dowolna

Nieruchomości Wałbrzych - Oferty wynajmu nieruchomości

201 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

201 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

2 700 zł35 m² 77,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane w inwestycji "nowe Podzamcze" w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze. Oferowana nieruchomość składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 400 zł27 m² 52,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję mieszkanie w Wałbrzychu na Piaskowej Górze. 26,7 m2 powierzchnia to pokój, otwarta widna kuchnia , łazienka z wc i przedpokój duży balkon miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 650 zł35 m² 47,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem urokliwe 2 pokojowe mieszkanie z piwnicą o łącznej powierzchni 34,8m2. Pełne umeblowanie oraz sprzęty agd (pralka, lodówka, płyta gazowa, piekarnik) widoczne na zdjęciach, jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Blankowa

Podzamcze,Wałbrzych

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przedstawiam Państwu stylowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na Podzamczu. Lokal znajduje się przy ul. Blankowej, w budynku 4-piętrowym. Składa się z: *salonu z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

2 700 zł69 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko W naszym biurze Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Stary-Zdrój o powierzchni 69m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Rusinowa,Wałbrzych

1 900 zł47 m² 40,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Nasze biuro! Szukasz fajnego mieszkania na wynajem? Mam dla Ciebie nietuzinkowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

60,08 zł/m²33 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Szukasz miejsca dla Twojego biznesu? Oferuję na wynajem lokal użytkowy w Śródmieściu Wałbrzycha. Lokal idealnie nadaje się pod usługi biurowe, usługowe, kosmetyka, fryzjerstwo, ubezpieczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umowa na wyłączność!tylko w naszym biurze! Oferuję na wynajem mieszkanie na wynajem, znajdujące się na czwartym piętrze składające się z: - salon z wyjściem na balkon - 2 sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta! Do wynajęcia mieszkanie położone w dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość składa się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch mniejszych pokoi, kuchni, wc, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Śródmieście,Wałbrzych

25 zł/m²660 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:własny parking

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Na wynajem lokal użytkowy w bardzo dobrej lokalizacji w samym Centrum miasta przy wzmożonym ruchu pieszych. Lokal użytkowy składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z dużym balkonem w centrum Piaskowej Góry. Cena podana z wszystkimi mediami Opis oferty sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 250 zł27 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na Piaskowej Górze. Zapraszam do wynajęcia wygodnego mieszkania położonego w samym centrum Piaskowej Góry w Wałbrzychu co gwarantuje doskonałą dostępność do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Basztowa

Podzamcze,Wałbrzych

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym na Podzamczu. Dwa pokoje do wejścia, okna wychodzące na wschód oraz zachód. Mieszkanie składa się z dużej kuchni, dwóch pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Piaskowa Góra,Wałbrzych

3 500 zł91 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:105 m²

Do wynajęcia oferujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej znajdujący się w zielonym zakątku wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra - przy ulicy Mieszka I. Na parter oferowanej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 150 zł25 m² 46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka przy ul. Długiej na Piaskowej Górze! Wyposażenie: mieszkanie w pełni umeblowane, z racji pierwszego najmu możliwość dokupienia mebli według potrzeb najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Malczewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 300 zł18 m² 70,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy Państwu komfortową kawalerkę usytuowaną w doskonałej lokalizacji wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra, przy ulicy Malczewskiego. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

2 700 zł63 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego D wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 60 m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, z czego jeden z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Biały Kamień,Wałbrzych

3 500 zł93 m² 37,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 93m2 na Białym Kamieniu. Składa się z przedpokoju, jasnej kuchni w zabudowie, łazienki z wc i czterech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dunikowskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładna, słoneczna kawalerka z jasną kuchnią położona w pobliżu centrum Piaskowej Góry, przy ul. Dunikowskiego Do ceny najmu należy doliczyć opłatę za : prąd, gaz , wodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wysockiego

Śródmieście,Wałbrzych

53,33 zł/m²15 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mały lokal użytkowy po generalnym remoncie na parterze w kamienicy w samym centrum Wałbrzycha przy ul. Wysockiego 1. Tuż obok głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja. Wolne od 1 lipca. Do wynajęcia komfortowo urządzone mieszkanie, znajdujące się na parterze w bloku czteropiętrowym w atrakcyjnej lokalizacji - Piaskowa Góra. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

44,19 zł/m²43 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 43m2. Lokalu składa się z sali sprzedaży, zaplecza oraz wc. Parter wyremontowanej kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

1 200 zł23 m² 53,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję świetne mieszkanie , położone na I piętrze ładnej kamienicy. Mieszkanie składa się z :aneksu kuchennego , dwóch malutkich pokoi , łazienki z wc. Do mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasztelańska

Podzamcze,Wałbrzych

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję bardzo ciekawe mieszkanie , położone w Wałbrzychu przy ul Kasztelańskiej. Mieszkanie składa się z : kuchni otwartej na pokój, sypialni , łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 000 zł26 m² 38,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem kawalerkę na Sobięcinie w bocznej cichej, zielonej uliczce. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Kawalerka o powierzchni użytkowej ok. 23 m2 , która składa się z -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 czerwca! Mieszkanie na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Piaskowej Góry. Dwa pokoje do wejścia, okna wychodzące na południe; widok na skwer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne mieszkanie z pięknym widokiem na Podzamczu. Dwa pokoje, otwarta kuchnia, łazienka z wc i przedpokój. Do mieszkania przynależy balkon. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie położone w jednej z bocznych uliczek Białego Kamienia, umeblowana kuchnia, pokoje puste, w jednym duża szafa w zabudowie, przy domu ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na Białym Kamieniu przy ulicy Bocznej. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym, dużego pokoju, przedpokoju oraz łazienki z wc. Mieszkanie odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hirszfelda

Piaskowa Góra,Wałbrzych

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra ul. Hirszfelda. Nieruchomość składa się z trzech pokoi w tym jeden z dużym balkonem, jasnej kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kątowa

Biały Kamień,Wałbrzych

1 250 zł26 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz ciekawej kawalerki dla siebie? Dostępna od zaraz! Mieszkanie usytuowane na Białym Kamieniu ulica Kątowa - ogrzewanie miejskie! Oferuję przytulną, zadbaną kawalerkę o powierzchni 26,15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Sobięcin,Wałbrzych

1 000 zł26 m² 38,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 100 zł42 m² 26,17 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność. Wynajem tylko przez nasze biuro. Oferuję na wynajem mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowej wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia śliczna, kompletnie umeblowana i urządzona kawalerka w centrum Starego Zdroju. pralka, lodówka na stanie. Opis oferty sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

2 500 zł74 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia nowocześnie urządzone 3 pokojowe mieszkanie na Podzamczu. Mieszkanie 74 m2 składa się z: - dużego salonu połączonego z kuchnią, - dwóch sypialni, - łazienki - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, al. Podwale

Podzamcze,Wałbrzych

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu pcg przy Al. Podwale na Podzamczu. Budynek niedawno oddany do użytku, zbudowany w nowoczesnej technologii. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Podwale

Podzamcze,Wałbrzych

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kątowa

Biały Kamień,Wałbrzych

1 250 zł26 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem bardzo fajne 2 pokojowe mieszkanie po remoncie. Mieszkanie w bocznej uliczce z ogródkiem na Starym Zdroju Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48 m2 , które składa się z:.