dowolna

Nieruchomości Wałbrzych - Oferty wynajmu nieruchomości

201 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

201 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

3 500 zł140 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:207 m²

Do wynajęcia polecamy dom w zabudowie szeregowej na Piaskowej Górze. Bardzo dobra lokalizacja dla rodzin z dziećmi, spokojna okolica w pobliżu szkoły, jednocześnie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 090 zł32 m² 34,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis lokalu: *przytulna kawalerka z osobną kuchnią *ogrzewanie gazowe *bardzo dobra lokalizacja *przyjazna dla zwierząt Wyposażenie: *pokój: rozkładana kanapa, duża szafa, biurko, krzesło,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 350 zł38 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję o mieszkanie położone na 1 piętrze kamienicy w spokojnej części Białego Kamienia. Mieszkanie składa się z ; dużego pokoju, kuchni , łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

2 000 zł73 m² 27,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia oferuję duże , przestronne mieszkanie na Podzamczu. Mieszkanie składa się z : - kuchni - 3 przestronnych pokoi , w tym salonu z balkonem - łazienki - wc Winda w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Szczawienko,Wałbrzych

3 500 zł101 m² 34,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję ciekawe mieszkanie położone w Wałbrzychu w dzielnicy Szczawienko. Mieszkanie składa się z : parter - kuchnia otwarta na salon, pokój , przedpokój i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

2 100 zł59 m² 35,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 59m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi z czego jeden z aneksem kuchennym, drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 150 zł26 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego. Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 26m2. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasztelańska

Podzamcze,Wałbrzych

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w budynku przy ulicy Kasztelańskiej 44, na wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze. Na powierzchnię użytkową nieruchomości 41,5 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ruchu Oporu

Biały Kamień,Wałbrzych

900 zł30 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w dzielnicy Biały Kamień. Mieszkanie składa się z dużego salonu z balkonem, otwartej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Lokal w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

22,29 zł/m²157 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem atrakcyjnie położony lokal użytkowy w centrum dzielnicy Biały Kamień w Wałbrzychu. Lokal jednopoziomowy na parterze składający się z sali sprzedażowej, magazynów, zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie na piaskowej górze, 1.800 ZŁ Z CZYNSZEM I OGRZEWANIEM. Do wynajęcia w pełni wyposażone, bardzo ładne mieszkanie, składające się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kombatantów

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 350 zł39 m² 34,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

= wyłączność = Do wynajęcia prezentujemy Państwu niezwykle słoneczną kawalerkę na wałbrzyskiej dzielnicy Stary Zdrój przy cichej i spokojnej części ulicy Kombatantów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wałbrzych

1 700 zł44 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Welońskiego. W skład mieszkania wchodzi duży salon, przytulna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puszkina

Sobięcin,Wałbrzych

1 100 zł29 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę w Wałbrzychu na Sobięcinie przy ul. Puszkina 16 dla pracowników lub osób fizycznych. Cena uzależniona jest od ilości osób zamieszkałych w lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 200 zł41 m² 29,13 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| biuro Nieruchomości Willa prezentuje: do wynajęcia rozkładowe mieszkanie z jasną kuchnią położone w Centrum dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 41,20 w skład którego wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

67,39 zł/m²37 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy w bardzo dobrej lokalizacji, przy głównym ciągu komunikacyjnym dzielnicy Piaskowa Góra w Wałbrzychu. Przeznaczenie najmu - usługi np. gabinet lekarski, kosmetyczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Nałkowskiej

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 150 zł26 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: oferta zarezerwowana. Do wynajęcia umeblowana kawalerka położona w tzw. nowszej części dzielnicy Piaskowa Góra przy ulicy Zofii Nałkowskiej. Lokal wolny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Basztowa

Podzamcze,Wałbrzych

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję mieszkanie położone na wysokim parterze , budynku IV piętrowego przy ul. Basztowej na wałbrzyskim Podzamczu. Mieszkanie składa się z : kuchni otwartej na jadalnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

71,43 zł/m²21 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Szukasz nieruchomości pod swoją działalność biuro, sklep, salon kosmetyczny? Oferuję na wynajem lokal użytkowy w Centrum miasta Wałbrzycha. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

45 zł/m²20 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Tylko u Nas! Oferuję atrakcyjny lokal usługowy w centrum Podzamcza. Nieruchomość o powierzchni ok. 20 m2 w wolnostojącym budynku. Pawilon przeszedł generalny remont, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 100 zł29 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem mieszkania po generalnym remoncie. Piaskowa Góra - 2 pokoje. Oferujemy do wynajęcia ekskluzywne mieszkanie położone na dziewiątym piętrze w bloku przy ul. Jacka Malczewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

