dowolna

Mieszkania z aneksem Wałbrzych - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

216 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

216 ogłoszeń

399 900 zł76,21 m² 5 247,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W dzielnicy śródmieście. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 76,21m2 + antresola 14,5m2 i całkowitej 90,51m2 usytuowane na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł104,80 m² 4 379,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Szukasz dużej nieruchomości dla siebie i swojej rodziny z ogródkiem? Mam dla Ciebie niesamowitą ofertę pięknego dwupoziomowego mieszkania w spokojnej okolicy Podgórza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł86 m² 5 337,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe w bardzo dobrym stanie technicznym I poziom ( i piętro) - salon z otwartą kuchnią - przedpokój z szafą w zabudowie - łazienka z wc II poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

389 000 zł57 m² 6 824,56 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Tylko u nas nowa oferta na rynku nieruchomości w Wałbrzychu! podstawowe informacje: liczba pokoi: 4piętro: 6 z 10 (budynek z windą)kuchnia: otwarta na salonstan techniczny: do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

224 000 zł35,49 m² 6 312 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie salon z aneksem kuchennym pokój łazienka z wc przedpokój lokal po kapitalnym remoncie umeblowany, kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd, ogrzewanie gazowe piec.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł58,81 m² 3 553,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność! Szukasz mieszkania w Centrum Wałbrzycha? Oferuję na sprzedaż 2 pokojową nieruchomość znajdującą się na 1 piętrze w wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł85,48 m² 2 328,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, ustawne mieszkanie na Nowym Mieście. Lokal położony na wysokim parterze, zadbanej kamienicy po remoncie klatki schodowej, dachu i elewacji. Składa się z dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł67,20 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! Szukasz dla siebie wygodnego i przytulnego mieszkania? Mam dla Ciebie 3 pokojową nieruchomość z pięknym ogródkiem i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł41,69 m² 4 053,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja oferta na wyłączność: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Piaskowa Góra w Wałbrzychu, o pow. mieszkania 30,46m2. Lokal znajduje się w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł58 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Wałbrzycha, ul. Przemysłowa Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na wysokim parterze w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,69 m² 6 757,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży luksusowej nieruchomości zlokalizowanej w kamienicy na pierwszym piętrze w dzielnicy Wałbrzycha - Stary Zdrój. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł83,33 m² 8 688,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Możliwość zamiany. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł55,10 m² 3 811,25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,10 m , zlokalizowane na 3. piętrze w budynku z cegły. Mieszkanie składa się z dwóch odrębnych lokali mieszkalnych, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko U nas - najem okazjonalny U notariusza Na wynajem kawalerka mieszkanie o pow. 35m2 w Wałbrzychu na Nowym Mieście na ul. Paderewskiego. Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł45,41 m² 28,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia okolice Galerii Victoria Oferujemy Państwu do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 45,41 m 2 usytuowaną na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł29 m² 5 482,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania! Mieszkanie znajdujące się na Piaskowej Górze w wieżowcu na 6 piętrze, lokal posiada powierzchnię 29 m2 i składa się z : przedpokoju, 2 osobnych pokoi, lazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł35,60 m² 6 601,12 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,6 m , położone na 2 piętrze w 7-piętrowym bloku z windą. Lokal jest jasny dzięki dużym nowym oknom pcv. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze kamienicy ,zlokalizowane w dzielnicy Podgórze, blisko Dworca Głównego. Mieszkanie przeszło remont generalny. Została wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł59,50 m² 6 050,42 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone w atrakcyjnej części dzielnicy Biały Kamień. Na powierzchnię mieszkalną składają się: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

