dowolna

Nieruchomości Wałbrzych - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 017 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 017 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Wałbrzych

550 000 zł81 m² 6 820,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta Przedmiotem sprzedaży jest niezwykle komfortowe i przestronne mieszkanie numer 2. Mieszkanie podzielone jest na dwie strefy. Pierwsza to strefa dzienna, w której prowadzone jest życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wałbrzych

Nowe Miasto,Wałbrzych

49 000 zł19 m² 2 631,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Oferta na wyłączność! Tylko w Vista nieruchomości. Mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w cichej części Nowego Miasta. Kawalerka do własnej aranżacji. Okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Szczawienko,Wałbrzych

185 000 zł57 m² 3 245,61 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność, tylko w Mentor Nieruchomości. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kilkurodzinnej kamienicy w pożądanej lokalizacji - ulica Gagarina. Uwaga! możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Cmentarna

Sobięcin,Wałbrzych

180 000 zł18 350 m² 9,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ślicznie położona działka gruntu położonego w Wałbrzychu - Sobięcinie, przy ulicy Cmentarnej Działka rolna w granicach miasta co sprawia szerokie możliwości wykorzystania o pow 18350.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solecka

Nowe Miasto,Wałbrzych

125 000 zł56 m² 2 232,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Idealne dla osób niepełnosprawnych. Mieszkanie bezczynszowe, przygotowane do remontu. Mieszkanie na parterze w kamienicy w spokojnej części Nowego Miasta (ul. Solecka). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaskowa Góra,Wałbrzych

144 000 zł33 m² 4 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do generalnego remontu, zlokalizowane na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Nieruchomość usytuowana na 4 piętrze, w czteropiętrowym bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Poniatów

Poniatów,Wałbrzych

159 000 zł1 200 m² 132,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w cichym i zielonym miejscu na Poniatowa.Wszystkie media w drodze. Uzbrojona. Cena 159 000 pln. Więcej informacji tel.adres email:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

187 000 zł46 m² 4 105,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję ciekawe 3-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji na Piaskowej Górze. Mieszkanie składa się z 2 sypialni , salonu, ciemnej kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

95 000 zł18 m² 5 149,05 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Oferta na wyłączność! Tylko w Vista nieruchomości Mieszkanie na 6 piętrze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Piaskowej Góry. Kawalerka do remontu, okna wychodzące na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Forteczna

Podzamcze,Wałbrzych

249 000 zł54 m² 4 611,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania przestronne, dwu pokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji, w nowszej części dzielnicy Podzamcze. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

141 900 zł33 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie po remo ncie , wymienione wszystkie instalacje, słoneczne, środkowe, usytuowane na 1 pierwszym piętrze zadbanej kamienicy, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

59 000 zł26 m² 2 269,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż mieszkanie/lokal użytkowy na Starym Zdroju. Do mieszkania jest osobne wejście z ulicy do nieruchomości w 3 piętrowym budynku. Mieszkanie/lokal o powierzchni 26 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

240 000 zł70 m² 3 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie! Do sprzedania przestronne i jasne mieszkanie ok. 70 m na Białym Kamieniu, po remoncie kapitalnym. Z ogrodem dzierżawionym. Wysoki parter. 3 pokoje, kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Biały Kamień,Wałbrzych

209 900 zł50 m² 4 198 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Umowa przedwstępna podpisana! Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na parterze w docieplonej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 46,50 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

199 000 zł48 m² 4 111,57 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja! Umowa przedwstępna! Oferta na wyłączność! Oferta tylko w Naszym Biurze! Szukasz dla siebie mieszkania na najbardziej rozchwytywanym osiedlu na Podzamczu? Mam dla Ciebie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Basztowa

Podzamcze,Wałbrzych

249 000 zł48 m² 5 134,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja!na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Podzamcze ul. Basztowa. Nieruchomość usytuowana na 6 piętrze w 10 pietrowym budynku z windą. Lokal składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

170 000 zł58 m² 2 921,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w spokojnej części Śródmieścia. Trzy pokojowe mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna wychodzące na południowy zachód. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

159 000 zł41 m² 3 916,26 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu. Usytuowanie na drugim piętrze. Wnętrze w stanie do zamieszkania, nowa kuchnia w zabudowie, instalacje wymienone, okna pcv, co miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaskowa Góra,Wałbrzych

180 000 zł41 m² 4 390,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność Mieszkanie na drugim piętrze w bloku w spokojnej części Piaskowej Góry. Mieszkanie jest do remontu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

185 000 zł79 m² 2 346,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

:oferta eksportowana z programu mediarent:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

