dowolna

Nieruchomości Wałbrzych - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 019 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 019 ogłoszeń

145 000 zł1 129 m² 128,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka bez dostępu do drogi publicznej konieczność ustanowienia służebności dojazdu poprzez działki sąsiadujące! Oferujemy wyjątkową działkę budowlaną w malowniczej części Wałbrzycha,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł63 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w wyjątkowej lokalizacji - na Białym Kamieniu w Wałbrzychu, tuż przy granicy z uzdrowiskiem.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł65 m² 4 138,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie nie szukaj dalej oferta na wyłączność Prawie bez czynszowe mieszkanie, bardzo niskie opłaty Czynsz - koszty zarządu ok. 80 zł pln płatne co miesiąc. Do sprzedania mieszkanie ok. 65.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie usytuowane na II piętrze w 3 piętrowym budynku (blok z 1994r); zadbana klatka schodowa, miejsca parkingowe dla mieszkańców - 2 parkingi - przed.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

150 000 zł38 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie Biały Kamień | 38 m | parter | piwnica | możliwość powiększenia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł42 m² 5 214,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w bloku z lat 70-tych. W mieszkaniu jest oddzielna kuchnia z oknem oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

88 900 zł42 m² 2 116,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,16 m2 zlokalizowane w Wałbrzychu na Nowym Mieście. Lokal znajduje się w zadbanej kamienicy-klatka schodowa po remoncie. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł52,16 m² 8 627,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej. Do sprzedania nowoczesne , po kapitalnym remoncie mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni całkowitej obszaru mieszkania około 52,16m2.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł94 m² 5 265,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta na wyłącznosć: na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie z cudownym widokiem na panoramę miasta oraz górę Chełmiec, położone w dzielnicy Stary Zdrój w Wałbrzychu,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania Bardzo ciekawe dwupoziomowe mieszkanie położone w Wałbrzychu przy ulicy Rycerskiej w ścisłym centrum miasta. Okolica spokojna, z wejściem od strony parkingu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 zł37,65 m² 2 443,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 14 o powierzchni 37,65m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 maja 17 wraz z udziałem wynoszącym 515/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł74,81 m² 3 943,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 71.06m2. Mieszkanie składa się trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł76,21 m² 5 247,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W dzielnicy śródmieście. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 76,21m2 + antresola 14,5m2 i całkowitej 90,51m2 usytuowane na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł33 m² 4 515,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż proponuję świeżo wyremontowane, gotowe do wprowadzenia, jednopokojowe mieszkanie, o wielkości 33 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy przy ulicy Dąbrowskiego na Białym.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł33,95 m² 6 480,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuje piękne , nietuzinkowe mieszkanie położone w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie w wyjątkowej kamienicy , wyremontowanej z zewnątrz jak i w wewnątrz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł3 400 m² 588,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Polecam do sprzedaży budynek biurowy stanowiący część terenu po fabryce wkładów odzieżowych "camela" przy ulicy Cichej 5. Na Biurowiec składają się 2 połączone budynki: - ceglany, 3 kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł13 000 m² 215,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Duża działka o powierzchni 1,3ha. Świetna lokalizacja, śródmieście - blisko do centrum. Obiekt spełniający warunki do prowadzenia szerokiej gamy działalności gospodarczej. Duże przestrzenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, wałbrzych Piaskowa Góra Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m , położone w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł6 963 m² 84,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni całkowitej 6963 m2 w dzielnicy Szczawienko. Działka zlokalizowana jest na pograniczu Książańskiego Parku Krajobrazowego. W pobliżu las, pola.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł57 m² 6 824,56 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy spółdzielcze-własnościowe atrakcyjne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , po remoncie, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł80,28 m² 8 582,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł52,50 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu na obrzeżach Śródmieścia okolice ul. Batorego 2 pokoje jasna kuchnia łazienka z wc weranda przedpokój Mieszkanie na I piętrze, nowe okna i instalacje. Ogrzewanie co.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł18 m² 9 388,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania świeżo wykończona, w pełni wyposażona kawalerka "pod klucz" - gotowa do wprowadzenia lub wynajmu. Ogrzewanie miejskie budynek ocieplony, pięknie wyremontowana klatka schodowa + winda.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł50 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedania mieszkanie do odświeżenia ok. 50 m na Podgórzu w Wałbrzychu. Bardzo dobrze zlokalizowane, blisko szkoły, przedszkola, żłobek i nowoczesna stacja kolejowa.