1 400 zł73 m² 19,28 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu 4 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Podzamcze w Wałbrzychu. Mieszkanie w pełni rozkładowe. W przedpokoju szafa w zabudowie. Zabudowa kuchenna ze sprzętem agd. Po 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Boya-Żeleńskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

3 500 zł105 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Do wynajęcia przedstawiamy dom w zabudowie szeregowej, usytuowany w wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra przy ulicy Boya - Żeleńskiego. Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

7,61 zł/m²460 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:własny parking

Oferta na wyłączność! Tylko w Naszym biurze! Wynajmę biurowiec o powierzchni 460 m2. Lokal znajduje się na Piaskowej Górze, w dogodnej lokalizacji, łatwy dojazd. Budynek wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wysockiego

Śródmieście,Wałbrzych

1 000 zł15 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mikro kawalerka po generalnym remoncie na parterze w kamienicy w ścisłym centrum Wałbrzycha. Mieszkanie po generalnym remoncie przygotowane do wejścia, okna wychodzące na podwórko; widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. 11 Listopada

Nowe Miasto,Wałbrzych

670 zł10 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajecia pokój nr. 3 w 4-pokojowym mieszkaniu *ogrzewanie gazowe *12 m2 Wyposażenie: *pokój: kanapa, biurko z krzesłem, szafka, komoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Stary Zdrój. Położony na trzecim piętrze lokal składa sie z pokoju dziennego otwartego na kuchnię, sypialni, łaznienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

51,72 zł/m²29 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w Centrum usytuowany w ciągu pieszym. Nieruchomość znajduje się na parterze kamienicy z osobnym wejściem oraz dużą witryną sprzedażową, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. 11 Listopada

Nowe Miasto,Wałbrzych

750 zł15 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajecia pokój nr. 4 w mieszkaniu 4-pokojowym *15 m2 *ogrzewanie gazowe Wyposażenie: *pokój: kanapa, biurko z krzesłem, szafka, regał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. 11 Listopada

Nowe Miasto,Wałbrzych

450 zł10 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajecia pokój nr. 2 w 4-pokojowym mieszkaniu *ogrzewanie gazowe *10 m2 Wyposażenie: *pokój: kanapa, biurko z krzesłem, szafka, komoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 890 zł50 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Witam serdecznie. Do wynajmu mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni około 49,60 m2 Nieruchomość składa się: - 3 pokoje, - kuchnia z dużym oknem z widokiem na przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

2 300 zł89 m² 25,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 3 pokojowe mieszkanie w bocznej uliczce na Białym Kamieniu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 89 m2 , które składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Pokoju

Biały Kamień,Wałbrzych

1 700 zł52 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Biały Kamień przy ul. Obrońców Pokoju. Bardzo dobra lokalizacja - cicha, spokojna okolica w pobliżu Wzgórza Gedymina oraz Szczawna Zdroju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 400 zł29 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Wrocławska

Wałbrzych,dolnośląskie

52,08 zł/m²960 m² 50 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wałbrzych, ul. Wrocławska 161 Powierzchnia 960+ m2. Cena do indywidualnych uzgodnień. Oferujemy Państwu wynajęcie budynku znajdującego się w centrum Wałbrzych przy ulicy Wrocławskiej wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niepodległości

Podgórze,Wałbrzych

1 100 zł33 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Niepodległości 277 *świeżo po remoncie *składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju *33 m2 *gazowe ogrzewanie Wyposażenie: *salon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Michałowskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 450 zł19 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcie kawalerka przy ul. Michałowskiego. Niewielkie lecz funkcjonalne mieszkanie z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji. Wnętrze jest umeblowane i wyposażone w sprzęty agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Słowackiego

Śródmieście,Wałbrzych

36,36 zł/m²110 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo-handlowy na parterze z dużą witryną przy głównej ulicy w centrum Wałbrzycha. Bardzo ruchliwa ulica oraz ciąg pieszy prowadzący do Wałbrzyskiego rynku. Lokal do wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuje ciekawe mieszkanie położone w Śródmieściu. Lokal mieszkalny składa się z : -przedpokoju -pokoju z aneksem kuchennym ( 15,36m2) -sypialni/ garderoba (7,83m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

1 050 zł33 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez nasze biuro! Oferuję na wynajem fajną kawalerkę na parterze w bloku w Śródmieściu! Mieszkanie o powierzchni 33 m2, które składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:9/10