dowolna

Mieszkania umeblowane Wałbrzych - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

286 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

286 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Szczawienko,Wałbrzych

700 zł20 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia miejsce w pokoju 3 lub 2 osobowym na Szczawienku.Nieruchomosc znajduje się na pierwszym piętrze. Standard mieszkania: okna pcv, na ścianach gładzie, na podłogach panele, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

269 900 zł42 m² 6 426,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż prezentujemy Państwu komfortowe dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w dogodnej lokalizacji, wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 42m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

269 000 zł58 m² 4 645,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie, po remoncie , położone na terenie ogrodzonego i monitorowanego osiedla z parkingiem tylko dla mieszkańców. Lokal położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szlifierska

Wałbrzych,dolnośląskie

1 500 zł32 m² 47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- najem okazionalny - Oferujemy na wynajem mieszkanie / kawalerkę o powierzchni 32m2. - widna kuchnia - pokój - łazienka - przedpokój Mieszkanie po całkowitym remoncie. Gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 950 zł44 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane w doskonałej lokalizacji wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra przy ulicy Malczewskiego. Na powierzchnię mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

275 000 zł52 m² 5 339,81 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w dzielnicy Podzamcze. Położony na drugim pietrze lokal składa się z dużego salonu z balkonem, sypialni, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 500 zł80 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne świeżo po remoncie kapitalnym mieszkanie na Nowym Mieście. salon 2 sypialnie kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd łazienka z wanną i natryskiem osobno wc przedpokój Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

2 500 zł48 m² 52,41 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie w kompleksowo odrestaurowanej kamienicy w Śródmieściu, w sąsiedztwie parku Sobieskiego. Na powierzchnię mieszkalną składają się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni 27m2 skaładajace się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki,wc. Mieszkanie po generalnym remoncie.Okna PCV, na ścianach gładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na jedenastym piętrze w bloku w centrum Piaskowej Góry. Mieszkanie po generalnym remoncie, do wejścia. Składa się z dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Wałbrzych

280 000 zł107 m² 2 616,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Do sprzedania mieszkanie położone w centrum Wałbrzycha w pięknej odnowionej kamienicy przy ul.Wyzwolenia 55 na pierwszym piętrze. Mieszkanie w wyremontowanej kamienicy, która w 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pługa

Śródmieście,Wałbrzych

1 400 zł50 m² 27,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Śródmieście. Lokal składa się z przestronnego salonu, dużej kuchni, łazienki z wc, ciemnej wnęki oraz przedpokoju. Koszty najmu 1400 zł w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

169 000 zł27 m² 6 259,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność tylko w mp.HOUSE Nieruchomości. Na sprzedaż kawalerka usytuowana na III piętrze IV piętrowego bloku przy ul. Broniewskiego. Mieszkanie po "kapitalce" 2 lata temu, remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Poniatów

Poniatów,Wałbrzych

12 500 zł491 m² 25,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:11

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dom dla pracowników o powierzchni 491 m2. Parter budynku składa się z dużej kuchni, jadalni, dużej wspólnej łazienki z wc, klatki schodowej oraz 2 pokoi. na pozostałych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 100 zł39 m² 28,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję mieszkanie 1-pokojowe w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Nieruchomość w wysokim standardzie w bardzo dobrej lokalizacji. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Podgórze

Podgórze,Wałbrzych

449 000 zł78 m² 5 756,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Podgórze. Nieruchomość składa się z dwóch sypialni, przestronnego dużego salonu, pomieszczenia gospodarczego, łazienki z wc oraz dużej kuchni ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

1 350 zł28 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuje bardzo ciekawe , funkcjonalne mieszkanie położona na parterze budynku w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie składa się z : pokoju z aneksem kuchennym (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Wałbrzych

1 500 zł58 m² 25,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia polecamy trzypokojowe mieszkanie w bardzo do9brej lokalizacji. Spokojna, zielona część Śródmieścia. Okolice ulicy Jagiellońskiej, na uboczu a zarazem blisko centrum Wałbrzycha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 300 zł49 m² 26,69 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego. Do wynajęcia od końca września 2022r. mieszkanie na pograniczu Starego Zdroju i Białego Kamienia. Położony na 1 piętrze lokal składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

210 000 zł69 m² 3 043,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Śródmieście. Lokal składa się z trzech pokoi (przechonich), kuchni i łazienki o powierzchni 68, 75 m2. Dodatkowo przynależny pokój na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

