dowolna

Nieruchomości Wałbrzych - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 019 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 019 ogłoszeń

199 900 zł48,62 m² 4 111,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania! W plombie na Nowym Mieście 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie położone na trzecim piętrze Ze względu na konieczność wykonania remontu, oferowana cena na dzień dzisiejszy jest.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł69 m² 5 289,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 69 m na Starym Zdroju-Górna część Starego Zdroju. Opis: do sprzedania ustawne mieszkanie 69 m plus piwnice 2x po 5 m i pokoik 5 m na 1.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł47 m² 2 957,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto. Wnętrze o powierzchni użytkowej 45 mkw, składa się z dwóch pokoi, jasnej kuchni, łazienki, toalety oraz przedpokoju. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł59,44 m² 5 047,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wombat nieruchomości przedstawia na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Wałbrzych, stary Zdrój Idealne dla rodzin, par oraz inwestorów Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

259 900 zł41 m² 6 339,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu, w dzielnicy szczawienko Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 41m2 i całkowitej 45,73m2 usytuowane na parterze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł681,30 m² 3 361,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:369 m²

Do sprzedaży prezentujemy Państwu kamienicę z niewielkim parkingiem, usytuowaną w samym sercu Wałbrzycha, przy ulicy Moniuszki 3, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł85 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni wyposażone dwupoziomowe mieszkanie w spokojnej i zrewitalizowamej części Podgórza. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2018 roku. Ogród, ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł48,60 m² 4 835,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane przy jednej z bocznych ulic wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto. Oferowana nieruchomość składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł54,70 m² 5 027,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie z widną, odrębną kuchnią i balkonem na Piaskowej Górze. Lokal świetnie skomunikowany, położony na III piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł44,50 m² 4 921,35 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojewe mieszkanie z ogrzewaniem gazowym. Bardzo dobra lokalizacja. Wszystkie okna plastikowe. Mieszkanie może być do odświeżenia i zamieszkania. Atrakcyjne położenie, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł45,66 m² 3 044,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,66 m , położone na 1 piętrze w kamienicy w dobrym stanie przy ul. Piłsudskiego w dzielnicy Nowe Miasto Układ mieszkania: 2.

Szczegóły ogłoszenia

381 000 zł88,32 m² 4 313,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Do sprzedaży oferujemy Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w niezwykle cichej i zielonej części wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto, przy jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 47 m , położony w samym sercu Rynek w Wałbrzychu. To doskonała propozycja dla inwestora lub przedsiębiorcy szukającego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł310 m² 3 096,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:107 m²

Na sprzedaż kamienica z mieszkaniami i lokalem użytkowym- centrum Wałbrzycha! Oferta idealna pod inwestycję na lokal użytkowy oraz mieszkania pod sprzedaż lub pod wynajem. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł58,19 m² 4 554,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży funkcjonalne i ciepłe mieszkanie położone na II piętrze reprezentatywnej i w pełni odrestaurowanej kamienicy w centrum Wałbrzycha. Lokal świetnie skomunikowany,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Eleganckie wnętrze - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż eleganckie, po generalnym remoncie, wykończone materiałami Premium w standardzie katalogowym, 2-pokojowe mieszkanie. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

289 999 zł59,77 m² 4 851,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Śródmieście/3pokoje/60m2/po remoncie na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W dzielnicy śródmieście. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni całkowitej 64,83m2 i użytkowej 59,77m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł124,50 m² 6 345,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:243 m²

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej, usytuowany na Osiedlu Parkowym, w wałbrzyskiej dzielnicy Rusinowa. Nieruchomość, usytuowana jest na kompaktowej.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł80 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:164 m²

