dowolna

Nieruchomości Wałbrzych - Oferty wynajmu nieruchomości

200 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Niepodległości

Wałbrzych,dolnośląskie

44,44 zł/m²27 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal W Wałbrzychu ul Niepodległości 114 .Świeżo po remoncie .W pobliżu Lotto, Żabka Biedronka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

30,66 zł/m²147 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajmu budynek użytkowy o powierzchni użytkowej 146,78 m2. Parter nieruchomości zawiera: garaż o kubaturze 453 m3, biuro, zaplecze socjalne i komunikację wewnętrzną oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

26,67 zł/m²30 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wałbrzych Medical Park oferuje gabinet do wynajęcia na dni: dwa dni w tygodniu poniedziałki i wtorki (8 dni w miesiącu) pozostałe dni w tym gabinecie zajęte są przez ortopedę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 500 zł29 m² 51,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia prezentujemy Państwu komfortową, niezwykle słoneczną kawalerkę, w wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze odrestaurowanego, ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne, słoneczne i funkcjonalne mieszkanie na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wałbrzych

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, 2-pokojowe mieszkanie w starszej kamienicy z wysokimi sufitami, które nadają wnętrzu przestronności. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji - w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

36 zł/m²25 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia oferuję lokal usługowo- handlowy położony na parterze kamienicy. Lokal o powierzchni 25 mkw , z bezpośrednim wejściem z chodnika położony jest przy głównej ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajmę piękne mieszkanie w stylu loftowym znajdujące się na 2 piętrze w centrum Wałbrzycha Mieszkanie o pow. użytkowej 20 m2 , które składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzechwy

Śródmieście,Wałbrzych

1 300 zł67 m² 19,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie, ul. Brzechwy, śródmieście. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu szkół, przystanków, poczty oraz sklepów i stacja pkp. Mieszkanie 3 pokojowe, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

2 500 zł134 m² 18,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo atrakcyjny, stylowy przestronny lokal mieszkalny usytuowany na 3-piętrze w 3-piętrowej kamienicy w Śródmieściu. Nieruchomość składa się z : czterech oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, ul. Ruchu Oporu

Biały Kamień,Wałbrzych

1 100 zł25 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia w pełni wyposażone, ustawne mieszkanie, składające się z jednego pokoju, jasnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, o łącznej powierzchni użytkowej około 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazury

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 400 zł36 m² 39,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez nasze biuro! 2 pokojowe mieszkanie w bocznej, zielonej i spokojnej uliczce Nowego Miasta, ul. Kazury. Lokal znajduje się na parterze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w naszym biurze! Szukasz fajnego mieszkania na wynajem? Mam dla Ciebie nietuzinkowe, loftowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w centrum Wałbrzycha. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

27,27 zł/m²110 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 110 m2. Lokal składa się z głównej sali sprzedaży, dwóch sali konferencyjnych, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Podgórze,Wałbrzych

1 040 zł33 m² 31,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Katowickiej *powierzchnia 33,49m2 *składa się z salonu, sypialni, osobnej kuchni oraz łazienki z wc *ogrzewanie elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Podgórze,Wałbrzych

1 090 zł35 m² 31,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Katowickiej *powierzchnia 35 m2 *piętro 3 *ogrzewanie elektryczne Wyposażenie: *salon: kanapa, stolik, szafka, regał. szafka rtv *sypialnia: łóżko, szafa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

1 900 zł49 m² 38,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,30 m2 , na które składa się: - pokój z wyjściem na balkon, - sypialnia, - jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaskowa Góra,Wałbrzych

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na Piaskowej Górze przy ul. Makuszyńskiego. Na powierzchnię 41m2 składają się: 2 pokoje kuchnia łazienka z wc przedpokój. Mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Biały Kamień,Wałbrzych

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuje nieruchomość znajdująca się w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień przy ulicy Andersa. Lokal mieszkalny o powierzchni 38m posadowiony w kamienicy na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Poszukujesz nieruchomości w topowej lokalizacji? Koniecznie zerknij na ofertę. Wałbrzych - Podgórze - Kolonia Trzech Róż Dom wolnostojący o powierzchni 86m2 składający się : Piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

1 500 zł42 m² 36,14 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe, dwustronnie rozkładowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Podzamcze. Mieszkanie odświeżone, w pełni umeblowane oraz urządzone - gotowe do wprowadzenia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

35 zł/m²200 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia oferuje wolnostojący budynek znajdujący się w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień. Posadowiony na ogrodzonej działce o powierzchni w granicy 400 m2 Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uczniowska

Szczawienko,Wałbrzych

1 550 zł43 m² 36,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłączność Do wynajęcia oferuje nieruchomość znajdująca się w Wałbrzychu w dzielnicy Szczawienko przy ul Uczniowskiej. Lokal mieszkalny o powierzchni 43 M2 składający się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wałbrzych

32,69 zł/m²41 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia oferuje lokal biurowy znajdujące się w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście przy ul. Henryka Sienkiewicza. Posiadający bezpośrednia wejścia z chodnika. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Wałbrzych

Sobięcin,Wałbrzych

30 zł/m²60 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyłączność! Do wynajęcia oferuję lokal o powierzchni 60m2 znajdujący się w Wałbrzychu w dzielnicy Sobięcin , usytuowany w kamienicy po termomodernizacji na parterze składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

27,46 zł/m²218 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia wolno stojący lokal użytkowy kondygnacyjny. Lokal jest po remoncie, w każdym pomieszczeniu zamontowane są czujniki ruchu. Do wykończenia pozostała piwnica, która nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

60 zł/m²200 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia oferuje wolnostojący budynek znajdujący się w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień. Posadowiony na ogrodzonej działce o powierzchni w granicy 80 ara Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

1 100 zł36 m² 30,99 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Tylko w Vista nieruchomości! Mieszkanie na parterze w bloku dziesięciopiętrowym na Podzamczu. Mieszkanie dwupokojowe z balkonem do wejścia. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

14,29 zł/m²210 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż duży dwupoziomowy lokal o powierzchni 210 m2 w doskonałej lokalizacji. Ogromne witryny od strony ulicy o bardzo dużym natężeniu pieszym oraz samochodowym są niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 800 zł45 m² 39,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości prezentuje do wynajęcia komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Wałbrzych, piaskowa Góra! mieszkanie po kapitalnym remoncie! 45,03.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wałbrzych

53,76 zł/m²372 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyłączność! Do wynajęcia oferuję komfortowy lokal znajdujący się w kamienicy zlokalizowanej przy wałbrzyskim Rynku, ul. Sienkiewicza. Przestronny i wygodny lokal o pow. 372.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wałbrzych

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję mieszkanie o pow. 45,78 m znajdujące się w kamienicy, położonej w Wałbrzychu przy ul. Sienkiewicza k/rynku. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Staszica

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 000 zł16 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Staszica 6 *powierzchnia 16 m2 *elektryczne ogrzewanie *parter *cicha, spokojna okolica Wyposażenie: *salon: kanapa, stolik do kawy, stół, szafa, szafka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wałbrzych

2 200 zł64 m² 34,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 63,84 m znajdujące się na ul. Sienkiewicza. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze w kamienicy z windą. Mieszkanie zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

48 zł/m²12 m² 576 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni 12m2 znajdujący się w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra, usytuowane w budynku po termomodernizacji na pierwszym piętrze. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

48 zł/m²16 m² 768 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia oferuję pomieszczenia biurowe znajdujące się w Wałbrzychu - Piaskowa Góra. Znajdujące się w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra, usytuowane w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Palisadowa

Podzamcze,Wałbrzych

1 350 zł36 m² 38,03 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podzamcze- 2 pokoje, 35,5 m2 Oferujemy do wynajęcia ciepłe mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku z windą w budynku przy ulicy Palisadowej. Znakomita lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia wygodnego mieszkania położonego w dogodnej lokalizacji Nowego Miasta w Wałbrzychu. Doskonała dostępność do wszystkich potrzebnych miejsc tj. sklepy, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Palisadowa

Podzamcze,Wałbrzych

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Palisadowej na Podzamczu. Doskonała lokalizacja, nieopodal znajduję się szkoła, przychodnia zdrowia i sklepy. Lokal w pełni rozkładowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wańkowicza

Biały Kamień,Wałbrzych

1 300 zł23 m² 57,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy Państwu kawalerkę znajdującą się w wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w kamienicy i składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

1 900 zł49 m² 38,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim. Mieszkanie znajduje się w Śródmieściu Wałbrzycha. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,30 m2 , na które składa się: -.