dowolna

Mieszkania umeblowane Wałbrzych - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

286 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

286 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sobięcin

Sobięcin,Wałbrzych

2 000 zł63 m² 31,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Połowa domu! Mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy w spokojnej części Sobięcina. W budynku tylko dwa mieszkania. Działka w całości ogrodzona. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 300 zł33 m² 39,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferuję mieszkanie o powierzchni 33,06 m2 w spokojnej dzielnicy Nowego Miasta. Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze w kamienicy, składa się z : salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

360 000 zł140 m² 2 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1920

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie o powirzchni 140m2. Lokal położony na czwartym piętrze stylowej kamienicy w Śródmieściu. Lokal składa się z 6 pokoi ( pierwotnie były.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

286 000 zł45 m² 6 355,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro mp.House Nieruchomości prezentuje mieszkanie o pow. 45 m2 znajdujące się na 4 piętrze bloku na Piaskowej Górze. Mieszkanie składa się z: - sypialni z wejściem na balkon, - pokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Biały Kamień,Wałbrzych

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białym Kamieniu w bardzo bliskiej odległości od Szczawna- zdrój. Na powierzchnię 36m 2 składa się: - salon, - sypialnia, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blankowa

Podzamcze,Wałbrzych

275 000 zł61 m² 4 537,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Podzamczu przy ulicy Blankowej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przystanek autobusowy, przychodnia zdrowia, szkoła i plac zabaw. Zadbana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 zł36 m² 41,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią, łazienką z wc i przedpokojem na Piaskowej Górze. Mieszkanie częściowo umeblowane i wyposażone w pralkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

389 000 zł58 m² 6 706,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Biały Kamień. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu z otwartą dużą kuchnia w zabudowie, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w cichej i zielonej okolicy na pograniczu Białego Kamienia i Szczawna Zdroju. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze kamienicy o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

2 000 zł52 m² 38,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1.10 oferujemy ekskluzywne mieszkanie położone w spokojnej okolicy Piaskowej Góry na Osiedlu Słonecznym. Mieszkanie składa się z otwartej kuchni na salon, sypialni , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Rusinowa,Wałbrzych

1 200 zł22 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję klimatyczną kawalerkę , położoną na parterze zadbanej kamienicy w dzielnicy Rusinów. Mieszkanie umeblowane i wyposażone , składa się z : aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rusinowa,Wałbrzych

205 000 zł63 m² 3 274,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

= rezerwacja! = Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze, odrestaurowanego budynku usytuowanego w spokojnej i zielonej okolicy osiedla Górniczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 100 zł18 m² 59,65 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę wyposażona

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

269 000 zł65 m² 4 125,77 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Wałbrzychu na Podzamczu. Forma własności: pełna własność. Mieszkanie znajduje się w na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podgórze

Podgórze,Wałbrzych

1 000 zł42 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę zlokalizowaną w dzielnicy Podgórze w Wałbrzychu. Na powierzchnię ok 42 m 2 składa się: - duży salon, - widna kuchnia, - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podgórze

Podgórze,Wałbrzych

1 000 zł42 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę z dużą, widną kuchnią, łazienką z wc i przedpokojem w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie w pełni umeblowane oraz wyposażone w pralkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

145 000 zł34 m² 4 264,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu, kuchni otwartej na mniejszy pokój, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

385 000 zł75 m² 5 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Podzamczu w Wałbrzychu. Nieruchomość usytuowana na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Na powierzchnię 75 m 2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

310 000 zł52 m² 5 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 52 m2 w Śródmieściu. Mieszkanie znajduje się na parterze, składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z Wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Biały Kamień,Wałbrzych

310 000 zł60 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży prezentujemy Państwu trzypokojowe, nietuzinkowe mieszkanie na Białym Kamieniu, w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Dubois w bezpośrednim sąsiedztwie uzdrowiska Szczawno Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję mieszkanie o powierzchni 28 m2 na Białym Kamieniu. Mieszkanie umeblowane, znajduje się na 1 piętrze w nowym budownictwie, składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Palisadowa

Podzamcze,Wałbrzych

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ciepłe mieszkanie w cichej okolicy, najlepsza lokalizacja na Podzamczu, 0,5 min do fitness klubu, 1 min do Biedronki, 2 min. do szkoły, 50 metrów do przystanku. Dobre nasłonecznienie mieszkania. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

340 000 zł91 m² 3 749,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność: prezentujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Białym Kamieniu. Możliwość zamiany na mieszkanie W szczawnie zdrój. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

245 500 zł46 m² 5 325,38 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta mp.HOUSE NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,16 m2 usytuowane w budynku z windą na Piaskowej Górze. Lokal składa się z dwóch sypialni (jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy mieszkanie położone w spokojnej części Śródmieścia ( na pograniczu z Podgórzem ). Mieszkanie o powierzchni użytkowej 26m2 składa się z pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia śliczna, jasna garsoniera, po kapitalnym remoncie. Pokój z aneksem kuchennym i łazienka z oknem. Wszystkie media w cenie wynajmu. Centrum miasta, ładna zadbana kamienica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

1 800 zł65 m² 27,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Podzamcza (blankowa). Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni 64,6 m2 , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

249 900 zł46 m² 5 413,78 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż prezentujemy Państwu niezwykle komfortowe i umeblowane trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się w dogodnej lokalizacji, wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Biały Kamień,Wałbrzych

184 900 zł75 m² 2 460,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1865

Do sprzedaży prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 69,52 m 2 zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 600 zł41 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie, położone w pobliżu centrum Piaskowej Góry. Dwa pokoje, kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd, łazienka z oknem. Mieszkanie już w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Podgórze

Podgórze,Wałbrzych

950 zł26 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro! Wynajmę nowoczesne mieszkanie po remoncie z internetem Nieruchomość składa się: - salon z aneksem kuchennym, - łazienka, - mini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palisadowa

Podzamcze,Wałbrzych

400 000 zł55 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy na sprzedaż piękne i bardzo słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na ul. Palisadowej w Wałbrzychu w Nowym Apartamentowcu. Mieszkanie o pow. 55m2 znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sobięcin

Sobięcin,Wałbrzych

850 zł60 m² 14,17 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro! Oferuję do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w Wałbrzychu w dzielnicy Sobięcin. Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szlifierska

Wałbrzych,dolnośląskie

1 200 zł32 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- najem okazionalny - Oferujemy na wynajem mieszkanie / kawalerkę o powierzchni 32m2. - widna kuchnia - pokój - łazienka - przedpokój Mieszkanie po całkowitym remoncie. Gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

1 800 zł65 m² 27,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Senatorska

Podzamcze,Wałbrzych

289 500 zł62 m² 4 639,42 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Podzamczu przy ulicy Senatorskiej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przystanek autobusowy, przychodnia zdrowia. Zadbana klatka schodowa i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

1 000 zł48 m² 20,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do wynajęcia umeblowane mieszkanie z balkonem położone w zielonej lokalizacji Śródmieścia. Mieszkanie wyposażone w meble oraz sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ładne mieszkanie po kapitalnym remoncie w spokojnej części Nowego miasta salon sypialnia kuchnia w zabudowie łazienka z wc przedpokój Nieruchomość znajduje się w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

385 000 zł75 m² 5 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w atrakcyjnej części Podzamcza. Położone na drugim piętrze 75mkw składa się z: - salonu otwartego na kuchnię i jadalnie - dużego balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stary Zdrój