dowolna

Nieruchomości Wałbrzych - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 017 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 017 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Forteczna

Podzamcze,Wałbrzych

320 000 zł62 m² 5 120 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze przy ulicy Fortecznej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 62,5 m 2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczawienko,Wałbrzych

195 000 zł66 m² 2 944,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie na Szczawienku o powierzchni 66,23m2 w cenie 195 000zł (do negocjacji). Składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, dodatkowo wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

220 000 zł74 m² 2 972,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto. Bardzo korzystny, dwustronny układ mieszkania. Ogromnym atutem jest kuchnia z dużym, głebokim balkonem z ładnym widokiem. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Forteczna

Podzamcze,Wałbrzych

319 000 zł65 m² 4 907,69 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie usytuowane na VI piętrze bloku z windą w dobrej lokalizacji Podzamcza ul. Forteczna. Lokal dwustronny składa się z dwóch sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

99 000 zł54 m² 1 816,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie do kapitalnego remontu w pobliżu centrum Wałbrzycha. Nieruchomość składa się z części mieszkalnej 37 mkw ( kuchnia, łazienka z toaletą, 2 przejściowe pokoje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szczawienko

Szczawienko,Wałbrzych

1 800 000 zł280 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom wolnostojący zlokalizowany w Wałbrzychu, dzielnica Szczawienko Nieruchomość o powierzchni 280 m2, położona na działce o powierzchni 900m2, budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

185 000 zł37 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży śliczne, przytulne mieszkanie położone na obrzeżach Śródmieścia. Dwa pokoje, kuchnia w zabudowie, łazienka z oknem i przedpokój. Kapitalny remont mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

319 000 zł65 m² 4 907,69 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne, słoneczne, dwustronne mieszkanie w Wałbrzychu na Podzamczu. Lokal położony jest na 6 piętrze w bloku 10 piętrowym. Składa się z 3 pokoi (w tym jeden z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Piaskowa Góra,Wałbrzych

52 000 zł32 m² 1 625 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rezerwacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal użytkowy z przeznaczeniem biurowym,usługowym,handlowym w Wałbrzychu. Podana cena jest ceną netto 52000zł Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

220 000 zł39 m² 5 641,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, w pełni wyposażone mieszkanie w Wałbrzychu na Piaskowej Górze, usytuowane na IV piętrze w bloku IV piętrowym. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

279 000 zł52 m² 5 417,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Podzamcze. Nieruchomość usytuowana na II piętrze w IV piętrowym budynku. Mieszkanie dwustronne, bardzo słoneczne. Składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

349 000 zł68 m² 5 132,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:406 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej , zlokalizowany w bardzo spokojnej i zielonej części Wałbrzycha, w bliskiej odległości Szczawna- zdrój. Na powierzchnię około 68 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

470 000 zł108 m² 4 351,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:214 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w cichej części Piaskowej Góry. Dom o powierzchni 70m2 usytuowany na działce o powierzchni 214m.Nieruchomośc składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

249 000 zł52 m² 4 819,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż kompleksowo wyremontowane mieszkanie na obrzeżach Piaskowej Góry, w otoczeniu licznych terenów zielonych. Mieszkanie położone jest na parterze budynku po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. 11 Listopada

Stary Zdrój,Wałbrzych

40 000 zł33 m² 1 197,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:39 m²

= rezerwacja= Na sprzedaż prezentujemy Państwu murowany garaż znajdujący się wałbrzyskiej dzielnicy Stary Zdrój przy ulicy 11 listopada. Obiekt o powierzchni użytkowej 33,40 m 2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poniatów,Wałbrzych

449 000 zł96 m² 4 677,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 980 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na Poniatowie Oferuję do sprzedania dom o powierzchni użytkowej 96m2 składający się z: parter: -Salon -kuchnia -pokój -łazienka -przedpokój Pierwsze piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

255 000 zł48 m² 5 290,46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta zarezerwowana! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Podzamczu przy ulicy Palisadowej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przychodnia zdrowia, szkoła nr 26, dużo miejsc parkingowych. Zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

185 000 zł37 m² 5 023,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuje 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście. ( okolice ulic Słowiczej , Jagiellońskiej , Czajkowskiego) Mieszkanie składa się z : dwóch osobnych niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

198 000 zł45 m² 4 427,55 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji Piaskowej Góry. -powierzchnia 44m2 -3 pokoje -łazienka z w.c. -kuchnia -przedpokój -balkon Mieszkanie bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

339 000 zł65 m² 5 215,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Śliczne, po remoncie, nowocześnie urządzone mieszkanie na Podzamczu. Trzy pokoje, kuchnia z zabudową i sprzętem agd, osobno łazienka i toaleta, i ustawny przedpokój i duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

