dowolna

Nieruchomości Wałbrzych - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 019 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 019 ogłoszeń

320 000 zł122 m² 2 622,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

do sprzedania mieszkanie o pow 122 m2 położone na drugim piętrze kamienicy przy ul B .Chrobrego. Mieszkanie do remontu. Brak kuchni i łazienki- są tylko toalety. Czynsz około 400 zł plus.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie położone na Piaskowej Górze, jednej z najbardziej poszukiwanych i zielonych dzielnic miasta. Lokal znajduje się na parterze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł350 m² 2 368,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 840 m²

Na sprzedaż Kamienica położona przy ulicy Rzecznej w Wałbrzychu. Elewacja oraz dach przeszły kapitany remont w roku 2022. Okna oraz wszystkie instalacje energetyczne również zostały.

Szczegóły ogłoszenia

229 900 zł33 m² 6 966,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, składające się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki, przedpokoju o powierzchni 33m2 z balkon oraz przynależną piwnicą. Mieszkanie jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż po generalnym remoncie piękne 3 pokojowe mieszkanie 56m2 wykończone w wysokim standardzie w dzielnicy Nowe Miasto. W pełni wyposażone i urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

274 170 zł74,10 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do odświeżenia lub zmiany aranżacji z możliwością uzyskania dodatkowego pokoju poprzez przeniesienie kuchni do salonu. Wymienione okna, instalacja elektryczna w dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł82,30 m² 2 794,65 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-Przejście bezpośrednio z garażu do mieszkania -lokal mieszkalny do remontu z garażem -kominek -wymienione okna -proste ściany -płytki na podłogach -instalacje w dobrym stanie -media:.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł37,18 m² 6 697,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż starannie wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na ostatnim piętrze budynku przy ul. Długiej w Wałbrzych. Do mieszkania przynależy piwnica. To.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł59,50 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam lokal mieszkalny do remontu. Lokal ma kominek, wymienione okna, proste ściany, na podłodze płytki, instalacje w dobrym stanie. Media: kanalizacja, woda, prąd. CO gazowe. Kamienica ocieplona,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł106 m² 4 669,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rzadka okazja na wałbrzyskim rynku przestronne mieszkanie w pełnym rozkładzie z zadbanym ogródkiem przy samym wejściu. Takich ofert w tej cenie po prostu nie ma. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł41 m² 4 341,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie przy ulicy Psie Pole na Nowym Mieście. Spokojne miejsce, blisko centrum dzielnicy, w pobliżu sklepy, szkoła podstawowa i liceum. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł46 m² 4 345,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na Nowym Mieście w cichej spokojnej cześci osiedla. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Ogrzewanie gazowe piec.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł33,20 m² 5 240,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie W 3 piętrowej kamienicy zlokalizowane W wałbrzychu W dzielnicy sobięcin. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 33,2 m2 i całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

849 999 zł334 m² 2 544,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:272 m²

Witam serdecznie, do sprzedania: nieruchomość zabudowana jest ocieplonym budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym (jest możliwosć zamieszkania 2 rodzin)w zabudowie szeregowej wraz z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł68,54 m² 4 070,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Nowe Miasto w Wałbrzychu, o pow. mieszkaniowej 64,86m2. Lokal znajduje się w odrestaurowanej kamienicy na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł45 m² 3 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferyjemy na sprzedaż mieszkanie położone na Nowym Mieście przy ulicy Piłsudskiego. Na powierzchnię 45,8 m2 składa się: - 2 pokoje, - kuchnia, - przedpokój, - łazienka - wc. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł35 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo nie szukaj dalej oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie bez balkonu około 35m w Śródmieściu - Centrum w Wałbrzychu. Z przepięknymi widokami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| biuro Nieruchomości willa prezentuje. Spółdzielcze Własnościowe Prawo do Lokalu - możliwość zakupu przez obywateli ukrainy bez zezwolenia mswia. Do sprzedania ciepłe i słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

229 900 zł33,10 m² 6 945,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę w dzielnicy Stary Zdrój. Mieszkanie przeszło kapitalny remont w sierpniu 2025 r. i składa się z: - dużego pokoju z aneksem kuchennym oraz miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł37,01 m² 4 161,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Wygodne i przytulne mieszkanie o powierzchni 37,01 m2 na Nowym Mieście w Wałbrzychu wygoda, inwestycja i komfort na wyciągnięcie ręki Lokalizacja i otoczenie Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł59,70 m² 2 830,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, z balkonem i garażem. Lokal składa się z: - 2 dużych pokoi ( jeden pokój z balkonem ) - widnej kuchni - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł71,50 m² 6 979,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 71 m , położone na Nowym Mieście w Wałbrzychu. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze kameralnej, dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł99 m² 3 323,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Biuro Miller prezentuje nieruchomość w Wałbrzychu dzielnica Podzamcze na pierwszym piętrze o powierzchni 99m2. W skład lokalu wchodzą trzy pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania piękne mieszkanie na Nowym Mieście! W bardzo dobrej cenie, ciekawe dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy spokojnej ulicy Ogińskiego na Nowym Mieście. W pobliżu Park.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł67,51 m² 3 257,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Do sprzedaży prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w wałbrzyskim Śródmieściu przy ulicy Chrobrego. Nieruchomość o powierzchni 67,51 m znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł49,47 m² 4 447,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe bez balkonu na Rusinowie w Wałbrzychu. Centralne ogrzewanie gazowe kocioł dwufunkcyjny dodatkowo jest.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł86 m² 5 337,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe w bardzo dobrym stanie technicznym I poziom ( i piętro) - salon z otwartą kuchnią - przedpokój z szafą w zabudowie - łazienka z wc II poziom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Do sprzedania piękne 2 pokojowe mieszkanie w starej zabytkowej kamienicy. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze 3 piętrowej kamienicy. Cicha i spokojna lokalizacja, a jednocześnie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł133,16 m² 3 529,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na trzecim piętrze w kamienicy na Podgórzu. Mieszkanie dwu poziomowe. Pięć pokoi do wejścia, okna wychodzące na południe oraz zachód. Mieszkanie składa się z dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł67,25 m² 6 542,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż słoneczne mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni 67,25m2 składające się z : salonu 2 sypialni łazienki z wc przedpokoju Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł250 m² 3 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 579 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dwurodzinny dom z zabudowaniami gospodarczymi i dużą działką ( 2112 ha+467ha). Położony w dzielnicy Podgórze dom ( częściowo podpiwniczony około.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł3 060 m² 101,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Wałbrzychu! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3060m , zlokalizowana przy ul. Rzecznej w dzielnicy Szczawienko. Działka posiada prostokątny kształt oraz.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 300 m² 306,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 1300m 2 , znajdującą się w Doskonałym Punkcie. Grunt o kształcie prostokąta, uzbrojony w wodę, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł514,54 m² 5 053,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 839 m²

Oferuję na sprzedaż obiekt usługowy usytuowany przy ul. Niepodległości w dzielnicy Podgórze w miejscowości Wałbrzych. Obiekt zbudowany w technologii tradycyjnej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł45 m² 6 422,22 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m na Piaskowej Górze. Mieszkanie znajduje się w bloku 10 pietrowym z windą i jest umeblowane. Posiada jasne wnętrza.