Szczegóły ogłoszenia

5 990 000 zł3 000 m² 1 996,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż Nieruchomość składająca się z trzech budynków wolnostojących stanowiących kompleks hotelowy, wraz z lokalami użytkowymi oraz stacją diagnostyczną. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł53,70 m² 2 774,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w kamienicy. Wnętrze z potencjałem, do własnej aranżacji - wymaga kompleksowego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal położony w doskonałej lokalizacji tuż przy Rynku. Lokal po kapitalnym remoncie w stanie bardzo dobrym, wymienione wszystkie instalacje , ogrzewanie gazowe, na podłodze gres.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł51,20 m² 6 933,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do zakupu wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 51,2m , położonego na 3 piętrze. To idealne miejsce dla pary lub rodziny szukającej komfortu i dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

264 900 zł51 m² 5 194,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 4. piętrze w kamienicy. salon z aneksem kuchennym sypialnia duża oraz mniejszy pokój dziecięcy łazienka z wc +.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł57 m² 6 824,56 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Tylko u nas nowa oferta na rynku nieruchomości w Wałbrzychu! podstawowe informacje: liczba pokoi: 4piętro: 6 z 10 (budynek z windą)kuchnia: otwarta na salonstan techniczny: do.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł31 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż atrakcyjne jednopokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, łazienką oraz przedpokojem o łącznej powierzchni 27 m . Zlokalizowane na drugim piętrze, w budynku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

234 999 zł41 m² 5 731,68 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Tylko w vista nieruchomości! Mieszkanie w pełnym rozkładzie o powierzchni 41 m położone na 6. piętrze w 7-piętrowym bloku. Lokal przeznaczony do.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł39,60 m² 1 414,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 39,60 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Ludwiga van Beethovena 12 wraz z udziałem wynoszącym.

Szczegóły ogłoszenia

363 900 zł63 m² 5 776,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferuje na sprzedaż fajne 3 pokojowe mieszkanie. Znajdujące się: wałbrzych - Stary Zdrój - 11 Listopada. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, gazowym ogrzewaniem oraz dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł35,50 m² 5 070,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Mieszkanie dwu pokojowe na 4 piętrze w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi , aneksu kuchennego , przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

9 200 000 zł16 396 m² 561,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki z koncepcją - w samym centrum Wałbrzycha Na sprzedaż trzy sąsiadujące ze sobą działki inwestycyjne w dzielnicy Śródmieście, przy ul. Limanowskiego 10 - na terenie dawnych.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł42,51 m² 3 410,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż mieszkanie przy ul 11 Listopada w Wałbrzychu. Wnętrze o powierzchni 42 mkw składa się pokoju z aneksem kuchennym, dwóch niedużych.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł56,67 m² 4 323,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto - ul. Bogusławskiego. Nieruchomość usytuowana w kamienicy na wysokim parterze. Powierzchnię 50 m2 tworzą 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 000 m² 1 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lub na sprzedaż Hala produkcyjno- magazynowa w pobliżu Centrum Wałbrzycha. Powierzchnia użytkowa 1000m2. Możliwość wynajęcia częsci hal cena do uzgodnienia. Możliwość sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł48,70 m² 3 080,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na Sobięcinie. Blisko do Centrum i do Galerii Victoria. Budynek po kapitalnym remoncie , ocieplony, ogrodzony, monitoring. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł49 m² 4 877,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przytulne i słoneczne mieszkanie w bloku z lat 60-tych na pograniczu Śródmieścia i Podgórza. Położony na drugim piętrze lokal składa się.