dowolna

Nieruchomości Wałbrzych - Oferty wynajmu nieruchomości

201 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

201 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

31,18 zł/m²87 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w Śródmieściu o powierzchni 86,60m2 skladający się z 3 pomieszczeń biurowych, korytarza ,kuchni oraz łazienki z wc. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

45 zł/m²34 m² 1 530 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia luksusowa powierzchnia biurowa usytuowana w xixw pałacu, przy jednym z głównych skrzyżowań miasta Wałbrzycha. Pałac po kapitalnym remoncie, w nieruchomości znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 250 zł29 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o pow. 29m2 na Piaskowej Górze. Mieszkanie składa się ze słonecznego pokoju, jasnej kuchni, łazienki z wc , przedpokoju z zabudowaną szafą oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szczawienko

Szczawienko,Wałbrzych

4 000 zł90 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Szczawienku o powierzchni 90m2 składające się z czterech pokoi, kuchni,łazienki z wc oraz holu.Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

100 zł/m²120 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy idealnie nadający się na siedzibę banku lub podobną instyucję. Lokal usytuowany na parterze z dużymi witrynami handlowymi i miejscem na reklamę. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony

Biały Kamień,Wałbrzych

3 780 zł270 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do wynajęcia magazyn w Wałbrzychu o powierzchni 270m2 w z dojazdem asfaltowym. Magazym składa się z głównej sali oraz jednego pomieszczenia sanitarnego oraz biurowego. Magazyn nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

27,78 zł/m²90 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal usługowy na Podzamczu o powierzchni 90m2 skladajacy się z sali sprzedaży, wc oraz pomieszczenia socjalnego. Lokal parterowy z witrynami wystawowymi. Ogrzewanie gazowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 400 zł19 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Mieszkanie w stanie idealnym, świeżo po generalnym remoncie. Przeznaczone dla osób nie palących, najlepiej singli, bez dzieci, bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

2 000 zł87 m² 22,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duże mieszkanie w dzielnicy Biały Kamień. Nieruchomość o powierzchni 87 m2, składa się z przestronnego salonu z kominkiem, dwóch sypialni, dużej kuchni ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

1 800 zł55 m² 32,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 50,40m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

31,25 zł/m²64 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta na wyłączność: do wynajęcia lokal użytkowy w Wałbrzychu o powierzchni 64m2. Lokal usytuowany w centrum miasta znajduje się na parterze kamienicy. Lokal posiada witrynę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

49,50 zł/m²202 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w ścisłym Centrum Wałbrzycha.Nieuchomość o powierzchni 202m2 usytuowana jest na parterze oraz pierwszym piętrze kaminicy. Lokal posiada witryny wystawowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Makowa

Szczawienko,Wałbrzych

25 zł/m²40 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajecia gabinet w dzielnicy Szczawienko. Lokal idealnie nadaje się pod gabinety medyczne lub usługi związane z kosmetologią. Gabinet znajduje się w samym sercu osiedla Szczawienko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni 45m2 składajace się z trzech pokoi, kuchni,łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wyposażone gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 100 zł28 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Najem okazjonalny Do wynajęcia jasne mieszkanie, znajdujące się na parterze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z pokoju, jasnej kuchni, łazienki, wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

3 000 zł120 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta na wyłączność! Tylko w vista nieruchomości! idealny dla pracowników. Szczawno zdrój. Dom w spokojnej części Szczawna Zdroju przy ul Okrężnej. Tuż przy wejściu do parku. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

27,74 zł/m²137 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-biurowo-usługowy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w dzielnicy Podzamcze. Lokal o powierzchni 137m2 składa się z sali sprzedaży, 4 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

86,67 zł/m²15 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia gabinet o powierzchni 15 m2. Lokal to nowoczesny gabinet znajdujący się na parterze w medycznym centrum zdrowia i urody, lokal posiada podstawowe wyposażenie (jak na zdjęciu),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Piaskowej Górze. Mieszkanie o powierzchni 53m2 składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szczawienko

Szczawienko,Wałbrzych

4 000 zł105 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Sczawienko o powierzchni 105m2. Mieszkanie nie jest umeblowane Mieszkanie składa się z trzech dużych sypialni z czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy umeblowany Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

