Apartament, ul. Niepodległości
Niepodległości, Podgórze, Wałbrzych, dolnośląskie
- 539 000 zł
- 60,14 m²
- 8 963 zł/m²
Michał Surowiec
Skontaktuj się
Apartament, ul. Niepodległości
Niepodległości, Podgórze, Wałbrzych, dolnośląskie
zaktualizowane:
1 kwietnia 2026
Apartament, ul. Niepodległości
Zaktualizowane: 1 kwietnia 2026
539 000 zł 60,14 m² 8 963 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
3/3
3
1930
przynależne na terenie ogrodzonym
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1930Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonymStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 539 000 zł (8 963 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 60,14 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- instalacje: nowe / wymienione; okna: połaciowe, nowe / wymienione, plastikowe, drewniane
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 1930
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3, dwustronne, środkowe, jednopoziomowe, poddasze
- Powierzchnia dodatkowa: balkon francuski / barierka balkonowa, piwnica
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: gaz; ogrzewanie: centralne ogrzewanie, gazowe
- opomiarowanie wody
- Internet, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Idea Dom Nieruchomości, zaktualizowane: 01.04.2026
- numer ogłoszenia: 38/17093/OMS
Lokalizacja
- Adres: Niepodległości, Podgórze, Wałbrzych, dolnośląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, las
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, centrum handlowe, kościół, plac zabaw
Opis nieruchomości
Wyobraź sobie poranki, gdzie słońce wpada do salonu przez balkon dachowy, a Ty pijesz kawę, patrząc na panoramę Wałbrzycha z najwyższego piętra Rezydencji Niedźwiadki. To nie jest zwykłe mieszkanie to przestrzeń zaprojektowana dla kogoś, kto nie uznaje kompromisów między stylem a wygodą.