzenny z dwoma dużymi witrynami, położony bezpośrednio przy ulicy z możliwością parkowania samochodów dostawczych bezpośrednio pod lokalem. Pod lokalem został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Poniatów,Wałbrzych

895 000 zł125 m² 7 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom na sprzedaż - piaskowa góra, wałbrzych Powierzchnia: 125 m | Działka: 427 m | Liczba pokoi: 5 | Stan: do zamieszkania | Rynek: wtórny wyjątkowa lokalizacja wombat nieruchomości oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Różewicza

Piaskowa Góra,Wałbrzych

39 900 zł20 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:19 m²

Na sprzedaż garaż - Wałbrzych, piaskowa Góra, ul. T. Różewicza Na sprzedaż garaż murowany położony w atrakcyjnej lokalizacji na Piaskowej Górze, przy ulicy Tadeusza Różewicza. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Nowe Miasto,Wałbrzych

99 000 zł27 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Kawalerka o powierzchni 27 m , usytuowana na 3. piętrze zadbanej, 3-piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z pokoju, oddzielnej kuchni oraz łazienki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

225 000 zł59 m² 3 805,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

= rezerwacja = Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe, kompleksowo wyposażone mieszkanie usytuowane w odrestaurowanej, staromiejskiej kamienicy, przy ulicy Dmowskiego w Wałbrzychu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drzymały

Rusinowa,Wałbrzych

185 000 zł32 m² 5 823,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 31,77m , położone na parterze, prywatne wejście, dwukondygnacyjnego budynku z 1960 roku. Na funkcjonalną przestrzeń mieszkania wliczamy: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

369 000 zł69 m² 5 379,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,7 m , położone w doskonałej lokalizacji. Cena do negocjacji. Składa się z trzech ustawnych pokoi, osobnej, widnej kuchni, dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

144 900 zł39 m² 3 698,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie około 39,18m powierzchni użytkowej na Podgórzu w Wałbrzychu, blisko miejscowości uzdrowiskowej Jedlina-Zdrój (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 150 000 zł336 m² 3 420,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 683 m²

Oferta dostępna tylko U nas! Na sprzedaż gotowy obiekt pełniący funkcje mieszkalną (dwa oddzielne mieszkania) i usługową (warsztat samochodowy). Bardzo dobra lokalizacja - dzielnica Piaskowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

895 000 zł155 m² 5 774,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Oferta na wyłączność! Tylko w vista nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy komfortowy i solidnie zmodernizowany dom jednorodzinny o przemyślanym układzie i wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wałbrzych

327 100 zł58 m² 5 629,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,10 m ! Nieruchomość położona jest w Wałbrzychu przy ul. Dmowskiego w historycznej kamienicy. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Karkonoska

Górny Sobięcin,Wałbrzych

335 000 zł82 m² 4 085,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem Lokalizacja: wałbrzych / Górny Sobięcin Powierzchnia: 82 m2 Cena: 350 000 zł okazja - oferta zimowa Na sprzedaż oferuję przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

205 000 zł36 m² 5 742,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Posiadamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Krasińskiego na Piaskowej Górze. Bardzo dobra lokalizacja, niedaleko centrum dzielnicy, w pobliżu sklepy, szkoła oraz przychodnia zdrowia. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palisadowa

Podzamcze,Wałbrzych

243 000 zł48 m² 5 041,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta również dla obywateli ukrainy - spółdzielczo własnościowe Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Podzamczu przy ulicy Palisadowej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przychodnia zdrowia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

179 000 zł31 m² 5 718,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spokojna okolica Starego Zdroju. Niska zabudowa. Zielono. Pod lasem, ogródek przy budynku (dzierżawa). Pokój z dużą kuchnią, łazienka, przedpokój, łącznie 31,30 m2. Duża piwnica 6,45 m2. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

690 000 zł270 m² 2 551,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:300 m²

Umowa na wyłączność! Tylko w Naszym biurze! Szukasz dla siebie i dla swojej rodziny domu gotowego do zamieszkania? Oferuję na sprzedaż ciekawą nieruchomość domu szeregowego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

239 000 zł44 m² 5 431,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż słoneczne i bardzo ciepłe mieszkanie położone na 3. piętrze w zadbanym budynku czteropiętrowym po termomodernizacji. Układ mieszkania to prawdziwy atut: przestronny salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Wałbrzych

800 000 zł140 m² 5 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta sprzedaży apteki W centrum wałbrzycha 1. Przedmiot Sprzedaży: oferujemy na sprzedaż w pełni funkcjonujące przedsiębiorstwo apteczne, zlokalizowane w ścisłym centrum Wałbrzycha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