329 999 zł48,69 m² 6 777,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na Starym Zdroju w zadbanej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 48,69m2 składające się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni z toaleta - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie położone 5 piętrze w 10-piętrowym budynku po termomodernizacji. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 osobnych pokoi (jeden z wyjściem na balkon),.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł25 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż kawalerkę usytuowaną na 4 piętrze w kamienicy przy ul. Pocztowej w dzielnicy Stary Zdrój. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 21 m2 składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł36,50 m² 6 438,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż zadbane, funkcjonalne mieszkanie, położone na parterze w niskim, kameralnym bloku, w spokojnej i zielonej okolicy. Lokal zapewnia komfortowe warunki do życia oraz piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł50 m² 41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umowa Najmu Okazjonalnego Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 50m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi z czego jeden połączony.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,69 m² 6 757,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Eleganckie wnętrze - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż eleganckie, po generalnym remoncie, wykończone materiałami Premium w standardzie katalogowym, 2-pokojowe mieszkanie. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45,73 m² 5 663,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości znajdującej się na parterze dwupiętrowej kamienicy na Wałbrzyskim Szczawienku. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie jasne słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł74,93 m² 5 591,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Oferta na wyłączność! Szukasz wyjątkowego mieszkania w nowoczesnym stylu położonego w Śródmieściu Wałbrzycha? Mam dla Ciebie ciekawą ofertę 3 pokojowego mieszkania z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł68,54 m² 4 070,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Nowe Miasto w Wałbrzychu, o pow. mieszkaniowej 64,86m2. Lokal znajduje się w odrestaurowanej kamienicy na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł51 m² 5 292,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z możliwością przejęcia użytkowania przydomowego garażu i ogródka. W mieszkaniu wydzielono: - salon z aneksem kuchennym - pokój, - łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł45 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 45m , położone na 1 piętrze w zadbanej kamienicy przy ul. Armii Krajowej w Wałbrzychu Lokal jest gotowy do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł43,58 m² 4 245,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1917

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto, przy ulicy Piłsudskiego, w sąsiedztwie pl. Górnika. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł71,10 m² 5 893,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowa okazja! Komfortowe mieszkanie 71,10 m w zielonej i spokojnej dzielnicy Wałbrzycha Nowe Miasto! Przestronne i stylowe mieszkanie na trzecim piętrze w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł40,06 m² 39,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

= wyłączność = Do wynajęcia prezentujemy Państwu komfortowe i nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień - przy ulicy M. Wańkowicza 15.

Szczegóły ogłoszenia

139 800 zł18,44 m² 7 581,34 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania! Małe mieszkanie położone w centrum Piaskowej Góry przy ulicy Głównej. Oddzielna łazienka, w pełni użytkowy aneks kuchenny. Parter, balkon Lokal w pełni wyposażony -.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł58,10 m² 4 802,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na parterze 3-piętrowej kamienicy w Śródmieściu. Mieszkanie składa się z: -dwóch niezależnych sypialni, -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł33 m² 4 515,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż proponuję świeżo wyremontowane, gotowe do wprowadzenia, jednopokojowe mieszkanie, o wielkości 33 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy przy ulicy Dąbrowskiego na Białym.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł25,91 m² 5 210,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie na trzecim piętrze w kamienicy w dzielnicy Podgórze. Kawalerka z dodatkową sypialnią oraz garderobą. Po podłodze około 40metrów. Okna wychodzące na zachód. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł86 m² 5 337,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie po kapitalnym remoncie , położone w zadbanej kamienicy po renowacji elewacji i zadaszenia w dzielnicy Podgórze. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł28,50 m² 7 014,04 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Oferyjemy na sprzedaż po kapitalnym remoncie mieszkanie na osiedlu Piaskowa Góra. W lokalu mieszkalnym wymienione okna i drzwi, drzwi wejściowe antywłmaniowe, gładzie na ścianach, duży.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł51,20 m² 6 933,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do zakupu wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 51,2m , położonego na 3 piętrze. To idealne miejsce dla pary lub rodziny szukającej komfortu i dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 zł42 m² 46,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na Piaskowej Górze przy ul. Broniewskiego. Mieszkanie o powierzchni 42 m2 , które składa się z: - salon - sypialnia - aneks kuchenny -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij