dowolna

Mieszkania umeblowane Wałbrzych - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

286 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

286 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 250 zł26 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 26m2. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

299 000 zł64 m² 4 671,88 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta mp.HOUSE NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64 m2 usytuowane na Podzamczu. Lokal składa się z trzech sypialni, kuchni, dużego przedpokoju oraz łazienki i osobnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Senatorska

Podzamcze,Wałbrzych

279 000 zł62 m² 4 471,15 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Podzamczu przy ulicy Senatorskiej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przystanek autobusowy, przychodnia zdrowia. Zadbana klatka schodowa i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

2 500 zł76 m² 32,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stylowe mieszkanie na drugim piętrze z zabytkowej kamienicy w Śródmieściu. Mieszkanie w stylu loftowym po kapitalnym remoncie wszystkich instalacji. W mieszkaniu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

255 000 zł63 m² 4 047,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1111

Witam Sprzedam duże przestronne mieszkanie w Wałbrzychu (stary zdrój) 63m2 w pobliżu szkoła, sklepy , przystanek , kino Apollo, blisko do dworca kolejowego mieszkanie składa się z duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

136 900 zł27 m² 5 070,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra przy ul. Makuszyńskiego. Nieruchomość składa się z pokoju z wyjściem na balkon, dużej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Podzamcze,Wałbrzych

1 500 zł36 m² 42,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

= rezerwacja = Do wynajęcia oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie, usytuowane w doskonałej lokalizacji wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze, przy ulicy Palisadowej. Przedmiotowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

255 000 zł45 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro mp.House Nieruchomości prezentuje mieszkanie o pow. 45 m2 znajdujące się na 2 piętrze bloku na Piaskowej Górze. Mieszkanie składa się z: - sypialni z wejściem na balkon, - pokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Senatorska

Podzamcze,Wałbrzych

2 100 zł56 m² 37,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w zielonej części wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze, przy ulicy Senatorskiej. Nieruchomość składa się z obszernego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

370 000 zł70 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wombat nieruchomości poleca do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m kw. usytuowane na 6 piętrze wieżowca na Podzamczu w Wałbrzychu. Ta klimatyczna, pełna słońca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaskowa Góra,Wałbrzych

350 000 zł67 m² 5 239,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie z pięknym widokiem w wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra przy ulicy Czesława Miłosza. Mieszkanie składa się z ustawnego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

260 000 zł42 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Idealne pod inwestycję! Oferujemy na sprzedaż 2- pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na Podzamczu w Wałbrzychu. Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze w wieżowcu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście (okolice ulicy Schmidta, batorego) o powierzchni 40,11m2. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi z czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Rynek

Śródmieście,Wałbrzych

299 000 zł155 m² 1 930 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

***oferta wyłącznie W sdp nieruchomości*** Opiekun oferty: tel. Polecam mieszkanie o powierzchni użytkowej 154,89m2, które znajduje się na 2 piętrze budynku mieszkalnego wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

255 000 zł57 m² 4 511,68 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 4 pokojowe ciepłe przytulne mieszkanie. Mieszkanie miało przeprowadzone wszystkie remonty mediów. elektryka, hydraulika są nowe. Wystarczy malowanie, wstawić nowe meble i można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

269 000 zł58 m² 4 637,93 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż jasne i przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Piaskowej Górze. Mieszkanie o powierzchni 58m2 usytuowane na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 zł41 m² 36,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Centrum dzielnicy Piaskowa Góra, blisko przystanki, szkoły, sklepy oraz przychodnia zdrowia. Wnętrze jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Blankowa

Podzamcze,Wałbrzych

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie na ul. Blankowej na Podzamczu. na nieruchomość składają się : - 2 pokoje - łazienka - kuchnia -przedpokój Do mieszkania przynależy piwnica i balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

1 200 zł33 m² 36,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem bardzo ładne mieszkanie na pograniczu Śródmieścia i Podgórza. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w jednopiętrowym budynku. Mieszkanie po remoncie o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Podgórze

