dowolna

Nieruchomości Wałbrzych - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 017 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 017 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

247 000 zł37 m² 6 711,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 35,5m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

265 000 zł42 m² 6 264,78 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Witam serdecznie Do sprzedania mieszkanie z dużym balkonem w charakterze oranżerii szklanej - kawalerka o powierzchni ok. 42,30 m na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Możliwe jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

550 000 zł125 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Witam serdecznie Na zdjęciach przykładowe zagospodarowanie przestrzeni domu, możliwość wykorzystania przestrzeni w domu i funkcjonalność oraz przejrzystość pomieszczeń. Na sprzedaż domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Rusinowa,Wałbrzych

550 000 zł118 m² 4 661,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 094 m²

Witam serdecznie, na zdjęciach przykładowe zagospodarowanie przestrzeni domu, możliwość wykorzystania przestrzeni w domu i funkcjonalność oraz przejrzystość pomieszczeń. Na sprzedaż domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wałbrzych

Rusinowa,Wałbrzych

140 580 zł781 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam serdecznie. Do sprzedania działka gruntu uzbrojona w kanalizację miejską, wodę miejską, prąd , gaz(w drodze). Nieruchomość niezabudowana o powierzchni 781m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Śródmieście,Wałbrzych

350 000 zł108 m² 2 768,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy w samym centrum Wałbrzycha. Okolica Placu Magistrackiego oraz rynku. Mieszkanie składa się z 4 przestronnych pokoi, aneksu kuchennego, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

210 000 zł64 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w Śródmieściu w Wałbrzychu. Mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Okna wychodzące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

337 900 zł44 m² 7 679,55 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży unikatowe mieszkanie , świeżo po kapitalnym remoncie,. Całość przemyślana , wykonana z wysokiej klasy materiałów, z dbałością o każdy szczegół. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

336 000 zł91 m² 3 700,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w Śródmieściu. Kamienica po kompleksowym remoncie (elewacja, klatka schodowa, dach). Wnętrze mieszkania jest przestronne i wysokie, z dużymi oknami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Piaskowa Góra,Wałbrzych

265 000 zł45 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45m2 , usytuowane na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym, zlokalizowanym na Piaskowej Górze Ogrzewanie miejskie brak opomiarowania ciepła na kaloryferach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Nowe Miasto,Wałbrzych

175 000 zł54 m² 3 240,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem usytuowane na trzecim piętrze w kamienicy zlokalizowanej w dolnej części wałbrzyskiego Nowego Miasta. Nieruchomość składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Wałbrzych

159 000 zł32 m² 4 968,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32m2 znajdujące się w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie składa się z pokoju , kuchni połączonej z miejscem wypoczynkowym, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

197 000 zł30 m² 6 490,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Śródmieściu w samym Rynku. Lokal o powierzchni 30,35m2 składa się z: -salonu z aneksem kuchennym -sypialni -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palisadowa

Podzamcze,Wałbrzych

415 000 zł60 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Podzamcza - ulica Palisadowa Mieszkanie o powierzchni użytkowej 60m2 znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku. Składa się ono z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Broniewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

9 900 000 zł1 179 m² 8 396,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż nieruchomość biurowo / użytkowa, o powierzchni 1179 m2. Położona w najpopularniejszej mieszkalnej i handlowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaskowa Góra,Wałbrzych

235 000 zł45 m² 5 253,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Paskowej Górze. Mieszkanie o powierzchni 44,73m2 składa się z: -salonu -kuchni -dwóch sypialni -łazienki z wc -dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

205 000 zł62 m² 3 306,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w spokojnej części Śródmieścia. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, przedpokoju, pomieszczenia w którym można zrobić garderobę, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

299 000 zł43 m² 6 963,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 41,20m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi z czego jeden połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

850 000 zł700 m² 1 214,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ponowna rezerwacja do piątku. Proszę o telefony najwcześniej w sobotę Sprzedam duży dom mieszkalny wraz z innymi zabudowaniami: - piętrowy dom mieszkalny o powierzchni użytkowej 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Basztowa

Podzamcze,Wałbrzych

307 000 zł52 m² 5 915,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Podzamcze przy ul. Basztowej. Nieruchomość składa się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Standard bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

155 000 zł40 m² 3 836,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka gotowa do zamieszkania. Lokalizacja - pogranicze dzielnic Podgórze i Glinik. Piękne widoki z okien, blisko las. Kamienica wyremontowana, wykonano ocieplenie, remont klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaskowa Góra,Wałbrzych

