dowolna

Nieruchomości Wałbrzych - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 016 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 016 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Michałowskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

245 900 zł45 m² 5 498,66 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z pięknymi widokami. Mieszkanie składa się z: -salonu -pokoju z wyjściem na balkon oraz garderobą - sypialni -kuchni -przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

335 000 zł56 m² 5 939,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 52,20 m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Wałbrzych,dolnośląskie

450 000 zł80 m² 5 660,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowy w Wałbrzychu. Na sprzedaż lokal biurowo- usługowy o powierzchni 79,50mkw przy głównej ulicy w Centrum Wałbrzycha .Lokal wykończony w bardzo wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

425 000 zł94 m² 4 515,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie nie wymagające żadnej inwestycji po generalnym remoncie z weranda oraz ogrodem rekreacyjnym tuz za kamienicą Mieszkanie przytulne , przestrzenne ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Palisadowa

Podzamcze,Wałbrzych

499 500 zł56 m² 8 987,05 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta zarezerwowana! Posiadamy na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie przy ul. Palisadowej na Podzamczu w nowoczesnym apartamentowcu. Budynek częściowo ogrodzony, monitorowany, tylko dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Sobięcin,Wałbrzych

350 000 zł81 m² 4 310,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, możliwość zakupu przez obywateli Ukrainy bez konieczności uzyskania zezwolenia od mswia Na sprzedaż mieszkanie o pow. 81,2 m2 usytuowane na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

399 000 zł78 m² 5 133,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Oferta dostępna tylko w mp.HOUSE. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z 1997 roku. Lokal dwustronny, o powierzchni mieszkalnej 61,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gagarina

Szczawienko,Wałbrzych

369 000 zł70 m² 5 271,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Topowa lokalizacja! szczawienko ul. Gagarina. Oferta na wyłączność. Na sprzedaż bardzo jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 70 m2, w kameralnej kamienicy (tylko 4 lokatorów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

199 000 zł50 m² 3 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Umowa przedwstępna! Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez nasze biuro! Atrakcyjna nowa cena! Nieruchomość do remontu. Mieszkanie na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Podgórze,Wałbrzych

239 000 zł59 m² 4 050,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem i garażem, blisko lasu - Podgórze. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaskowa Góra,Wałbrzych

200 000 zł45 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na Piaskowej Górze. Połozony na trzecim piętrze lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. W mieszkaniu na ściancha głazie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

590 000 zł150 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 150m2 posadowiony na działce 420m2. Na parterze znajduje się : salon, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Piętro domu stanowią dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wałbrzych

Poniatów,Wałbrzych

289 000 zł83 m² 3 473,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:740 m²

Dom do rozbudowy i własnej aranżacji z dużym ogrodem, na zacisznym Poniatowie - W cenie mieszkania. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Morelowa

Poniatów,Wałbrzych

189 000 zł1 683 m² 112,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż przy ulicy Morelowej (poniatów) w Wałbrzychu. 1. działka nr 11/7, pow. 1,821 m2 - rezerwacja, 2. działka nr 11/8, pow. 1,683 m2 - dostępna, 3. działka nr 11/9, pow. 1,828 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

429 000 zł130 m² 3 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy w spokojnej i prężnie rozwijającej się dzielnicy Wałbrzycha - Podzamcze. Aktualnie w lokalu prowadzone jest130 solarium oraz punkt przesyłek kurierskich dpd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

359 000 zł63 m² 5 698,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Oferta na Wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość położona na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku po termomodernizacji. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

175 000 zł41 m² 4 268,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w biurze mp.House Nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 41m2 usytuowane na IV piętrze 4 -piętrowego bloku zlokalizowanego przy ulicy Krasińskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaskowa Góra,Wałbrzych

185 000 zł37 m² 5 002,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

= rezerwacja = Do sprzedaży prezentujemy Państwu niezwykle słoneczne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra, przy ulicy Długiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

560 000 zł104 m² 5 370,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:189 m²

Oferta tylko U nas! Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej na Piaskowej Górze. Nieruchomość położona nieopodal Szpitala Górniczego, bardzo spokojna lokalizacja, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

249 000 zł57 m² 4 391,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko U nas lokalizacja Na sprzedaż oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,70 m2 położone w Wałbrzychu - Piaskowa Góra - ul. Długa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

210 000 zł51 m² 4 081,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność: do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 44,25 m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej dużej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

84 225 zł25 m² 3 369 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości lokalowej stanowiącej odrębną nieruchomość na działce nr nr 73/15 o pow. 0,0143 ha. Miejscowość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

168 000 zł34 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

325 000 zł100 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:168 m²

Na sprzedaż dom szeregowy położony na prostokątnej działce o powierzchni 170 m2 w dzielnicy Biały Kamień. Dom na parterze składa się z przedpokoju, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

219 000 zł40 m² 5 475 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w atrakcyjnej części Piaskowej Góry. Mieszkanie położone jest na II piętrze w IV-piętrowym budynku po termomodernizacji. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

195 000 zł33 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przytulne, ciepłe i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze. - powierzchnia 33m2 - 2 pokoje -3 piętro - balkon W cenie mieszkania pozostają sprzęty agd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

325 000 zł51 m² 6 372,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży śliczne, słoneczne mieszkanie ,położone w jednym z ładniejszych zakątków Podzamcza. Trzy rozkładowe pokoje, osobno toaleta i łazienka , przedpokój z dużą szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

220 000 zł40 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

= oferta tylko W naszym biurze = Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w niezwykle cichym i zielonym zakątku wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

210 000 zł52 m² 4 057,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Szukasz mieszkania z pięknymi widokami na góry? Mam dla Ciebie 3 pokojowe mieszkanie do remontu w bloku. Lokal znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

258 000 zł48 m² 5 363,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Podzamcza. Dwa pokoje do wejścia, okna wychodzące na wschód oraz zachód; widok na skwer. Standard wykończenia: ściany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Poniatów,Wałbrzych

254 000 zł42 m² 6 047,62 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Nałkowskiej na Piaskowej Górze. Lokal składa się z dwóch pokoi ,kuchni , łazienki , wc oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piaskowa Góra,Wałbrzych

570 000 zł120 m² 4 746,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferta na wyłączność. "nowa piaskowa" - nowoczesne osiedle w bezpośrednim sąsiedztwie Piaskowej Góry Rozpoczyna sprzedaż II etapu. Funkcjonalne, ergonomiczne budynki wybudowane z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

190 000 zł1 859 m² 102,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż płaska działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1859 m2, przylegająca do drogi asfaltowej. Media: prąd, linia telekomunikacyjna. Wodociąg miejski oraz kanalizacja miejska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

195 000 zł68 m² 2 863,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w Śródmieściu Wałbrzycha. Wnętrze o powierzchni 50 mkw, po kapitalnym remoncie - gotowe do zamieszkania. 2 pokoje, jasna, kuchnia, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Piaskowa Góra,Wałbrzych

309 500 zł52 m² 5 986,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio! Sprzedam mieszkanie trzypokojowe 51,7 m2 na Piaskowej Górze. Po kapitalnym remoncie (kilka lat temu), m.in.: nowe instalacje, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, kafle, panele, szafy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

205 000 zł45 m² 4 555,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra. Mieszkanie dwustronne, słoneczne i ciepłe. Z okien piękny widok na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

430 000 zł74 m² 5 850,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy usytuowany na parterze kamienicy w doskonałe lokalizacji przy wałbrzyskim Rynku. Lokal jednopoziomowy na parterze z dużą witryną okienną. Przeznaczenie - usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

299 000 zł64 m² 4 679,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Podzamcze. Nieruchomość o powierzchni 64 m2 składa się z trzech ustawnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

330 000 zł56 m² 5 851,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie znajdujące się na osiedlu Podzamcze. Mieszkanie o powierzchni 56,4 m2 składa się z: - przestronnego przedpokoju z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Sobięcin,Wałbrzych

175 000 zł52 m² 3 371,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie, po kapitalnym remoncie , położone w spokojnej części Sobięcina. Lokal położony jest na pierwszym piętrze małej kilkurodzinnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

228 500 zł52 m² 4 412,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Piaskowej Górze. Nieruchomość o powierzchni 51,78 składa się z salonu, kuchni , sypialni, łazienki z wc oraz.