240 000 zł67 m² 3 598,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta na wyłączność! Tylko w Naszym biurze! Sprzedam wyjątkową nieruchomość 2 pokojową w bardzo dobrej lokalizacji Śródmieścia niedaleko Parku Sobieskiego w Centrum Wałbrzycha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

199 000 zł98 m² 2 037,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, ustawne mieszkanie na Starym Zdroju. Lokal położony na drugim piętrze, zadbanej kamienicy po remoncie klatki schodowej i elewacji. Składa się z kuchni, trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Wałbrzych

421 000 zł79 m² 5 356,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie w Wałbrzychu - Lotników 1 piękne, wyjątkowe Z wielu względów. Gotowe do zamieszkania na sprzedaż- dla osób zdecydowanych możliwość negocjacji. Wyobraź sobie poranki, kiedy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

459 000 zł62 m² 7 403,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 62m 2 , usytuowane na parterze bloku w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

144 900 zł39 m² 3 698,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania wygodna kawalerka z kominkiem z zapasem drzewa i z co gazowym i mieszkanie około 39,18m powierzchni użytkowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

199 000 zł36 m² 5 605,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na drugim piętrze wieżowca z windą przy ul. Palisadowej na wałbrzyskim Podzamczu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

250 000 zł39 m² 6 410,26 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie z jasną kuchnią i dużym balkonem, położone doskonałej lokalizacji Piaskowej Góry. Dwa rozkładowe pokoje , (sypialnia i salonik) , łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

339 000 zł68 m² 4 985,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na Podzamczu, do własnej aranżacji, położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Pierwotnie mieszkanie składało się z 4 pokoi, istnieje możliwość powrotu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Nowe Miasto,Wałbrzych

114 900 zł32 m² 3 636,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedaż mieszkania - 31,60 m , 2 piętro, kamienica, nowe Miasto Wałbrzych Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,60 m , położone na 2. piętrze w kamienicy na Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

398 000 zł74 m² 5 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferujemy przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni około 70 m , zlokalizowane w dzielnicy Stary Zdrój przy ul. Żeromskiego 7 w Wałbrzychu. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Poniatów,Wałbrzych

895 000 zł125 m² 7 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rozłoga,Wałbrzych

199 000 zł39 m² 5 102,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na wałbrzyskim Białym Kamieniu. Mieszkanie składa się z: - sypialni - salonu połączonego z aneksem kuchennym, - łazienki - wc - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Śródmieście,Wałbrzych

154 500 zł35 m² 4 414,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Posiadamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Moniuszki w Śródmieściu. Bardzo dobra lokalizacja, niedaleko centrum dzielnicy, w pobliżu sklepy, uczelnia Angelusa Silesiusa, obwodnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

299 999 zł354 m² 988,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:266 m²

Absolutnie atrakcyjna oferta! Biały Kamień Wałbrzych! Nieruchomość wymaga nakładów inwestycyjnych. Oferuję do sprzedaży wolnostojący budynek mieszkalny z częścią warsztatową/gospodarczą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

320 000 zł63 m² 5 079,37 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Dostępne tylko w Mentor Nieruchomości. Cena do negocjacji. Mieszkanie, położone na piątym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym, po termomodernizacji. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

99 000 zł43 m² 2 299,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 43,05m2. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni oraz spiżarni. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Piaskowa Góra,Wałbrzych

259 000 zł50 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Możliwość zakupu mieszkania przez cudzoziemców. Zapraszam. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji Piaskowej Góry - ulica Nałkowskiej! Położone na wysokim parterze w bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Stary Zdrój,Wałbrzych

299 000 zł74 m² 4 040,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję wyremontowane mieszkanie znajdujące się w Wałbrzychu w dzielnicy Stary Zdrój przy ulicy Parkowej. Duża przestronna słoneczna nieruchomość posadowiona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

420 000 zł56 m² 7 497,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie. Wysoki standard wykończenia. Niski czynsz. Świetna lokalizacja! Na sprzedaż mieszkanie o podwyższonym standardzie położone na II piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 000 zł290 m² 5 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:462 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom o powierzchni całkowitej 290 m2, powierzchnia użytkowa wynosi 196m2. Budynek w zabudowie bliźniaczej został posadowiony w Wałbrzychu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Konradów,Wałbrzych

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferuję bardzo ładną oraz gustownie urządzoną nieruchomość znajdującą się w Wałbrzychu na dzielnicy Konradów, posadowioną na ogrodzonej działce o powierzchni 500m 2. Lokum.