66,67 zł/m²15 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem oferuję lokal o powierzchni 15 m2 w Śródmieściu. Lokal usługowy z przeznaczeniem na gabinet kosmetyczny, lokal wyposażony. Bardzo dobra lokalizacja. Serdecznie polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w spokojnym i zielonym miejscu na Piaskowej Górze. Lokal składa się z aneksu kuchennego połączonego z salonem, łazienki z wc, sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

5 000 zł10 209 m² 0,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do Wynajecia lib sprzedaży działka pod zabudowę przemysłowo/handlowo/usługowa. Działka usytuowana w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 10209m2. Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prosta

Biały Kamień,Wałbrzych

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Biały Kamień. Nieruchomości składa się z dwóch pokoi, jasnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Umowa najmu długoterminowa min 1 rok. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

64,29 zł/m²28 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w samym Centrum Piaskowej Góry. Lokal o powierzchni 28m2 skałada się z sali sprzedaży, pomieszczenia gospodarczego, wc oraz łazienki z kabiną prysznicową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto. Lokal w pełni umeblowany, wraz ze sprzętami agd. Koszty najmu 1600 zł plus opłaty za media wg.zużycia, kaucja 3000 zł. Budynek docieplony, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość składa się z salonu, wnęki kuchennej, sypialni, łazienki z wc i przedpokoju. Standard dobry, do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

9 000 zł1 000 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 527 m²

Na wynajem lub na sprzedaż Hala produkcyjno- magazynowa w pobliżu Centrum Wałbrzycha. Powierzchnia użytkowa 1000m2. Możliwość wynajęcia częsci hal cena do uzgodnienia. Możliwość sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Wałbrzych

24,64 zł/m²183 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjnie położony lokal w Centrum Wałbrzycha, dawna klutowa kawiarnia "barburka". Nieruchomość o powierzchni 186 mkw, składa się z dużej sali sprzedażowej, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

100 zł/m²120 m² 12 000 zł

 

 

 

Śródmieście,Wałbrzych

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro! Wynajmę wyjątkowy apartament urządzony w nowoczesnym stylu położony w spokojnej części Śródmieścia. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 400 zł42 m² 33,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem urokliwe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Nowym Mieście. Lokal o powierzchni 42,1 m2 składa się z 2 oddzielnych pokoi, dużej, jasnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Słowackiego

Śródmieście,Wałbrzych

62,50 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy na ulicy Słowackiego w ciągu komunikacyjnym o dużym natężeniu ruchu. W pobliżu największe skrzyżowanie ulic Wałbrzycha - Plac Grunwaldzki. Czynsz: 2500zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poselska

Podzamcze,Wałbrzych

1 500 zł63 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na parterze w bloku mieszkalnym na Podzamcze, trzy pokoje w pełnym rozkładzie, okna wychodzące na wschód oraz zachód; widok na skwer. Standard wykończenia: ściany - gładzie;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. 1 Maja

Śródmieście,Wałbrzych

31,82 zł/m²110 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal usługowy po remoncie. Lokal obecnie umeblowany i przygotowany pod usługi fryzjersko-kosmetyczne. Posiada przestronną salę z poczekalnią, dwa dodatkowe pomieszczenia usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gaj

Gaj,Wałbrzych

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie na Gaju o powierzchni 70m2 składające się z dużego salonu z częscią jadalną, dwóch sypialni, kuchni,dwóch łazienek, garderoby orez przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Długa

Piaskowa Góra,Wałbrzych

30,22 zł/m²11 m² 330 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia przytulny lokal w centrum Piaskowej Góry. Lokal położony na pierwszym piętrze. Na ścianach gładzie, na podłodze wykładzina pcv, duże okno z roletą o strony ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Oferuję na wynajem piękną kawalerkę na Podzamczu. Mieszkanie świeżo po remoncie. Mieszkanie o powierzchni 28 m2, które składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 150 zł41 m² 28,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność! Wynajmę mieszkanie Spółdzielczo- własnościowe o łącznej powierzchni 41 m2. Na nieruchomość składa się: - 2 pokoje - Kuchnia - Łazienka z wc - Przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 150 zł22 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Stary Zdrój o powierzchni 22m2. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Długa

Piaskowa Góra,Wałbrzych

30 zł/m²15 m² 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij