dowolna

Domy z cegły Wałbrzych - Ogłoszenia domów na sprzedaż i na wynajem

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

949 000 zł122,33 m² 7 757,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 453 m²

~ wyłączność ~ Biuro nieruchomości Nest Home Group oferuje na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, położony w dzielnicy Piaskowa Góra. Takich miejsc jest naprawdę niewiele. To.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł114 m² 2 807,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:243 m²

Nieruchomość 114 m | Centrum miasta | Al. Wyzwolenia | Potencjał inwestycyjny Na sprzedaż oferujemy budynek o powierzchni użytkowej 114 m , położony w ścisłym centrum miasta przy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Poszukujesz domu z dala od zgiełku, a jednocześnie dobrze skomunikowanego z resztą miasta ta of erta może być dla ciebie! Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł168 m² 4 732,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Nieruchomości Mille r prezentuje na sprzedaż dom w doskonałej lokalizacji Wałbrzycha Śródmieście tuż w pobliżu parku Sobieskiego.Dom wolnostojący piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący położony w spokojnej, zielonej części Śródmieścia, w otoczeniu gór i terenów rekreacyjnych. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł300 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż oferuję gotowy pomysł na życie. Dom, apartament oraz restauracja z dwiema salami, barem, zapleczem gastronomicznym a także kompletnym know-how. Na działce o wielkości 2000.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł140 m² 4 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 140 m , położony na dużej działce o powierzchni 1160 m w spokojnej, zielonej części miasta Wałbrzycha. Nieruchomość idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł350 m² 1 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny dom wolnostojący, idealny dla rodziny dwupokoleniowej położony w spokojnej i zielonej części dzielnicy Rusinowa. Nieruchomość posadowiona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:636 m²

Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący z garażem w bryle budynku, położnym w dzielnicy Konradów. Dom o powierzchni całkowitej około 180 m2 , z tego użytkowej około 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 973 m²

Na sprzedaż oferuję połowę domu wolnostojącego w zabudowie bliźniaczej. Obiekt usytuowany w dzielnicy Poniatów przy ulicy Wiśniowej. Powierzchnia użytkowa oferowanej nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł264,06 m² 5 642,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:563 m²

Oferta na wyłączność: na sprzedaż prestiżowa Kamienica w Wałbrzychu na Nowym Mieście - sprzedaż dotyczy Całego Budynku! Ta unikatowa nieruchomość położona w najbardziej pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł177,46 m² 2 676,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Na sprzedaż oferujemy dom zlokalizowany na pograniczu dzielnic Biały Kamień i Konradów, w otoczeniu terenów zielonych. Nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł220 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:207 m²

Do sprzedania dom w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 150m2. Dom na parterze składa się z przestronnego salonu z wyjściem na taras i ogród, jadalni, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł124,50 m² 7 060,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:243 m²

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej, usytuowany na Osiedlu Parkowym, w wałbrzyskiej dzielnicy Rusinowa. Nieruchomość, usytuowana jest na kompaktowej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł300 m² 1 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom dwurodzinny z dużym potencjałem inwestycyjnym, idealny pod prowadzenie działalności gospodarczej, najem lub połączenie funkcji mieszkalnej z usługową.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł300 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:51 766 m²

| b.N.WILLA. Oferta sprzedaży posiadłości agroturystycznej ze stajniami położonej w cichej i malowniczej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej lokalizacji Wałbrzycha. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 788 m²

Do sprzedania dom wolnostojący przy ul. Wałbrzyskiej. Spokojna lokalizacja w otoczeniu lasu. Poniemiecki dom po kapitalnym remoncie. Remont obejmował częściowy drenaż budynku, wymianę poszycia.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 425 m²

Do sprzedania wolnostojący dom w Wałbrzychu w dzielnicy Poniatów o powierzchni 87m2. Dom składa się na parterze z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Piętro domu.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł250 m² 3 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 579 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dwurodzinny dom z zabudowaniami gospodarczymi i dużą działką ( 2112 ha+467ha). Położony w dzielnicy Podgórze dom ( częściowo podpiwniczony około.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł190 m² 5 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta na wyłączność Do sprzedania dom w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o całkowitej powierzchni 190m2. Dom na parterze składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 904 m²

Wałbrzych - Śródmieście Dom po generalnym remoncie Z przyjemnością prezentuję Państwu niepowtarzalną nieruchomość, która łączy w sobie komfort nowoczesnego życia z urokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kingi

Stary Zdrój,Wałbrzych

395 000 zł81 m² 4 870,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:360 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w na Starym Zdroju przy ulicy Świętej Kingi. Spokojna lokalizacja, dużo zieleni, w około zabudowa jednorodzinna. Blisko do obwodnicy Wałbrzycha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

369 000 zł91 m² 4 066,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:867 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w Pogorzale. Spokojna lokalizacja, dużo zieleni, w około zabudowa jednorodzinna. Do centrum Świdnicy jak i Wałbrzycha ok. 10-12 km, do strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

975 000 zł110 m² 8 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

Oferujemy do sprzedaży śliczny, zadbany dom , położony na jednej z willowych uliczek na pograniczu Śródmieścia i Podgórza. Parter obejmuje: - duży salon z jadalnią z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grabskiego

Sobięcin,Wałbrzych

499 000 zł90 m² 5 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej do wprowadzenia Lokalizacja - górny Sobięcin, miejsce w otoczeniu zieleni i niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bema

Biały Kamień,Wałbrzych

950 000 zł264 m² 3 598,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:812 m²

Sprzedam duży rodzinny dom na wzgórzu z przepięknym widokiem blisko Szczawna Zdroju. Idealny również pod inwestycję na dwa mieszkania na wynajem, pokoje lub działalność gospodarczą. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Gaj,Wałbrzych

739 000 zł150 m² 4 926,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:472 m²

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż polecamy wyjątkową nieruchomość. Bliźniak położny w dzielnicy Gaj, zaledwie 2 km od centrum Wałbrzycha a jednocześnie wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Stary Zdrój,Wałbrzych

290 000 zł146 m² 1 983,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:692 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w Wałbrzychu, w dzielnicy Stary Zdrój, przy ulicy Jodłowej. Nieruchomość położona jest w wyjątkowo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wałbrzyska

Glinik,Wałbrzych

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 788 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Podgórze,Wałbrzych

999 999 zł250 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 579 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Witosa

Szczawienko,Wałbrzych

899 000 zł250 m² 3 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż bez pośredników przestronny rodzinny dom ze słonecznym ogrodem i tarasami w bardzo spokojnej okolicy na osiedlu na pograniczu Parku Książańskiego, w okolicach Palmiarni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

650 000 zł135 m² 4 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Rezerwacja Super oferta! Dom w zabudowie szeregowej w Wałbrzychu na Piaskowej Górze w okazyjnej cenie. Budynek jednorodzinny, dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym i garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Szczawienko,Wałbrzych

1 650 000 zł235 m² 7 027,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Dom w bezpośrednim sąsiedztwie parku książańskiego Rozkład pomieszczeń: przyziemie: pomieszczenie gospodarcze garaż parter: przedpokój z szafą w zabudowie salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

299 999 zł354 m² 988,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:266 m²

Absolutnie atrakcyjna oferta! Biały Kamień Wałbrzych! Nieruchomość wymaga nakładów inwestycyjnych. Oferuję do sprzedaży wolnostojący budynek mieszkalny z częścią warsztatową/gospodarczą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Stary Zdrój,Wałbrzych

440 000 zł106 m² 4 131,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:83 m²

Dom z lokalem użytkowym na parterze przy ciągu pieszo-jezdniowym! Na sprzedaż dom położony przy ul. 11 Listopada z lokalem użytkowym na parterze budynku. Nieruchomość położona wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Poniatów,Wałbrzych

895 000 zł125 m² 7 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom na sprzedaż - piaskowa góra, wałbrzych Powierzchnia: 125 m | Działka: 427 m | Liczba pokoi: 5 | Stan: do zamieszkania | Rynek: wtórny wyjątkowa lokalizacja wombat nieruchomości oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biały Kamień,Wałbrzych

1 130 000 zł320 m² 3 531,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:678 m²

Nowa Oferta! Dom wolnostojący na pograniczu Szczawna Zdrój a, białego Kamienia. Standard Wysoki, do wykończenia użyto tylko materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje trwałość i elegancję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Poniatów,Wałbrzych

1 189 000 zł216 m² 5 504,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedaży dom typu bliźniak ,w stanie deweloperskim, położony na jednej z bocznych uliczek Poniatowa, na tworzącym się kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Budynek wykonany z pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 299 000 zł800 m² 1 624 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

NA sprzedaż budynek, kamienica W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu stara kopalnia. Budynek 3 kondygnacyjny o powierzchni ok.800m2 w całości podpiwniczony, posadowiony na działce 1089m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

785 000 zł98 m² 8 010,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Oferuję do sprzedaży przytulny wolnostojący dom z garażem i podjazdem z miejscem na 3 auta, który to położony jest na widokowym osiedlu domków jednorodzinnych w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

559 000 zł100 m² 5 590 zł/m²