dowolna

Nieruchomości Wałbrzych - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 017 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 017 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Biały Kamień,Wałbrzych

399 000 zł60 m² 6 595,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Chcesz zamieszkać w spokojnej, zielonej części Wałbrzycha - ta oferta może Cię zainteresować! 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami - III piętro Biuro Nieruchomości Mój Dom S.C.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

279 900 zł45 m² 6 254,75 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piaskowa Góra/ 3pok/ spółdzielcze-własnościowe/ możliwość nabycia przez obywateli Ukrainy. NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W dzielnicy piaskowa góra. Opis lokalu: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

149 000 zł24 m² 6 205,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja do końca maja Mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Piaskowej Góry. Kawalerka gotowa do wejścia, okna wychodzące na południe. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gajcego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni 56m2 zlokalizowaną w Wałbrzychu - Piaskowa Góra przy ulicy Gajcego. Usytuowana w bloku na III piętrze Składającą się z: - salonu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

189 000 zł29 m² 6 517,24 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| biuro Nieruchomości willa prezentuje. Tanie dwa pokoje. Spółdzielcze Własnościowe Prawo do Lokalu - możliwość zakupu przez obywateli ukrainy bez zezwolenia mswia. Do sprzedania ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

330 000 zł77 m² 4 260,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu, w dzielnicy śródmieście. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni całkowitej 82,16m2 i użytkowej 77,46m2, usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kingi

Stary Zdrój,Wałbrzych

395 000 zł81 m² 4 870,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:360 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w na Starym Zdroju przy ulicy Świętej Kingi. Spokojna lokalizacja, dużo zieleni, w około zabudowa jednorodzinna. Blisko do obwodnicy Wałbrzycha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

285 000 zł60 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny znajduje się w budynku po termomodernizacji posadowionym przy parku i odsuniętym od głównej ulicy 3 pokoje jasna kuchnia ze spiżarnią łazienka z oknem osobno wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

199 000 zł79 m² 2 525,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Masz wizję? Szukasz perełki do własnej aranżacji? To mieszkanie w Śródmieściu Wałbrzycha to czyste płótno, na którym namalujesz swoją idealną przyszłość. Nieruchomość do remontu = do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

249 000 zł68 m² 3 682,34 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedaży mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2022 roku z nowym wyposażeniem, z dwoma balkonami, dzielnica Podgórze w Wałbrzychu w kierunku Andrzejówki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Śródmieście,Wałbrzych

118 000 zł35 m² 3 371,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Posiadamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Moniuszki w Śródmieściu. Bardzo dobra lokalizacja, niedaleko centrum dzielnicy, w pobliżu sklepy, uczelnia Angelusa Silesiusa, obwodnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Podzamcze,Wałbrzych

269 900 zł54 m² 5 035,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

~ oferta na wyłączność ~ rezerwacja Biuro nieruchomości Nest Home Group prezentuje ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania spółdzielczo-własnościowego położonego na Podzamczu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

359 000 zł63 m² 5 698,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Możliwość nabycia mieszkania przez obywateli Ukrainy. Cena do negocjacji! Mieszkanie, położone na drugim piętrze w budynku dziesięciopiętrowym, po termomodernizacji. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

139 000 zł25 m² 5 560 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na parterze kamienicy - Stary Zdrój. Składa się z pokoju, kuchni i łazienki z wc , o łącznej powierzchni użytkowej 25,00 m2. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

229 000 zł38 m² 6 010,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

~ wyłączność ~ rezerwacja Możliwość zakupu przez Obywateli Ukrainy (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu). Biuro nieruchomości Nest Home Group oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

95 000 zł29 m² 3 278,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży urządzoną kawalerkę, typu studio w jednej z bocznych uliczek Starego Zdroju. Miejsce świetnie skomunikowane przede wszystkim ze Śródmieściem. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szlifierska

Piaskowa Góra,Wałbrzych

339 000 zł58 m² 5 814,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż polecamy mieszkanie w starej części Piaskowej Góry. Lokal znajduje się na 2 piętrze w kamienicy przy ulicy Szlifierskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

290 000 zł59 m² 4 915,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie 59 m po generalnym remoncie | Śródmieście | Parter w klimatycznej kamienicy Na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 59 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. 1 Maja

Sobięcin,Wałbrzych

14 000 zł24 m² 583,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najtaniej na Dolnym Slasku! Sprzedam Lokal ponad 20m, w ktorym kiedys ktos mieszkal oraz 2 piwnice. Lokal polozony na strychu, takze nie ma zadnych sasiadow, a jedynie ladny widok i taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

290 000 zł78 m² 3 699,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Sprzedam udział w mieszkaniu 1/7. Wałbrzych ulica Skłodowskiej 9. Nieruchomość o powierzchni 78,33m Składająca się z: - 2 pokoje, - kuchnia, - łazienka z wc, - przedpokój, -dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