304 000 zł67 m² 4 564,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność, na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 60.9m2 z przynależną piwnicą o pow. 5,7m2. Położony na drugim piętrze lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

1 300 zł44 m² 29,55 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro! Oferuję do wynajęcia mieszkanie w centrum Wałbrzycha znajdujące się na II piętrze kamienicy wolnostojącej. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

1 590 zł54 m² 29,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne umeblowane mieszkanie na Podzamczu: 3 pokoje w tym w dwóch szafy w zabudowie kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd łazienka wc przedpokój z szafa w zabudowie Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Welońskiego

Śródmieście,Wałbrzych

249 000 zł55 m² 4 497,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

= rezerwacja! = oferta na wyłączność, tylko W naszym biurze! Na sprzedaż prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w pożądanej lokalizacji wałbrzyskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wałbrzych

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia prezentujemy Państwu komfortową kawalerkę w samym sercu Wałbrzycha, w dzielnicy Śródmieście przy ulicy Adama Mickiewicza. Mieszkanie składa się z ustawnego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 zł65 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Na wynajem 4 pokojowe mieszkanie w bloku na Piaskowej Górze. Lokal mierzący 65m2 znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z wc, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 600 zł35 m² 45,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem urokliwe 2 pokojowe mieszkanie z piwnicą o łącznej powierzchni 34,8m2. Dostępne od 01.09.22r. Pełne umeblowanie oraz sprzęty agd (pralka, lodówka, płyta gazowa, piekarnik).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaskowa Góra,Wałbrzych

230 000 zł51 m² 4 483,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko W naszym biurze. Na sprzedaż mieszkanie na Piaskowej Górze. Położony na wysokim parterze w budynku czteropiętrowym lokal składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy Państwu komfortowe dwupokojowe mieszkanie usytuowane w doskonałej lokalizacji wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra- w budynku przy ulicy Norwida. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia śliczne, kompletnie umeblowane i wyposażone mieszkanie w spokojnym, zielonym zakątku Podzamcza. Salonik z wyjściem na dosyć duży balkon (z mebelkami do siedzenia) Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasztelańska

Podzamcze,Wałbrzych

340 000 zł56 m² 6 028,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta na wyłączność, dostępna tylko U nas. Przedstawiamy ofertę sprzedaży: - 3-pokojowego bardzo słonecznego mieszkania o powierzchni 52,2 m2; powierzchnia całkowita 56,4 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

2 200 zł103 m² 21,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję przestronne mieszkanie 3 -pokojowe w starej części Piaskowej Góry. Mieszkanie usytuowane kilkaset metrów od wsse. Ogrzewanie dwufunkcyjne gazowe. Nieruchomość kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 100 zł39 m² 28,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

1 900 zł65 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Podzamcza (blankowa). Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni 64,6 m2 , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 300 zł25 m² 52,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę po remoncie znajdującą się w centrum Piaskowej Góry. W skład mieszkania 24,72 m2 wchodzi: pokój z balkonem, kuchnia z oknem, łazienka, przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego. Do wynajęcia duża kawalerka w dzielnicy Piaskowa Góra. Położony na czwartym piętrze lokal składa się z dużego pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję o mieszkanie położone na 1 piętrze kamienicy w spokojnej części Białego Kamienia. Mieszkanie składa się z ; dużego pokoju, kuchni , łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

225 000 zł42 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Wałbrzychu na Piaskowej Górze. Nieruchomość usytuowana na parterze w bloku czteropiętrowym o powierzchni 42m2 składa się: - dwóch pokoi (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kątowa

Biały Kamień,Wałbrzych

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku w spokojnej części Białego Kamienia. Kawalerka z widną kuchnią oraz dużym balkonem. Okna wychodzące na wschód oraz południe, widok na skwer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bardowskiego

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z ogródkiem Mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy w spokojnej części Starego Zdroju. Tuż pod lasem Dwa pokoje do wejścia, okna wychodzące na północ oraz południe;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szczawienko

Szczawienko,Wałbrzych

125 000 zł43 m² 2 906,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Piaskowej Górze oi powierzchni 43m2 składające się z dwóch pokoi, kuchni,łazienki z wc oraz przedpokoju. W mieszkaniu nowe okna pcv, na ścianach gładzie,na.