dowolna

Nieruchomości Wałbrzych - Oferty wynajmu nieruchomości

201 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

201 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 350 zł34 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie mieszkanie po generalnym remoncie w dzielnicy Stary Zdrój. Nieruchomość usytuowana na parterze budynku. Mieszkanie skład się z salonu z aneksem kuchennym, mniejszej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sobięcin

Sobięcin,Wałbrzych

1 850 zł50 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok.50m2: pokój z aneksem kuchennym, dwa wygodne pokoje sypialne, łazienka, przedpokój. Lokalizacja: sobięcin Górny cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone na Piaskowej Górze , składające się z : kuchni otwartej na salon, osobnej jadalni , sypialni i małego pokoju. Mieszkanie bardzo ładne , w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro. Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe w centrum Piaskowej Góry. Mieszkanie w pełni wyposażone. Ogrzewanie w czynszu. Okna pcv. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Oferuję na wynajem 3 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Piaskowej Góry. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze. Mieszkanie w starszym stylu składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

2 400 zł110 m² 21,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Tylko umowa najmu okazjonalnego Mieszkanie wolne od początku marca 2023 r. Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 93m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

27,59 zł/m²116 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo -usługowy, położony przy jednej z dużych , ruchliwych ulic tuż przy centrum miasta. Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym, wymienione wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 45m2 na Piaskowej Górze. Mieszkanie po generalnym remoncie ( zdjęcia dodane w ogłoszeniu są sprzed remontu , dodane tylko ze względu na chęć pokazania układu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 650 zł37 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni 37m2. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, oddzielnej sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

2 500 zł60 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazionalny Dostępne od 1 kwietnia Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie na Podzamczu. Powierzchnia: 60,1m2 - 3 pokoje - salon z kuchnia, - dwie sypialnie, - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 050 zł28 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu ciekawą propozycję wynajmu nowoczesnego mieszkania znajdującego się na Starym Zdroju. - ogrzewanie gazowe - Atrakcyjna nieruchomość Propozycja wynajmu nietuzinkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję piękne mieszkanie na Piaskowej Górze. Mieszkanie składa się z : widnej kuchni , dwóch pokoi, łazienki z wc , przedpokoju i balkonu. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

1 300 zł41 m² 31,55 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Super oferta. Mieszkanie dostępne od zaraz, w pełni wyposażone. Oferujemy na wynajem słoneczne, 2 - pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Podzamcze, mieszczące się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

850 zł19 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w spokojnej części Piaskowej Góry Umeblowana. Umeblowana garsoniera z pralką i lodówką, wolna od 01.09. :dodatkowe informacje Rodzaj budynku: blok Dojazd: asfalt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

2 950 zł68 m² 43,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowo wykończone mieszkanie, położone w cichej i zielonej części Śródmieścia, przy Parku Sobieskiego. Na powierzchnię mieszkalną 68 mkw, składają się 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność! Tylko w Vista nieruchomości Mieszkanie na parterze w kamienicy na Piaskowej Górze. Mieszkanie w pełni wyposażone i przygotowane do zamieszkania. Nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Katowicka

Podgórze,Wałbrzych

1 050 zł17 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy ul. Katowickiej *lokal o powierzchni 17 m2. *Składa się z salonu, aneksu kuchennego oraz łazienki z wc *ogrzewanie elektryczne. Wyposażenie: *salon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Sobięcin

Sobięcin,Wałbrzych

1 250 zł45 m² 28,04 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie w dzielnicy Sobięcin. Budynek położony kilka kroków od Galerii Victoria. Mieszkanie bardzo jasne i słoneczne. Kamienica w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

23,85 zł/m²26 m² 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy w dogodnym punkcie komunikacyjnym, usytuowany na pograniczu Śródmieścia i Nowego Miasta. Na powierzchnię lokalu składa się sala główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

16,87 zł/m²116 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia przestronny lokal użytkowy w dogodnym punkcie komunikacyjnym, usytuowany na pograniczu Śródmieścia i Nowego Miasta. Na powierzchnię lokalu składa się główna sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

