dowolna

Mieszkania umeblowane Wałbrzych - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

286 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

286 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Forteczna

Wałbrzych,dolnośląskie

219 000 zł54 m² 4 055,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie na siódmym piętrze bloku z windą przy ulicy Fortecznej w Wałbrzychu. Nieruchomość o powierzchni 54 m 2 składa się z salonu (27,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

950 zł18 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Polecam do wynajęcia kawalerkę z balkonem na Piaskowej Górze przy ul. Głównej. Mieszkanie po remoncie, umeblowane, wyposażone w nowy sprzęt: pralkę, lodówkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

370 000 zł88 m² 4 180,79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Do sprzedaży oferujemy Państwu ciekawe, niezwykle funkcjonalne mieszkanie usytuowane w X piętrowym budynku usytuowanym w doskonałej lokalizacji wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztelańska

Podzamcze,Wałbrzych

190 000 zł38 m² 4 947,92 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

= rezerwacja! = oferta na wyłączność Na sprzedaż prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej zielonej części wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze przy ulicy Kasztelańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Nowe Miasto,Wałbrzych

299 000 zł65 m² 4 585,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Na sprzedaż oferuję mieszkanie położone w Wałbrzychu, dzielnica Nowe Miasto, ul. Fredry. Nieruchomość znajduje się na parterze, choć jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

2 000 zł67 m² 29,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję przytulne mieszkanie na wynajem. Jest w pełni wyposażone, ma 3 pokoje, kuchnię i łazienkę. W cenie czynszu c.o., zaliczka, woda i kanalizacja. Widok z mieszkania jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 000 zł41 m² 24,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 350 zł36 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w Wałbrzychu. Nieruchomość o powierzchni 36m 2 usytuowane na 8 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

1 250 zł49 m² 25,51 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie kapitalnym do wynajęcia na Podzamczu. 2 pokoje kuchnia w zabudowie łazienka wc duży balkon Do mieszkania przynależy piwnica. Budynek po termomodernizacji. Pod Domem miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 300 zł29 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni 29m2 składajace się z dwóch pokoi, wnęki kuchennej, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni 38m2 składajace się z dwóch pokoi, jasnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 200 zł51 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę słoneczną nieruchomość o powierzchni 49 m2 zlokalizowaną w ścisłym centrum Piaskowej Góry. Mieszkanie składa się z: 3 pokoje, w tym jeden z wyjściem na duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

1 250 zł47 m² 26,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem bardzo ciekawą nieruchomość w zielonej okolicy Białego Kamienia. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w dwupiętrowym budynku. Mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 300 zł29 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na piątym piętrze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Piaskowej Góry. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki z wc, przedpokoju oraz wnęki kuchennej, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję piękne wyremontowane mieszkanie położone na I piętrze budynku. Mieszkanie 2-pokojowe , składa się z : pokoju połączonego z kuchni , sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

309 000 zł67 m² 4 623,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż umeblowane mieszkanie o powierzchni 66,83 m2 przy ul. 11-go listopada na Starym Zdroju. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze z balkonem i piwnicą. Parking ogólnodostępny pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gajcego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 000 zł26 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Piaskowej Góry, kawalerka do wejścia, okna wychodzące na zachód; widok na skwer. Zabezpieczenia: domofon. Wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 000 zł29 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do wynajęcia umeblowane mieszkanie położone w dzielnicy Piaskowa Góra. Lokal wolny od zaraz. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, wnęki kuchennej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

2 700 zł93 m² 29,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta dla pracowników! Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie, świeżo po kapitalnym remoncie, z urządzoną kuchnią i sporą łazienką w pobliżu centrum Białego Kamienia. Na tyłach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 300 zł29 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym na Piaskowej Górze. Mieszkanie po remoncie, kompletnie umeblowane. Pod domem miejsca parkingowe, wokół dużo zieleni, w pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

1 400 zł37 m² 38,25 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 36,6m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gajcego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 000 zł25 m² 39,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wolne od 1 lutego! Mieszkanie na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Piaskowej Góry, kawalerka po remoncie, okna wychodzące na zachód; widok na skwer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

1 200 zł37 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia oferuję mieszkanie o powierzchni 34m2 w samym Centrum Wałbrzycha. Mieszkanie składa się z : pokoju połączonego z kuchnią , sypialni , łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stary Zdrój,Wałbrzych

160 000 zł56 m² 2 868,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Prezentujemy na sprzedaż przestronne, gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Starym Zdroju. Nieruchomość o powierzchni 55,77m2 zlokalizowana jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

1 250 zł28 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję bardzo przytulną , jasną kawalerkę położoną na Podzamczu. Mieszkanie składa się z : pokoju, widnej kuchni , łazienki i przedpokoju. W mieszkaniu pozostają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 390 zł38 m² 36,58 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 300 zł29 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na piątym piętrze w bloku mieszkalnym w centrum Piaskowej Góry. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem, sypialni, przedpokoju, wnęki kuchennej oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sobięcin

Sobięcin,Wałbrzych

1 800 zł73 m² 24,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, powierzchnia 73 m2, umeblowane, pralka, lodówka, kuchenka gazowa, komplet pościeli przeznaczone dla 6 osób , położone w budynku typu hostel, zlokalizowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 000 zł29 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do wynajęcia umeblowane mieszkanie położone w centrum dzielnicy Piaskowa Góra. Lokal wolny od zaraz. Koszt wynajmu 1000zł. + czynsz do spółdzielni (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sobięcin

Sobięcin,Wałbrzych

3 600 zł90 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

5 pokoi, kuchnia , 2 łazienki, powierzchnia 90 m2, umeblowane, pralka, lodówka, komplet pościeli, przeznaczone dla 12 osób , położone w budynku typu hostel, zlokalizowanym na Sobięcinie, dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Piaskowej Góry. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ( w tym jeden z balkonem), łazienki, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Biały Kamień,Wałbrzych

137 000 zł37 m² 3 719,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Białym Kamieniu w Wałbrzychu. Nieruchomość o powierzchni 36,83 m 2 usytuowana na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

215 000 zł46 m² 4 666,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto, przy jednej z bocznych ulic. Nieruchomość składa się z ustawnego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 000 zł27 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym na Piaskowej Górze o powierzchni 27m2 składająca się z: - 1 pokoju z balkonem, - aneksu kuchennego, - łazienki, - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 350 zł41 m² 33,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Centrum dzielnicy Piaskowa Góra, blisko przystanki, szkoły, sklepy oraz przychodnia zdrowia. Wnętrze jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 000 zł27 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na Piaskowej Górze. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Zapraszam na prezentację! Popławska tel. :link do strony :kontakt do agenta Popławska- zdanowicz Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w Wałbrzychu na Piaskowej Górze. Nieruchomość o powierzchni 38 m 2 usytuowana na 3 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stary Zdrój,Wałbrzych

130 000 zł40 m² 3 258,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy Wałbrzycha w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 39,90 m 2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

1 100 zł33 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 33 m2 na Białym kamieniu. Mieszkanie przestronne, składa się z dużego pokoju, przestrzennej widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szczawienko

Szczawienko,Wałbrzych

155 000 zł42 m² 3 690,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Szczawienko. Położony na drugim piętrze lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju ( pierwotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

1 100 zł27 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjna kawalerka o powierzchni 27 m2. Nieruchomość usytuowana na wysokim parterze w 4- piętrowym budynku, w bardzo spokojnej okolicy Białego Kamienia. Składa się.