249 000 zł45 m² 5 533,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 40,83m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Sobięcin,Wałbrzych

399 000 zł96 m² 4 164,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1948

Oferta na wyłączność! Sprzedaż przez Nasze biuro! Zapraszamy:) Marzysz o przestrzeni, komforcie i miejscu, w którym od razu możesz zamieszkać - ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wałbrzych

Sobięcin,Wałbrzych

79 500 zł19 m² 4 162,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:25 m²

Posiadam na sprzedaż garaż, który znajduje się na terenie osiedla mieszkaniowego Sobięcin Górny, w murowanym ciągu garaży z dogodnym dojazdem z ulicy. Posiada kanał rewizyjny, solidne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

159 000 zł46 m² 4 108,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Śródmieściu Wałbrzycha okolice uczelni. Pierwotnie lokal skadał się z pokoju i kuchni. aktualnie z 2 pokoi i kuchni w której zamontowana jest kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Basztowa

Podzamcze,Wałbrzych

345 000 zł62 m² 5 528,85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 60,4 m , położone w atrakcyjnej części dzielnicy Podzamcze przy ul. Basztowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pocztowa

Stary Zdrój,Wałbrzych

87 000 zł25 m² 3 480 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Duzo nizsza cena! Ladne odnowione mieszkanie na ostatnim pietrze w pieknej kamienicy. Swietny widok i spokoj. Tylko to mieszkanie po tej stronie klatki. W pokoju panele i aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

254 999 zł39 m² 6 589,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie spółdzielczo-własnościowe w centrum Piaskowej Góry. Możliwość zakupy przez obcokrajowców. Top lokalizacja, blisko punkty usługowo-handlowe, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Spadzista

Glinik,Wałbrzych

150 000 zł40 m² 3 786,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Wałbrzych, w dzielnicy Glinik przy ul. Spadzistej. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gdańska

Śródmieście,Wałbrzych

259 000 zł86 m² 3 011,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wałbrzych ul. Gdańska - duże mieszkanie pod flip. Oferuje na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w stanie technicznym do remontu w fajnej lokalizacji - ulica dochodząca do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rynkowa

Sobięcin,Wałbrzych

357 000 zł63 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Wałbrzych, górny Sobięcin Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 58m , zlokalizowane na parterze w domu wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

349 000 zł59 m² 5 871,47 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania z ogrzewaniem miejskim? Mam na sprzedaż 3 pokojową nieruchomość na Białym Kamieniu znajdujące się na 2 piętrze z windą. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Wałbrzych

239 000 zł57 m² 4 220,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro nieruchomości Nest Home Group oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy w Śródmieściu Wałbrzycha przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wałbrzych

Szczawienko,Wałbrzych

99 000 zł22 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży nieduże, klimatyczne mieszkanko, położone w kilkurodzinnej kamieniczce ,blisko wyjazdu z Wałbrzycha w stronę Zamku Książ, świebodzic i Wrocławia. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Forteczna

Podzamcze,Wałbrzych

399 000 zł65 m² 6 138,46 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie, położone na 7. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym budynku na osiedlu Podzamcze przy ul. Fortecznej w Wałbrzychu. Lokal o powierzchni 64,6 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 000 zł290 m² 5 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:462 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom o powierzchni całkowitej 290 m2, powierzchnia użytkowa wynosi 196m2. Budynek w zabudowie bliźniaczej został posadowiony w Wałbrzychu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

239 000 zł35 m² 6 751,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż ciekawą nieruchomość na Białym Kamieniu w ciche, bocznej uliczce. Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 38 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Konradów,Wałbrzych

1 150 000 zł195 m² 5 897,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży kilkunastoletni dom , reprezentacyjny dom , położony na jednej z willowych uliczek Konradowa, na parterze jest salon z aneksem kuchennym , wychodzący na duży , osłonięty taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Nowe Miasto,Wałbrzych

195 000 zł28 m² 7 014,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję bardzo ładne , komfortowe mieszkanie położone w spokojnym miejscu na Nowym Mieście. Mieszkanie położone na 3 piętrze zadbanej kamienicy. Nieruchomość składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Nowe Miasto,Wałbrzych

399 000 zł65 m² 6 138,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, bardzo ładne, słoneczne mieszkanie , usytuowane w bocznej, spokojnej uliczce Nowego Miasta, otoczone zielenią i ciekawymi kamieniczkami. Trzy w pełni rozkładowe wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

174 900 zł32 m² 5 505,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferuję na sprzedaż kawalerka z potencjałem inwestycyjnym w Wałbrzychu. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,77 m , zlokalizowane w Wałbrzychu - idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Andersa

Biały Kamień,Wałbrzych

170 000 zł958 m² 177,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyłączność. Na sprzedaż oferuje grunt o powierzchni 958m2 usytuowany w Wałbrzychu przy ulicy Andersa. Media - w odległości obok działki Atutem działki jest dogodna lokalizacja.