18,33 zł/m²90 m² 1 650 zł

 

 

 

Podzamcze,Wałbrzych

2 200 zł51 m² 42,97 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przedstawiamy Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze przy ulicy Fortecznej. Nieruchomość przeszła generalny remont i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Sobięcin

Sobięcin,Wałbrzych

1 100 zł25 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Samodzielne mieszkanie, pokój z jasną kuchnią umeblowane, pralka, lodówka, kuchenka gazowa, komplet pościeli, położone w budynku typu hostel, zlokalizowanym na Sobięcinie w Wałbrzychu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładna, słoneczna kawalerka w centrum Piaskowej Góry. Umeblowana, pralka, lodówka na stanie. Budynek docieplony, czysta, spokojna klatka schodowa, blisko wszędzie. Opis oferty sporządzony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 300 zł18 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Oferuję bardzo przytulną kawalerkę zlokalizowaną na Piaskowej Górze w Wałbrzychu, usytuowana na 3 piętrze w wieżowcu. Na powierzchnię 18,50 m 2 składa się: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 250 zł19 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczna, piękna garsoniera w centrum Piaskowej Góry. Całość po remoncie, do wprowadzenia, na ścianach gładzie gipsowe, na podłodze panele i kafle, okna nowe, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38m 2 usytuowane na pierwszym piętrze w wieżowcu na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Mieszkanie w pełni wyposażone, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Biały Kamień,Wałbrzych

1 250 zł29 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Dąbrowskiego *lokal o powierzchni 29m2 *składa się z salonu, sypialni, aneksu kuchennego oraz łazienki z wc *ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam piękne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem w dzielnicy Biały Kamień w Wałbrzychu. Mieszkanie 36 m2 składa się z kuchni, sypialni, salonu i łazienki Mieszkanie wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 000 zł18 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku w centrum Piaskowej Góry. Mieszkanie w pełni wyposażone, idealne dla jednej osoby lub maksymalnie pary. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sobięcin

Sobięcin,Wałbrzych

1 300 zł77 m² 16,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro! Mam dla Ciebie ofertę mieszkania z potencjałem. Mieszkanie usytuowane na parterze w wyremontowanym budynku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

4 500 zł1 000 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę halę magazynową w doskonałej lokalizacji Wałbrzycha - Piaskowa Góra. Na całość składa się: - hala magazynowa - produkcyjna o powierzchni około 1000 m2 Przed obiektem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

2 100 zł48 m² 43,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni rozkładowe 3- pokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Na powierzchnię 48,20 m 2 składa się: - salon z wyjściem na balkon, - dwie sypialnie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Główna

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 000 zł18 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| b.N.WILLA. Do wynajęcia garsoniera położona w centrum dzielnicy Piaskowa Góra. Mieszkanie wyposażone (pralka, lodówka) i umeblowane. Okna pcv, nowe drzwi wejściowe, instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość składa się z salonu, jasnej kuchni z oknem, sypialni z zabudowanym balkonem, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

33,66 zł/m²89 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność: na wynajem lub sprzedaż przestronny lokal w Wałbrzychu w spokojnej części Śródmieścia o pow. 89,12m2. Lokal składa się z pomieszczenia typu open space.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. 11 Listopada

Stary Zdrój,Wałbrzych

550 zł8 m²

 

Piętro:parter/5

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia pokój nr.3 w 4-pokojowym mieszkaniu *Miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie *8 m2 *Świetna lokalizacja *5 minut drogi do wielu uczelni wyższych, m.in.: Politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 500 zł74 m² 20,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Nowe Miasto przy ul. Orzeszkowej. Mieszkanie składa się z dwóch przestronnych pokoi, widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

29,47 zł/m²119 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy na wynajem przestronny lokal w Wałbrzychu na Podzamczu o pow. 118,75m2. Lokal składa się z pomieszczenia typu open space i zaplecza higieniczno-sanitarnego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 200 zł42 m² 28,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem piękne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Nowego Miasta. Mieszkanie o powierzchni 41,69 m2 , które składa się z: - salon z aneksem kuchennym - pokój - łazienka.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij