dowolna

Mieszkania w bloku Wałbrzych - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

251 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

251 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

295 000 zł54 m² 5 462,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przytulne i słoneczne mieszkanie położone na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku, w doskonałej lokalizacji w samym sercu Podzamcza. Mieszkanie jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie spółdzielczo-własnościowe (możliwość zakupu przez obcokrajowców) w najlepszej lokalizacji dzielnicy Piaskowa Góra (ostatni blok mieszkalny dzielnicy, na granicy ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjna kawalerka o powierzchni 27 m2. Nieruchomość usytuowana na wysokim parterze w 4- piętrowym budynku, w bardzo spokojnej okolicy Białego Kamienia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaskowa Góra,Wałbrzych

2 400 zł40 m² 60,36 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia prezentujemy Państwu komfortowe w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra, przy ulicy Nałkowskiej. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

299 000 zł40 m² 7 382,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta sprzedaży mieszkania Lokalizacja: wałbrzych - dzielnica Piaskowa Góra Cena: 299 000 zł (do negocjacji) Opis nieruchomości Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sobięcin,Wałbrzych

199 000 zł41 m² 4 908,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe dwu pokojowe mieszkanie usytułowane na IV piętrze w bloku przy ul. Karkonoskiej w dzielnicy Sobięcin. Mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

239 000 zł36 m² 6 732,39 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie, położone na czwartym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym, po termomodernizacji. W bloku nowa wina z poziomu "0". Lokal się z salonu z balkonem, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

195 000 zł37 m² 5 270,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na parterze w bloku czteropiętrowym- piaskowa Góra. Mieszkanie dostępne od zaraz - idealna propozycja zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

149 000 zł26 m² 5 730,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta dobra pod inwestycję na wynajem. Kawalerka z widną kuchnią i balkonem, centrum Piaskowej Góry. Mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

159 000 zł34 m² 4 627,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Szukasz mieszkania dla siebie, a może pod inwestycję wynajmu? Oferuję na sprzedaż ciekawą kawalerkę na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 000 zł26 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka z ogrzewaniem miejskim, w bloku po termomodernizacji. Centrum dzielnicy. Czwarte piętro w bloku czteropiętrowym. Lokal składa się z pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karkonoska

Górny Sobięcin,Wałbrzych

259 000 zł61 m² 4 224,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56,78 m , położone na 1. piętrze w budynku po termomodernizacji oraz remoncie klatki schodowej, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

320 000 zł63 m² 5 079,37 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Dostępne tylko w Mentor Nieruchomości. Cena do negocjacji. Mieszkanie, położone na piątym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym, po termomodernizacji. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

179 900 zł36 m² 4 962,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na jednej z bocznych, cichych uliczek Białego Kamienia. Pokój z kuchnią , łazienka z oknem i przedpokój. Mieszkanie kilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 37m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

254 000 zł37 m² 6 902,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość usytuowana na I piętrze w bloku przy ul. Długiej. Powierzchnię 36,8 m2 tworzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

219 000 zł44 m² 4 977,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 42m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

380 000 zł64 m² 5 909,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Biuro Nieruchomości komfort przedstawia do sprzedania mieszkanie z balkonem o powierzchni 64,30 m , zlokalizowane na I piętrze w bloku na u;l.Palisadowej w Wałbrzychu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

289 000 zł48 m² 5 958,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

=rezerwacja= Квартиру можуть придбати громадяни України. Możliwość zakupu nieruchomości, przez obywateli Ukrainy (własność spółdzielcza). Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Obrońców Westerplatte

Piaskowa Góra,Wałbrzych

184 000 zł24 m² 7 510,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania kawalerka na Piaskowej Górze przy ulicy Obrońców Westerplatte. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przystanki autobusowe. Zadbana klatka schodowa, spokojne sąsiedztwo. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Biały Kamień,Wałbrzych

369 000 zł59 m² 6 212,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

=rezerwacja= Do sprzedaży oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie z balkonem , usytuowane w spokojnej i zielonej części wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hirszfelda

Piaskowa Góra,Wałbrzych

255 000 zł42 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne, przytulne mieszkanie 2-pokojowe z ładnym widokiem, położone w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Wałbrzycha Piaskowa Góra. Układ mieszkania: 2 pokoje oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

219 000 zł49 m² 4 478,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w Wałbrzychu. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku na Podgórzu. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,90 m2 , które składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Basztowa

Podzamcze,Wałbrzych

2 300 zł65 m² 35,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję mieszkanie położone na wysokim parterze , budynku IV piętrowego przy ul. Basztowej na wałbrzyskim Podzamczu. Mieszkanie składa się z : kuchni otwartej na jadalnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

239 000 zł69 m² 3 468,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie wymagające niewielkiego remontu w budynku sześciorodzinnym po termomodernizacji posadowionym przy zamkniętej ulicy 2 duże pokoje, kuchnia z oknem garderoba łazienka przedpokój do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

| biuro Nieruchomości willa prezentuje. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez obywateli ukrainy bez zezwolenia mswia. Mieszkanie Z dwustronne Z jasną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

660 000 zł86 m² 7 687,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szukasz nietuzinkowego mieszkania na zamkniętym osiedlu? Mam dla Ciebie ciekawą dwupoziomową nieruchomość na Podzamczu. Mieszkanie znajduje się na 3 poziomie. Mieszkanie powierzchni 85,85 m2 (po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

149 000 zł25 m² 5 960 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym w centrum Piaskowej Góry. Kawalerka z widną kuchnią, w pełni umeblowana i gotowa do wejścia, okna wychodzące na zachód;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

165 000 zł29 m² 5 775,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkania w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 26,30m2. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Sobięcin,Wałbrzych

399 000 zł96 m² 4 160,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1948

Oferta na wyłączność! Jeśli marzysz o przestrzeni, komforcie i miejscu, w którym od razu możesz zamieszkać - ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Podzamcze,Wałbrzych

1 850 zł36 m² 51,39 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w naszym biurze. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 36m2. Lokal po kapitalnym remoncie wykonanym przy użyciu wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

350 000 zł63 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Prezentujemy na sprzedaż słoneczne, narożne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na osiedlu Biały Kamień w Wałbrzychu pow. mieszkalnej 59,44m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Basztowa

Podzamcze,Wałbrzych

429 000 zł60 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 3 Pok, 60 mkw, 2 piętro w 7 piętrowym bloku na Podzamczu, ul. Basztowa, 2 piwnicę. Ogródek rod Podzamcze - niedaleko z wiatą. Miejsca parkingowe pod domem. Wspólnota i brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Piaskowej Górze - centrum dzielnicy Mieszkanie świeżo po remoncie, o powierzchni 29m 2 składa się z -wnęka kuchenna -pokój z balkonem -sypialnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

458 000 zł85 m² 5 388,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Możliwość nabycia mieszkania przez cudzoziemców. Przestronne mieszkanie, położone na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym, po termomodernizacji. Składa się z czterech pokoi, kuchni,.