dowolna

Mieszkania z aneksem Wałbrzych - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

216 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

216 ogłoszeń

724 000 zł83,33 m² 8 688,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność: najem okazjonalny U notariusza Na wynajem 2-pokojowe w pełni wyposażone mieszkanie w Wałbrzychu na Białym Kamieniu na ul. Daszyńskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł57,15 m² 3 937,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta na wyłączność: prezentujemy na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu w Śródmieściu przy ul. Młynarskiej w okolicy Akademii Nauk Stosowanych Angelusa.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł133,16 m² 3 529,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na trzecim piętrze w kamienicy na Podgórzu. Mieszkanie dwu poziomowe. Pięć pokoi do wejścia, okna wychodzące na południe oraz zachód. Mieszkanie składa się z dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

799 000 zł80 m² 9 987,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nieruchomość na parterze w Apartamentowcu w dzielnicy Podzamcze. Cztery wykończone pokoje do wejścia, okna wychodzące na południe oraz północ. Mieszkanie składa się z eleganckiej.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł42 m² 3 785,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w zielonej dzielnicy Wałbrzycha - Gaj. Nieruchomość usytuowana w bloku na wysokim parterze. Powierzchnię 42 m2 tworzą 2 pokoje, umeblowana kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł28,98 m² 3 278,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży urządzoną kawalerkę, typu studio w jednej z bocznych uliczek Starego Zdroju. Miejsce świetnie skomunikowane przede wszystkim ze Śródmieściem. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł66,56 m² 3 756,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuje mieszkanie znajdujące się w bardzo ładnej kamienicy. Mieszkanie na parterze , składa się z : - 2 pokoi - kuchni ( zaaranżowanej jako salon z aneksem kuchennym) -.

Szczegóły ogłoszenia

183 000 zł29,47 m² 6 209,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż piękne, w pełni wyremontowane mieszkanie 26,85 m na parterze odnowionej kamienicy, przy spokojnej ul. Kombatantów w Wałbrzychu Wszystko nowe: instalacja elektryczna, okna,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł37,49 m² 6 108,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie na parterze wyposażone po remoncie , cena 229 000zł ok. 37,m Śródmieście Centrum w Wałbrzychu blisko Szczawna.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40,60 m² 44,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Centrum dzielnicy Piaskowa Góra, blisko przystanki, szkoły, sklepy oraz przychodnia zdrowia. Wnętrze jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajmę przytulne mieszkanie na 2 piętrze w kamienicy na Białym Kamieniu Mieszkanie o pow. użytkowej 30 m2 , które składa się z: - pokój z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł32,66 m² 4 589,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem I balkonem W spokojnej części dzielnicy podgórze. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 32,66m2 , usytuowane na 1 piętrze 2 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł58,10 m² 4 802,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne, jasne mieszkanie po kapitalnym remoncie , położone na wysokim parterze w ładnej, zadbanej kamienicy. Salon z aneksem kuchennym , w pełni wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł48,43 m² 5 141,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kuszą Ciebie góry? Uwielbiasz trekking? lub jazdę na rowerze górskim? Oferuję sposób na zawsze udane weekendy i wymarzoną ciszę po górskich aktywnościach. Wałbrzych to drugie pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł35,49 m² 6 198,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania piękne mieszkanie na Nowym Mieście! W bardzo dobrej cenie, ciekawe dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy spokojnej ulicy Ogińskiego na Nowym Mieście. W pobliżu Park.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł41,50 m² 5 518,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa Okazja! Urokliwe Mieszkanie 41,5m w Kameralnej Kamienicy w Wałbrzychu Spokój i Komfort w Sercu Zielonego Zakątka! Szukasz miejsca, które łączy w sobie historyczny.

Szczegóły ogłoszenia

254 999 zł38,70 m² 6 589,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie spółdzielczo-własnościowe w centrum Piaskowej Góry. Możliwość zakupy przez obcokrajowców. Top lokalizacja, blisko punkty usługowo-handlowe, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 zł35 m² 32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Katowickiej w Wałbrzychu. -Nieruchomość- powierzchnia 35 m2. Piętro 3. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja- mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł33,10 m² 6 918,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży luksusowej nieruchomości zlokalizowanej w kamienicy na pierwszym piętrze w dzielnicy Wałbrzycha - Stary Zdrój. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 920 zł62,88 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa Inwestycja przy ulicy Porcelanowej to nowoczesny budynek zlokalizowany w jednej z najbardziej rozchwytywanych dzielnic Wałbrzycha, który wyróżnia się nowoczesną architekturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 792 zł44,76 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł26,70 m² 6 554,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w dzielnicy Biały Kamień. Dwa pokoje do wejścia, okna wychodzące na zachód; widok na skwer oraz ulicę. Standard wykończenia: ściany - gładzie;.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł63 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w wyjątkowej lokalizacji - na Białym Kamieniu w Wałbrzychu, tuż przy granicy z uzdrowiskiem.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł74,93 m² 5 591,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Oferta na wyłączność! Sprzedam wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnym stylu położone w spokojnej części Śródmieścia. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 70,56 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 zł57 m² 58,77 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 57 m , po remoncie, zlokalizowane w świetnej części Piaskowej Góry. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł85 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni wyposażone dwupoziomowe mieszkanie w spokojnej i zrewitalizowamej części Podgórza. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2018 roku. Ogród, ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł25,91 m² 5 210,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż spora kawalerka z sypialnią oraz garderobą w Wałbrzychu. Lokalizacja: wałbrzych, dzielnica Podgórze. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze kamienicy. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł33,95 m² 6 480,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuje piękne , nietuzinkowe mieszkanie położone w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie w wyjątkowej kamienicy , wyremontowanej z zewnątrz jak i w wewnątrz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł23,90 m² 4 979,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Oferuję na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę usytuowaną na I piętrze w odnowionej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Legnickiej w dzielnicy Stary Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł44,13 m² 5 438,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferta na wyłączność: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Piaskowej Górze, o pow. mieszkalnej 45,13m2. Forma własności: pełna własność. Brak podzielników ciepła na.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł42 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Gestor Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na parterze budynku wielorodzinnego w Wałbrzychu. Dzielnica Piaskowa Góra To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł56,49 m² 4 496,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż w pełni wyposażone, klimatyczne mieszkanie z panoramicznym widokiem z okien , położone na 4 piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Moniuszki.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł57,80 m² 31,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 57,80 m2. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł26,06 m² 6 715,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie położone na parterze w spokojnej części Wałbrzycha przy ul. Kombatantów. Lokal przeszedł generalny remont i został.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł42 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe usytuowane we współczesnej kamienicy na III piętrze w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 42 m2 składa się z: - salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 780 zł59,42 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł83 m² 30,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie w kameralnej kamienicy | Wałbrzych - Sobięcin Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 83 m , położone na II piętrze w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł35,50 m² 5 070,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Mieszkanie dwu pokojowe na 4 piętrze w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi , aneksu kuchennego , przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł80,12 m² 8 612,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zamieszkaj w Rezydencji Niedźwiadki. Zapraszam na prezentacje wyjątkowego, nowoczesnego apartamentu zlokalizowanego w Wałbrzychu - Podgórze - ul. Niepodległości, posadowionego w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł113,27 m² 7 018,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zamieszkaj w Rezydencji Niedźwiadki. Zapraszam na prezentacje wyjątkowego, nowoczesnego dwupoziomowego apartamentu zlokalizowanego w Wałbrzychu - Podgórze - ul. Niepodległości, posadowionego.