dowolna

Nieruchomości Wałbrzych - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 019 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 019 ogłoszeń

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta bezpośrednia od osoby prywatnej. Mieszkanie o pow. 36m2 plus piwnica i komórka w Wałbrzychu Ulica Dąbrowskiego Biały Kamień, pierwsze piętro. Łączna powierzchnia mieszkania wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł315,60 m² 3 485,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:477 m²

Do sprzedania wolnostojący dom w Wałbrzychu w dzielnicy Stary-Zdrój o powierzchni 175,83m2. Dom na parterze składa się z przestronnego salonu z wyjściem na taras, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł108,31 m² 3 037,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni 108 m2 na I piętrze! Oferujemy państwu przestronny lokal zlokalizowany blisko Rynku przy ulicy Dmowskiego. Usytuowany w kamienicy na 1 piętrze. Powierzchnia wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie z dzierżawionym ogródkiem w bezpośrednim sąsiedztwie kamienicy. Położony na drugim piętrze lokal o powierzchni 70m2 składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

135 000 zł36,94 m² 3 654,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Stary Zdrój, w odsuniętym od głównej drogi budynku, przy ulicy 11 Listopada.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł145,97 m² 2 603,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie znajdujące się w jednej z bocznych uliczek Wałbrzyskiego Rynku przy ulicy Gdańskiej. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 103m2.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł86,34 m² 8 107,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Podzamcze na komfortowym, monitorowanym, zamkniętym osiedlu. Budynek został przekazany do eksploatacji w 2006 r. Teren budynku jest ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, do sprzedania mieszkanie bezczynszowe po kapitalnym remoncie cena 240000zł ok 60 m w dzielnicy Sobięcin w Wałbrzychu, bezczynszowe w zielonej, cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł43,50 m² 4 942,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze. Na sprzedaż mieszkanie w bloku na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Mieszkanie posiada: - 2 pokoje (salon i sypialnia) - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł3 258 m² 153,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż grunt wraz z budynkami i urządzeniami stanowiącymi odrębną nieruchomość na tym gruncie. Obiekt trzykondygnacyjny, w którego skład wchodzą pomieszczenia magazynowe,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł93,81 m² 3 997,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania 3 pokojowego w Centrum Śródmieścia przy ul. Pankiewicza. Nieruchomość o powierzchni 86 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł87 m² 4 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Do sprzedaży oferujemy Państwu ciekawy, umeblowany i wyposażony apartament usytuowany na niezwykle klimatycznym osiedlu, przy ulicy Głowackiego. Oferowane mieszkanie znajduje się pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł36,07 m² 5 406,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące się w Wałbrzychu w dzielnicy Podgórze przy ulicy Świdnickiej usytuowane w dwupiętrowej kamiennicy na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł54,40 m² 5 238,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54,40 m2 usytuowane na wysokim parterze w budynku 4- piętrowym po termomodernizacji przy ul. Fortecznej. Układ pomieszczeń : - ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł59,43 m² 5 973,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,43 m , położone na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku na Białym Kamieniu. Nieruchomość po generalnym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł65 m² 4 753,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania na Wyłączność - Wałbrzych, ul. Odlewnicza 6 Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie położone w solidnym, kameralnym budynku, który przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego mieszkania nr 1 położonego na parterze budynku w Wałbrzychu.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł42 m² 5 214,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 42m , położone w świetnej lokalizacji na Białym Kamieniu przy ul. Bukowej. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł32,13 m² 7 314,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Malczewskiego na Piaskowej Górze. Bardzo dobra lokalizacja, niedaleko centrum dzielnicy, w pobliżu sklepy, szkoła. Mieszkanie bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł14,50 m² 3 517,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Okazja lokal o wielkości 14,5m2 w głównym ciągu komunikacyjnym, miasta Wałbrzych prowadzący od Placu Grunwaldzkiego ulicą Słowackiego w kierunku Rynku. za 55 tys zł. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

179 900 zł43 m² 4 183,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Niższa Cena! Na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m , położone na wysokim parterze, trzypiętrowego budynku z 1940r. Nieruchomość znajduje się 500m od stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł95 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe bezczynszowe mieszkanie po remoncie. Bardzo dobry standard wykończenia. Świetna lokalizacja! Na sprzedaż mieszkanie w dobrym standardzie położone na I piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

133 000 zł43 m² 3 093,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni 43 m2 zlokalizowaną w Wałbrzychu - Szczawienko przy ulicy Uczniowskiej, usytuowana w bloku na parterze. Składającą się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł38 m² 3 026,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 38 m , położona na parterze kamienicy w Śródmieściu. Lokal składa się z przestronnego salonu, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 188 000 zł1 159 m² 1 025,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:445 m²

Unikatowa inwestycja w sercu Wałbrzycha nieruchomość w samym centrum Śródmieścia, ulicy Nowy Świat 1a zaledwie kilka minut spacerem od Rynku, najważniejszych instytucji, komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł60 m² 4 483,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pięknie położone, funkcjonalne, zadbane i w pełni rozkładowe mieszkanie w zielonym i atrakcyjnym zakątku Wałbrzycha. Mieszkanie o dużym potencjale do zmian według.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 250 m² 136 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana znajdująca się w w Wałbrzychu dzielnica Lubiechów. Na działce doprowadzony prąd. W drodze dostęp do wody i kanalizacji. Teren płaski przygotowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł44 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż parter, 2 pokoje, ogródek, biały Kamień Wałbrzych Biuro Obrotu Nieruchomościami Marek Kowalski prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na.