Tylkou nas Złóż swoją ofertę. Dom z potencjałem, pięknym ogrodem Piaskowa Góra! lokalizacja: wałbrzych, piaskowa Góra (topowa lokalizacja) typ: dom w zabudowie szeregowej + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 780 000 zł21 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni 21 000 m2 przeznaczona do budowy osiedla mieszkaniowego w atrakcyjnej okolicy Wałbrzycha. Na oferowanych do sprzedaży gruntach można wybudować.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł44,70 m² 7 807,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta dostępna jedynie w naszym biurze. Oferujemy na sprzedaż piękne i stylowe 3-pokojowe mieszkanie umiejscowione na parterze 4-ro piętrowego bloku przy ul. Długiej w dzielnicy Piaskowa.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł68,34 m² 4 390 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w samym sercu Wałbrzycha przy rynku. Doskonała lokalizacja w centrum miasta zapewnia intensywny ruch pieszych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł95,90 m² 4 160,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1948

Oferta na wyłączność! Jeśli marzysz o przestrzeni, komforcie i miejscu, w którym od razu możesz zamieszkać - ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł4 792 m² 500,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Oferujemy na sprzedaż kompleks magazynowy zlokalizowany przy ul. Chrobrego w Wałbrzychu. Jest to strategicznie położony obiekt, który dzięki doskonałej komunikacji i dużej działce stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł100,86 m² 5 344,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 100,86 m2, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej cześci Wałbrzycha. Na powierzchnię 100,86 m2 składa się: 1.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł50,80 m² 6 279,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idalne dla obywateli Z poza unii europejskiej! Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze w budynku IV piętrowym jednym z bloków przy ul. Grodzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 859 m² 107,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż dużą działkę o powierzchni 1859 m2 w dzielnicy Podgórze. Ukształtowanie działki - płaskie. Kształt działki - prostokąt. Idealna działka pod budowę własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł46 m² 4 978,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Biuro Miller prezentuje nieruchomość na sprzedaż na Piaskowej Górze. Mieszkanie zlokalizowane na siódmym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku o powierzchni 46m2. W skład powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł195 m² 5 128,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny i komfortowy dom wolnostojący o pow. 200m 2 położony w prestiżowej dzielnicy Konradów. Na parterze znajduje się: - duży salon z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł4 526 m² 95,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży piękna malownicza działka, położona na pograniczu Rusinowej i Podgórza, z rozległym widokiem na panoramę gór i miasta, granicząca z lasem. Dojazd asfaltem, ostatni.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, do sprzedania mieszkanie bezczynszowe po kapitalnym remoncie, cena 240000zł ok 60 m w dzielnicy Sobięcin w Wałbrzychu, bezczynszowe w zielonej, cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł74,93 m² 5 324,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Oferta na wyłączność! Szukasz wyjątkowego mieszkania w nowoczesnym stylu położonego w Śródmieściu Wałbrzycha? Mam dla Ciebie ciekawą ofertę 3 pokojowego mieszkania z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł195 m² 5 128,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Piękny dom na Konradowie z sauną i jacuzzi w Wałbrzychu Dom położony na osiedlu Konradów. Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni prawie 500 mkw. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł82,66 m² 2 044,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Sobięcin położone na drugim piętrze kamienicy. Lokal o powierzchni 82,66m2 składa się z: salonu 3 sypialni ciemnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni około 40 m , położony w centrum Wałbrzycha przy ul. Garbarskiej 1, tuż przy samym Rynku. Doskonała lokalizacja w zwartej.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł50,94 m² 3 298 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuje ciekawe mieszkanie , położone na 3 piętrze , pięknej wyremontowanej kamienicy , która wygrała główną nagrodę w konkursie Ładny Dom. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł36,68 m² 2 726,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu, w dzielnicy podgórze. Opis lokalu: mieszkanie do remontu o powierzchni użytkowej 36,83m2 i całkowitej 39,83m2, usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł125 m² 2 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:316 m²

Na sprzedaż dom bliźniak. Parter: pokój z wyjściem na taras z widokiem na las, widna kuchnia, hol. I Piętro: dwa pokoje, łazienka z wc, hol. Piwnica: druga łazienka (pralnia),.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł45 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m , z dwiema komórkami, znajdujące się na 2 piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z: - dwóch pokoi, - nowoczesnej kuchni -.