Podgórze,Wałbrzych

1 000 zł26 m² 38,60 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro! Wynajmę nowoczesne mieszkanie po remoncie z internetem Nieruchomość składa się: - salon z aneksem kuchennym, - łazienka, - mini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

329 000 zł115 m² 2 856,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż prezentujemy Państwu komfortowe oraz przestronne trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się w wałbrzyskiej dzielnicy Stary Zdrój. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 105m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 100 zł23 m² 48,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy Państwu kawalerkę znajdującą się w wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w kamienicy i składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

210 000 zł69 m² 3 043,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Śródmieście. Lokal składa się z trzech pokoi (przechonich), kuchni i łazienki o powierzchni 68, 75 m2. Dodatkowo przynależny pokój na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 500 zł40 m² 37,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie , położoną na drugim piętrze zadbanej kamienicy w dzielnicy Rusinów. Mieszkanie umeblowane i wyposażone , składa się z : aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Palisadowa

Podzamcze,Wałbrzych

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się w nowo wybudowanym budynku na ul. Palisadowej w dzielnicy Podzamcze. Mieszkanie bardzo słoneczne, zlokalizowane jest na 6 piętrze. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Senatorska

Podzamcze,Wałbrzych

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie przy ul. Senatorskiej na Podzamczu. Budynek kilkuletni, ogrodzony i zadbany. Na terenie wspólnym znajduję się plac zabaw oraz miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Rusinowa,Wałbrzych

1 100 zł22 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję klimatyczną kawalerkę , położoną na parterze zadbanej kamienicy w dzielnicy Rusinów. Mieszkanie umeblowane i wyposażone , składa się z : aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odlewnicza

Piaskowa Góra,Wałbrzych

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników, do wynajęcia na "osiedlu Słonecznym" przestronne mieszkanie na 1. piętrze o pow.55 m2. Mieszkanie z dużym balkonem, w bezpiecznej, atrakcyjnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

194 900 zł40 m² 4 883,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Biały Kamień w Wałbrzychu. Mieszkanie zadbane, czyste i słoneczne. W pełni umeblowane. Niskie koszty utrzymania. Atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasztelańska

Podzamcze,Wałbrzych

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy Państwu trzypokojowe, w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze, przy ulicy Kasztelańskiej. Oferowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Monte Cassino

Biały Kamień,Wałbrzych

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w spokojnej części Białego Kamienia. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc. Okna wychodzące na północ oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajcego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Piaskowej Górze przy ulicy Gajcego. Bardzo dobra lokalizacja, blisko markety, przystanki komunikacji miejskiej. Blok ocieplony, zadbana klatka schodowa, dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

270 000 zł48 m² 5 567,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność.Na sprzedaż lub wynajem mieszkanie na Podzamczu o powierzchni 48,5m2 składajace się z dwóch pokoi, jasnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję mieszkanie o powierzchni 37 m2 na Piaskowej Górze. Mieszkanie usytuowane jest na II-piętrze i składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Stefana Batorego

Wałbrzych,dolnośląskie

130 000 zł28 m² 4 668 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka. Mieszkanie w trakcie remontu generalnego. Idealnie pod inwestycje. Mieszkanie wyposażone w aneks kuchenny i łazienkę z wc. Zdjęcia widoczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Podzamcze,Wałbrzych

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego. (Max 4 osoby) Do wynajęcia w pełni wyposażone, bardzo ładne mieszkanie w bloku 4-piętrowym(3 piętro), składające się z 3- pokoi, kuchni, łazienki,wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stary Zdrój,Wałbrzych

185 000 zł45 m² 4 075,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w malowniczej części Wałbrzycha, w dzielnicy Stary Zdrój, przy ulicy Kombatantów. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 40,85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rusinowa

Rusinowa,Wałbrzych

1 350 zł49 m² 27,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie , położone w pobliżu rozległych szlaków spacerowych i rowerowych, a jednocześnie z wygodnym dojazdem praktycznie do każdej dzielnicy.