186 000 zł45 m² 4 159,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania trzy pokojowe mieszkanie z ładnym widokiem za oknami, położone w bloku na ulicy Malczewskiego na Piaskowej Górze. Lokal wymaga remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szczawienko

Szczawienko,Wałbrzych

189 000 zł38 m² 4 973,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy komplekosowo wyremontowane mieszkanie w dzielnicy Szczawienko. Nieruchomość bardzo dobrze zlokalizowana, budynek po całkowitym remoncie ( dach, elewacja, klatka schodoowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

225 000 zł51 m² 4 399,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 51,14 m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Osiedle Górnicze

Rusinowa,Wałbrzych

129 000 zł40 m² 3 208,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Do sprzedaży oferujemy Państwu jednopokojowe mieszkanie usytuowane w niezwykle cichym i zielonym zakątku Wałbrzycha - na osiedlu Górniczym w dzielnicy Rusinowa. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

123 000 zł33 m² 3 783,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność! Tylko w Vista nieruchomości Mieszkanie z balkonem! Mieszkanie na wysokim parterze w kamienicy w topowej części Starego Zdroju. Kawalerka z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

179 000 zł31 m² 5 774,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone na drugim piętrze bloku na Piaskowej Górze (ul. Westerplatte). Lokal o powierzchni 31m2 składa się z: salonu, sypialni, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podgórze,Wałbrzych

230 000 zł52 m² 4 423,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy na sprzedaż mieszkanie po remoncie w dzielnicy Podgórze. Położony na drugim piętrze lokal składa się z dwóch pokoi ( w jednym zachowany oryginalny piec kaflowy), kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

175 000 zł42 m² 4 156,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż urokliwe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Nowym Mieście. Lokal o powierzchni 42,1 m2 składa się z 2 oddzielnych pokoi, dużej, jasnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Basztowa

Podzamcze,Wałbrzych

310 000 zł65 m² 4 747,32 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>Oferta na wyłączność< na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Basztowej w dzielnicy Podzamcze. Wnętrze o funkcjonalnym, dwustronnym układzie idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

239 000 zł54 m² 4 425,93 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Podzamczu, o powierzchni użytkowej 54m2 - częściowo do remontu. Dziesiąte piętro. 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, duży balkon. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Palisadowa

Podzamcze,Wałbrzych

385 000 zł75 m² 5 133,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przytulne, słoneczne mieszkanie w doskonałej lokalizacji Podzamcza. Mieszkanie dwustronnie rozkładowe , położone na ul. Palisadowej, w pobliżu sklepów, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

275 000 zł2 010 m² 136,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuje działkę inwestycyjną znajdującą się w centrum Piaskowej Góry. Nieruchomość niezabudowana składająca się z dwóch działek przylegających do siebie pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

239 000 zł54 m² 4 434,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze - przy ulicy Grodzkiej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 53,90 m 2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

234 000 zł45 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze. Bardzo atrakcyjna lokalizacja - blisko restauracje, markety spożywcze, hale targowe, przychodnia zdrowia, szkoła, przedszkole, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

500 000 zł5 652 m² 88,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki z dobrze rozwiniętą infrastrukturą z rewelacyjnym dojazdem do każdego miejsca? Ta działka jest właśnie dla Ciebie! Duża działka inwestycyjna o powierzchni 0,5652 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

134 000 zł19 m² 7 052,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Garsoniera w spokojnej części Piaskowej Góry. Mieszkanie nadaje się pod inwestycję. do mieszkania przynależy piwnica. pod budynkiem miejsca parkingowe oraz teren zielony. :dodatkowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

579 000 zł148 m² 3 925,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej i zielonej części Nowego Miasta. Nieruchomość składa się parter: wiatrołap, salon z kuchnią, wc. Pierwsze piętro: dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

55 000 zł27 m² 2 028,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

- dobra lokalizacja - Dobry stan techniczny - Wielobranżowość miejsca Propozycja lokalu użytkowego. Na powierzchnię 27,11 m 2 składa się: - sala - Zaplecze - Pokój

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

450 000 zł920 m² 489,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność! Sprzedam nieruchomość usytuowaną na obszarze z zabudową magazynową znajdującą się w sąsiedztwie dużego budynku o charakterze użytkowym z lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

270 000 zł1 297 m² 208,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Myślisz o dobrym ulokowaniu finansów? Szukasz działki pod inwestycję?, np. myjni samochodowej Ta działka jest dla Ciebie! Sprzedam działkę idealną pod inwestycję zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, Sobięcin

Sobięcin,Wałbrzych

630 000 zł13 066 m² 48,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Nieruchomość - działka. Teren płaski, porośnięty zielenią urządzoną. Granice tworzą wielobok prostokąta, fragmentarycznie ogrodzony płytami prefabrykowanymi oraz siatką metalową.