dowolna

Nieruchomości Wałbrzych - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 017 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 017 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Śródmieście,Wałbrzych

80 000 zł61 m² 1 311,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość z potencjałem. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze. Kamienica w centrum Wałbrzycha, kilka minut spacerem od uczelni. Wnętrze wymaga kompleksowego remontu, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

129 000 zł39 m² 3 317,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferuję do sprzedaży lokal użytkowy w topowej lokalizacji Białego Kamienia w Wałbrzychu. Miejsce doskonale skomunikowane, blisko przystanki, sklepy. Nadaje się zarówno na lokal gastronomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztelańska

Podzamcze,Wałbrzych

306 000 zł48 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż - mieszkanie 48 m , Wałbrzych Podzamcze | Cena: 306 000 zł | Oferta na wyłączność Jasne i przestronne mieszkanie spółdzielcze-własnościowe o powierzchni 48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

325 000 zł54 m² 6 018,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta zarezerwowana! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Podzamczu przy ulicy Grodzkiej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przychodnia zdrowia, szkoła, bazar. Zadbana klatka schodowa, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Rusinowa,Wałbrzych

199 000 zł46 m² 4 282,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w dzielnicy Rusinowa - Osiedle Górnicze. Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w bloku po termomodernizacji Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

465 000 zł62 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży jasne, ciepłe mieszkanie po remoncie na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. - powierzchnia 62 m2 - 4 pokoje - otwarta jasna kuchnia - przedpokój - łazienka z w.c. - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

650 000 zł135 m² 4 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Rezerwacja Super oferta! Dom w zabudowie szeregowej w Wałbrzychu na Piaskowej Górze w okazyjnej cenie. Budynek jednorodzinny, dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym i garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

265 000 zł48 m² 5 578,95 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe , mieszkanie w Wałbrzychu (podzamcze). 3 piętro, balkon, piwnica, powierzchnia 47.5m2 , składające się z: - 2 pokoi, - kuchni, - łazienki z wc, - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaskowa Góra,Wałbrzych

242 000 zł44 m² 5 471,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji na Piaskowej Górze. Lokal o powierzchni 44,23 m2 składa się z dwóch sypialni( jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

195 000 zł35 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ciepłe mieszkanie, położone na parterze w bloku po spłaconej termomodernizacji. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

315 000 zł58 m² 5 421,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Śródmieściu o powierzchni 58,10m2 składające się z : -salonu z aneksem kuchennym -2 sypialni -łazienki z wc -przedpokoju -piwnicy Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Sobięcin,Wałbrzych

235 000 zł42 m² 5 608,59 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie powierzchnia użytkowa około 41,90m2, obszar mieszkania to około 41,90m2 , 2 pomieszczenia gospodarcze bez okien (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Sobięcin,Wałbrzych

348 000 zł81 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Górnym Sobiecinie. Urokliwa, spokojna lokalizacja dla osób ceniących kontakt z przyrodą. Słoneczne, przestronne mieszkanie z pięknymi widokami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasztelańska

Podzamcze,Wałbrzych

260 000 zł42 m² 6 265,06 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Podzamczu przy ulicy Kasztelańskiej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przychodnia zdrowia, żłobek, szkoła, bazar, sklep Netto. Zadbana klatka schodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

239 000 zł39 m² 6 128,21 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Witam serdecznie Do sprzedania mieszkanie po około 39 m , balkon duży tarasowy w dzielnicy Biały Kamień blisko Szczawno-Zdrój Mieszkanie z piwnicą. Możliwość użytkowania ogrodu po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Konstytucji 3 Maja

Nowe Miasto,Wałbrzych

349 000 zł101 m² 3 442,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Rezerwacja! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Nowym Mieście przy ul. Plac Konstytucji 3 Maja. Znakomita lokalizacja - w pobliżu sklepy, punkty usługowo-handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

600 000 zł138 m² 4 340,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

0% prowizji od kupującego Przedstawiamy Państwu gotową inwestycję zlokalizowaną na Osiedlu Zielone Wzgórze w Strudze. Na sprzedaż 2 szeregi (jeden skrajny )o powierzchni całkowitej 138,24m20na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

243 000 zł48 m² 5 062,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Możliwość zakupu przez cudzoziemców. Mieszkanie, położone na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym, po termomodernizacji. Składa się z salonu z balkonem, pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Biały Kamień,Wałbrzych

165 900 zł52 m² 3 208,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,7 m , zlokalizowane na wysokim parterze zadbanej kamienicy po generalnym remoncie przy ul. Pionierów w Wałbrzychu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

239 000 zł39 m² 6 128,21 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Witam serdecznie Do sprzedania mieszkanie około 39 m , balkon duży tarasowy w dzielnicy Biały Kamień blisko Szczawno-Zdrój Mieszkanie z piwnicą. Możliwość użytkowania ogrodu po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

690 000 zł270 m² 2 551,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Umowa na wyłączność! Tylko w Naszym biurze! Szukasz domu? Interesuje Cię inwestycja? Chcesz pracować i mieszkać w jednym domu? Oferuję na sprzedaż ciekawą nieruchomość domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wałbrzych