265 000 zł58 m² 4 568,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na drugim piętrze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Śródmieścia. Mieszkanie w pełnym rozkładzie składa się z 3 pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki oraz osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

249 000 zł75 m² 3 324,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Umowa przedwstępna! Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez nasze biuro. Sprzedam mieszkanie położone w zadbanej wyremontowanej kamienicy Nowego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Biały Kamień,Wałbrzych

240 000 zł70 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Witam serdecznie! Do sprzedania połowa domu z przestronnym i jasnym mieszkaniem ok. 70 m na Białym Kamieniu. Działka gruntu ok. 700 m . Po remoncie kapitalnym. Brak elewacji brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

395 000 zł116 m² 3 416,96 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie w Śródmieściu. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu centrum i zarazem bezpośrednio przy Parku Sobieskiego. Kamienica po kompleksowym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

320 000 zł75 m² 4 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie po remoncie w centrum Starego Zdroju. duży salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc, przedpokój z abudowaną szafą. ogrzewanie co gazowe, niski czynsz. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

286 000 zł70 m² 4 085,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, do sprzedania 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie na Białym Kamieniu o powierzchni 70 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze. Działka o powierzchni ok. 400 m2 z 2 garażami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Malczewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

206 000 zł57 m² 3 614,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana! Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze przy ulicy Malczewskiego. Bardzo spokojna lokalizacja, blisko szkoła, market Biedronka i Lidl, zadbana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

136 999 zł46 m² 2 949,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Stary Zdrój o powierzchni 46,45m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, przedpokoju oraz wc. W mieszkaniu nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

195 000 zł42 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie położone na Białym Kamieniu. Powierzchnia mieszkania to ok. 42 m2 na która składają się: duży pokój z aneksem kuchennym, drugi pokój, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

165 000 zł48 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 48m2. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z w.c. Mieszkanie częściowo umeblowane. Usytuowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

29 000 zł22 m² 1 336,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do sprzedaży lokal użytkowy/magazyn w dzienicy Podgórze. Lokal usytuowany na partrze kamienicy, z wejściem z klatki schodowej. Nieruchomość wymaga remontu. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

270 000 zł54 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Podzamczu w Wałbrzychu o powierzchni 53,60m2, usytuowane na ósmym piętrze w bloku dziesięciopiętrowym z windą składające się z: - 2 pokoi (w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

255 000 zł63 m² 4 047,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Tylko W naszym biurze. Na sprzedaż piękne mieszkanie w dzielnicy Podzamcze. Położony na pierwszym piętrze lokal składa się salonu z balkonem, dwóch sypialni, kuchni z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

550 000 zł92 m² 5 978,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:168 m²

Oferta na wyłaczność. Na sprzedaż dom na Piaskowej Górze w zabudowie szeregowej. Dom o powierzchni mieszkalnej 72m2 składa się z salonu z wyjsciem na ogród, kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

179 000 zł67 m² 2 671,64 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni 64m kw (3 piętro, 2 pokoje + piwnica) w Wałbrzychu na Białym Kamieniu z widokiem na Chełmiec i Auqa Zdrój. Mieszkanie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Szczawienko

Szczawienko,Wałbrzych

1 300 000 zł260 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferuję do sprzedaży nowo wybudowany obiekt usługowy, spełniający warunki do prowadzenia szerokiej gamy działalności gospodarczej. Obecnie z wydanymi warunkami zabudowy i dostosowaniem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poniatów

Poniatów,Wałbrzych

374 000 zł67 m² 5 572,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie z ogrodem w stanie deweloperskim na poniatowie/bez prowizji. Przedsprzedaż z możliwością udzielenia rabatu. Oferuję do sprzedania mieszkanie o powierzchni 65,47 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poniatów

Poniatów,Wałbrzych

324 900 zł63 m² 5 183,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie z ogrodem w stanie deweloperskim na Poniatowie/ Bez prowizji. Przedsprzedaż z możliwością udzielenia rabatu! Oferuję do sprzedania mieszkanie o powierzchni 60,25 c m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

199 000 zł40 m² 4 975 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność.Do sprzedaży lub wynajęcia mieszkanie na Piaskowej Górze. Lokal składa się z dwóch pokoi, jasnej kuchni z oknem, łazienki z wc i przedpokoju. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

249 000 zł104 m² 2 386,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Umowa przedwstępna! Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez nasze biuro. Sprzedam dużą nieruchomość z ogromnym potencjałem z ogrzewaniem miejskim. Nieruchomość 94,73 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

285 000 zł74 m² 3 856,56 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 71,70m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki, wc oraz dużego przedpokoju.