dowolna

Nieruchomości Wałbrzych - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 017 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 017 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

139 000 zł26 m² 5 346,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość składa się z salonu z wyjściem na balkon, jasnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podgórze

Podgórze,Wałbrzych

199 000 zł48 m² 4 106,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy na sprzedaż słoneczne i wykonane w nowoczesnym stylu 3-pokojowe mieszkanie o pow. 48,46m2 w Wałbrzychu zlokalizowane w odremontowanej kamienicy na Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

180 000 zł45 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie Z wyjściem na ogród oraz garażem! oferta na wyłączność! Tylko w Vista nieruchomości. Mieszkanie na parterze w kamienicy w przy samym lesie pomiędzy Starym Zdrojem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Wałbrzych

170 000 zł91 m² 1 868,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na trzecim piętrze w wyremontowanej kamienicy w spokojnej części Nowego Miasta. Mieszkanie składa się z trzech przestronnych pokoi w tym jeden z garderobą, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Rusinowa

Rusinowa,Wałbrzych

430 000 zł280 m² 1 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż duży 2-piętrowy dom o powierzchni 280 mkw. Osadzony jest on na działce o powierzchni 1600 mkw, na której znajduje się ogródek oraz wiele drzew i krzewów. Sam dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

132 000 zł33 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie po kapitalnym remoncie składające się z : kuchni z salonem , niewielkiej sypialni i łazienki z wc. Mieszkanie położone w doskonałym punkcie. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

239 000 zł56 m² 4 298,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży w pełni rozkładowe i słoneczne mieszkanie z dużym balkonem na Podzamczu. Mieszkanie z ładnym widokiem, śwetnie skomunikowane i położone w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

185 000 zł49 m² 4 010,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy w spokojnej części Nowego Miasta, dwupokojowe mieszkanie w stanie idealny po kapitalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje elektryczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

490 000 zł780 m² 628,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

| b.N.WILLA. Do sprzedania dwukondygnacyjny lokal użytkowy położony na obrzeżach Śródmieścia, dobra lokalizacja, lokal odpowiedni na działalność typu warsztat samochodowy, magazyn, pub, dół -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

239 000 zł56 m² 4 298,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż prezentujemy Państwu komfortowe 3-pokojowe mieszkanie usytuowane w atrakcyjnej wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze. Nieruchomość składa się z przestronnego oraz ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

130 000 zł70 m² 1 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż dwupoziomową nieruchomość w bocznej uliczce Białego Kamienia. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w kamienicy po termomodernizacji. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

480 000 zł120 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 120 m2 na Podzamczu. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w budynku IV piętrowym, składa się z 5 pokoi, w tym dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

165 000 zł42 m² 3 900,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie o powierzchni 42,30m2 na Piaskowej Górze. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni z oknem, łazienki z w.c.,przedpokoju. Na wyposażeniu dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

239 000 zł56 m² 4 298,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 55,60m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Lubiechów

Lubiechów,Wałbrzych

150 000 zł2 063 m² 72,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cenisz spokój i harmonię życia, wybuduj dom na idealnej działce. Sprzedam działkę 2063 m2 w cichej i spokojnej okolicy Lubiechowa. Działka w kształcie prostokąta, teren równy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

210 000 zł45 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne, słoneczne mieszkanie, położone w pobliżu centrum Piaskowej Góry, z rozległymi widokami na panoramę miasta i góry. Trzy pokoje z kuchnią i łazienką, zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaskowa Góra,Wałbrzych

189 000 zł45 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni,łazienki z wc i dwóch przedpokoi. Mieszanie do wprowadzenia, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

130 000 zł25 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedz kawalerka na Piaskowej Górze o powierzchni 25m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku czteropiętrowym. Budynek ogrodzony, prężnie działająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szczawienko

Szczawienko,Wałbrzych

189 900 zł64 m² 2 983,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Szczawienko o powierzchni 63,65m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Rusinowa

Rusinowa,Wałbrzych

120 000 zł1 348 m² 89,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: oferta sprzedaży działki przeznaczonej pod budowę domu jednorodzinnego położonej przy nowo powstającym osiedlu nieopodal dzielnicy Rusinowa. Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Orzechowa

Poniatów,Wałbrzych

455 000 zł110 m² 4 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta na wyłączność. Wyjątkowa oferta na wałbrzyskim rynku w dzielnicy Poniatów. Realizowany projekt obejmuje dwa budynki jednorodzinne dwulokaliowe w zabudowie bliźniaczej. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

89 000 zł40 m² 2 232,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Rezerwacja! oferta na wyłączność. Sprzedaż tylko przez nasze biuro! Oferuję na sprzedaż mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Stary Zdrój. Mieszkanie usytuowane na parterze bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sobięcin

Sobięcin,Wałbrzych

169 000 zł78 m² 2 175,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4