339 000 zł51 m² 6 647,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Piaskowej Górze o powierzchni 51m2 składające się z : -salonu -dwóch sypialni -kuchni -łazienki z wc -przedpokoju. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, al. de Gaulle'a

Szczawienko,Wałbrzych

1 500 000 zł5 259 m² 285,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna, uslugowa lub budowlana do sprzedania atragcyjna, dobrze polozona działka niezabudowana O pow. 5.259 m2. Zlokalizowana przy ulicy de gaulle'a W walbrzychu, blisko strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Szczawienko,Wałbrzych

1 500 000 zł250 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 454 m²

Nieruchomość w doskonałej lokalizacji w Wałbrzychu Szczawienku niedaleko Zamku Ksiąz, z dzierżawioną działką o powierzchni ok. 9500 m z możliwością stworzenia stadniny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Górnicze

Górnicze,Wałbrzych

195 000 zł45 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania piękne mieszkanie na ul. Osiedle Górnicze w dzielnicy Rusinowa. Osiedle położone w otulinie Parku Rusinowa, idealne miejsce na spacery oraz aktywności fizyczne. Okolica jest cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztelańska

Podzamcze,Wałbrzych

249 000 zł36 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: oferta zarezerwowana. Do sprzedania mieszkanie położone na drugim piętrze w budynku siedmiopiętrowym. Lokal składa się z pokoju, sypialni, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

199 000 zł38 m² 5 214,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie o podwyższonym standardzie usytuowane w dzielnicy Biały Kamień. Kawalerka o pow. 38,16m 2 znajduje się na parterze od strony podwórka, z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

349 000 zł72 m² 4 847,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na trzecim piętrze w bloku w dzielnicy Podzamcze. Trzy pokoje do wejścia, okna wychodzące na północ oraz południe. Mieszkanie składa się z jasnej kuchni , salonu , dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Wałbrzych

119 900 zł54 m² 2 222,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie, usytuowane w dzielnicy Nowe Miasto przy ulicy 11 Listopada przeznaczone do generalnego remontu z możliwością stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rusinowa,Wałbrzych

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w niezwykle cichym i zielonym zakątku wałbrzyskiej dzielnicy Rusinowa - przy Osiedlu Górniczym. W skład tego ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Sobięcin,Wałbrzych

199 000 zł60 m² 3 316,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Sobięcin o powierzchni 60m2 składające się z dwóch pokoi, kuchni,łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paderewskiego

Nowe Miasto,Wałbrzych

149 000 zł35 m² 4 289 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 1 pokojowego w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie usytuowane na II piętrze w wyremontowanej kamienicy przy ulicy Paderewskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Szczawienko,Wałbrzych

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Piękny dom w zabudowie szeregowej, w cichej i spokojnej okolicy. Na dom składa się 5 pokoi, 2 łazienki, wc, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Szczawienko,Wałbrzych

735 000 zł150 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:947 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący dom w dzielnicy Szczawienko. Nieruchomość w doskonałej lokalizacji, osiedle domów, niska zabudowa, spokój i cisza. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Konradów,Wałbrzych

150 000 zł42 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na parterze w kamienicy w dzielnicy Konradów do generalnego remontu! Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni , dwóch pokoi oraz łazienki z wc. Okna -pcv Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Nowe Miasto,Wałbrzych

319 900 zł48 m² 6 734,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

= rezerwacja = Do sprzedaży oferujemy Państwu doskonale usytuowaną, nieruchomość z ogrodem, znajdującą się w dwurodzinnym budynku przy ulicy Rymanowskiej, w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

209 000 zł36 m² 5 741,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Witam serdecznie. Do sprzedania mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia po kapitalnym remoncie , cena 209 000zł ok. 36,40m na Białym Kamieniu w Wałbrzychu blisko Szczawna -zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaskowa Góra,Wałbrzych

215 000 zł41 m² 5 243,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

= rezerwacja = Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe, słoneczne mieszkanie usytuowane na wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra, przy ulicy Krasińskiego. Nieruchomość o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

305 000 zł42 m² 7 349,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41m2 znajdujące się w dzielnicy Podzamcze - ul.Grodzka. Lokal mieści się na 3 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

339 000 zł54 m² 6 277,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 51m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc z oknem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

199 000 zł40 m² 5 007,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 36,5 m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.