dowolna

Mieszkania w bloku Wałbrzych - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

251 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

251 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uczniowska

Szczawienko,Wałbrzych

133 000 zł43 m² 3 093,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni 43 m2 zlokalizowaną w Wałbrzychu - Szczawienko przy ulicy Uczniowskiej, usytuowana w bloku na parterze. Składającą się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

420 000 zł67 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! Szukasz dla siebie wygodnego i przytulnego mieszkania? Mam dla Ciebie 3 pokojową nieruchomość z pięknym ogródkiem i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

235 000 zł45 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie położone w budynku odsuniętym od ulicy, otoczonym zielonymi skwerkami , w pobliżu sklepów , przystanków i dużego parkingu. W skład mieszkania wchodzą dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuje kawalerka położona na parterze w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze. Mieszkanie umeblowane ( brak łóżka). Bardzo przystępny czynsz najmu. Do ceny wynajmu należy doliczyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odlewnicza

Piaskowa Góra,Wałbrzych

479 000 zł68 m² 7 004,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży funkcjonalne, słoneczne i w pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem, położone na I piętrze przy ul. Odlewniczej w Wałbrzychu. Nowe budownictwo i dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gajcego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni 56m2 zlokalizowaną w Wałbrzychu - Piaskowa Góra przy ulicy Gajcego. Usytuowana w bloku na III piętrze Składającą się z: - salonu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

455 000 zł64 m² 7 109,38 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam Państwu nietuzinkowe, przestronne mieszkanie, położone na dziewiątym piętrze w bloku po termomodernizacji. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, o zmienionym układzie pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta na wyłączność Mieszkanie wolne od 1 grudnia 2025 r. Najem okazjonalny Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 49m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

350 000 zł63 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Tylko w vista nieruchomości! Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie położone na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku, w doskonałej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

299 900 zł60 m² 4 998,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Dostępne tylko w Mentor Nieruchomości. Oferta na wyłączność. Możliwość nabycia mieszkania przez cudzoziemców. Mieszkanie, położone na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

369 000 zł59 m² 6 212,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje do mieszkanie gotowe do zamieszkania w kameralnym budynku, zadbana klatką schodową oraz pięknym widokiem z okien oraz z balkonu. Mieszkanie składa się z : nowej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

287 000 zł54 m² 5 324,68 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż 3 pokojową nieruchomość do remontu na Podzamczu. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze siedmiopiętrowym bloku z windą. Mieszkanie o powierzchni 53,90 m2 , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Podzamcze,Wałbrzych

535 000 zł75 m² 7 104,91 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 75,30 m , położone w Wałbrzychu przy ulicy Fortecznej, usytuowane na 10. piętrze w 11-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

249 000 zł57 m² 4 376,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność. Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! Sprzedam mieszkanie w zielonej części Białego Kamienia z ogródkiem pod budynkiem. Nieruchomość idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajcego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

245 000 zł44 m² 5 551,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas, oferta na wyłączność Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Piaskowej Górze, o pow. mieszkalnej 45,13m2. Forma własności: pełna własność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

2 250 zł42 m² 54,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem na Piakowej Górze -41,5 m , 2 piętro w 4-piętrowym budynku Układ: - salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka z wc - Przedpokój Stan mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Piaskowa Góra,Wałbrzych

235 000 zł45 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: nowa niższa cena! do negocjacji! Mieszkanie na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym! Do sprzedania, ciepłe i słoneczne trzy pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

385 000 zł62 m² 6 213,69 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Podzamczu. Znakomita lokalizacja - w pobliżu sklepy, punkty usługowo-handlowe, punkty gastronomiczne, bazar, przychodnia zdrowia, żłobek nr 6, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

177 000 zł20 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości prezentuje: na sprzedaż świeżo wykończona kawalerka pod klucz - Piaskowa Góra, wałbrzych Do sprzedania kawalerka o powierzchni 20 m , wykończona w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukietowa

Biały Kamień,Wałbrzych

362 000 zł63 m² 5 746,03 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie po kapitalnym remoncie znajdujące w się przy ulicy Bukietowej na Białym Kamieniu. Lokal składa się z salonu z otwartą kuchnią dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowicza

Śródmieście,Wałbrzych

239 500 zł54 m² 4 402,57 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w Śródmieściu przy ulicy Słowiczej. Bardzo dobra lokalizacja w zielonej części dzielnicy. Zadbana klatka schodowa, piękny widok z okien na otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Poniatów,Wałbrzych

900 zł37 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Północ Nieruchomości Jelenia Góra premium prezentuje Państwu słoneczne dwupokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze ul. Długiej w Wałbrzychu. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

420 000 zł72 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! Szukasz dla siebie niesamowitej oferty mieszkania? Mam dla Ciebie 3 pokojową nieruchomość z pięknym ogródkiem i garażem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

129 000 zł27 m² 4 845,98 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 26 m . Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku. Wnętrze jest jasne i przestronne. Mieszkanie do kapitalnego remontu , ale z fajnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

325 000 zł62 m² 5 264,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4pokoje/p.Góra/do wprowadzenia NA SPRZEDAŻ 4 POKOJOWE MIESZKANIE W 4 PIĘTROWYM BLOKU W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY PIASKOWA GÓRA. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,74m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długosza

Piaskowa Góra,Wałbrzych

200 000 zł38 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze przy ulicy Jana Długosza. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, punkty usługowo-handlowe, sklep Netto. Zadbana klatka schodowa, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Piaskowa Góra,Wałbrzych

149 000 zł25 m² 5 960 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Wałbrzycha - przy ul. Długiej 43. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 350 zł29 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w świetnej lokalizacji- piaskowa Góra. Lokal składa się z dwóch osobnych pokoi, przejściowej kuchni oraz łazienki z wc i wanną. Mieszkanie jest w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

399 000 zł66 m² 6 045,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W dbhome na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W 4 piętrowym bloku po termomodernizacji W dzielnicy podzamcze Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 66m2, usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

269 000 zł37 m² 7 309,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość usytuowana na I piętrze w bloku przy ul. Długiej. Powierzchnię 36,8 m2 tworzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poselska

Podzamcze,Wałbrzych

279 000 zł51 m² 5 459,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w dzielnicy Podzamcze przy ulicy Poselskiej. Nieruchomość usytuowana na I piętrze w bloku z widną od poziomu O.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

239 899 zł48 m² 4 946,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane w dzielnicy Podzamcze, w 4-piętrowym. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

209 000 zł26 m² 8 038,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! - Centrum miasta - Ogrzewanie miejskie - po remoncie Oferuję na sprzedaż słoneczną kawalerkę zlokalizowaną w centrum Piaskowej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

239 000 zł43 m² 5 597,19 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję 2 pokojowe mieszkanie do remontu z bardzo ładnym widokiem na Podzamczu. Mieszkanie z potencjałem w dobrej cenie. Mieszkanie składa się z : - 2 pokoi - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych