dowolna

Mieszkania umeblowane Wałbrzych - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

286 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

286 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górnicze,Wałbrzych

159 000 zł46 m² 3 485,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Oferta na wyłączność: na sprzedaż słoneczna i bardzo przestronna kawalerka o pow. 40,22m2 w Wałbrzychu na Os. Górniczym. Forma własności: pełna własność. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

240 000 zł84 m² 2 860,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Do sprzedaży oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane na terenie zabytkowego Starego Miasta w Wałbrzychu. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 68,11 m 2 zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Piaskowa Góra,Wałbrzych

299 000 zł50 m² 5 968,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż prezentujemy Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra, przy ulicy Długiej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 50,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Welońskiego

Śródmieście,Wałbrzych

1 300 zł36 m² 35,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia prezentujemy Państwu komfortowe i nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w doskonałej lokalizacji wałbrzyskiej dzielnicy Śródmieście - przy ulicy Welońskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

1 700 zł44 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w Śródmieściu Wałbrzycha. Salon, otwarta kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd, sypialnia. łazienka z wc. Mieszkanie w pełni umeblowane. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szczawienko

Szczawienko,Wałbrzych

4 000 zł105 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Sczawienko o powierzchni 105m2. Mieszkanie nie jest umeblowane Mieszkanie składa się z trzech dużych sypialni z czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kątowa

Biały Kamień,Wałbrzych

1 600 zł29 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na Białym Kamieniu w Wałbrzychu 1200 zł wynajem + 400 zł czynsz nowe budownictwo. Czynsz 400 zł obejmuje gaz, ogrzewanie. Dodatkowo płatne woda raz na dwa miesiące wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepodległości

Śródmieście,Wałbrzych

399 000 zł78 m² 5 115,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Podgórze. Nieruchomość składa się z dwóch sypialni, przestronnego dużego salonu, pomieszczenia gospodarczego, łazienki z wc oraz dużej kuchni ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najem okazjonalny wyjątkowa oferta! Do wynajęcia umeblowane, komfortowe, jasne mieszkanie, po remoncie , położone na Starym Zdroju przy ulicy Armii Krajowej. Lokal położony jest na parterze ładnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

379 000 zł86 m² 4 406,98 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Podzamcze. Nieruchomość usytuowana na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku z nowoczesną windą z poziomu "0". Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

220 000 zł42 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż umeblowane, komfortowe, jasne mieszkanie, po remoncie , położone na Starym Zdroju przy parku. Lokal położony jest na parterze ładnego budynku po remoncie. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

205 000 zł51 m² 4 019,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na II piętrze ocieplonej kamienicy położonej w niedalekiej odległości od Szczawna-Zdroju. Lokal składa się z dwóch sypialni, kuchni z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

1 875 zł42 m² 45,18 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe, dwustronnie rozkładowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Podzamcze. Mieszkanie odświeżone, w pełni umeblowane oraz urządzone - gotowe do wprowadzenia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 11 Listopada

Nowe Miasto,Wałbrzych

500 zł11 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój w mieszkaniu przy ulicy 11 Listopada. Pokój ma 11m2, jest w nim dodatkowo aneks kuchenny. Pokój znajduje się w kamienicy, w której wszystkie instalacje zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

450 000 zł83 m² 5 421,69 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże komfortowe mieszkanie na Podzamczu o powierzchni 83m2 składajace się z 3 pokoi, salonu kąpielpwego, jasnej kuchni, wc oraz przedpokoju. Mieszkanie zznajduje się na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piaskowa Góra,Wałbrzych

299 000 zł67 m² 4 495,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

= rezerwacja! = Do sprzedaży oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie z przydomowym ogrodem oraz możliwością dokupienia garażu, znajdujące się w okolicy ulicy Wyszyńskiego na wałbrzyskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Nowe Miasto,Wałbrzych

186 000 zł41 m² 4 536,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego. Przytulne, jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 41 m2, na 2 piętrze budynku wielorodzinnego W jego skład wchodzi: salon Sypialnia Kuchnia Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wałbrzych

1 300 zł36 m² 35,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 350 zł38 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne, słoneczne i funkcjonalne mieszkanie na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Wałbrzych

3 000 zł69 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na wynajem ul. Batorego najem okazjonalny/ najem dla firmy prywatne miejsce postojowe, taras, rowerownia, komórka lokatorska Mam przyjemność zaprezentować do wynajęcia urokliwy trzypokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

3 300 zł83 m² 39,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie na Podzamczu o powierzchni 83m2 składające się z trzech pokoi, kuchni, pokoju kapielowego z oknem, wc oraz przedpokoju. Mieszkanie umeblowane oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Izerska

Wałbrzych,dolnośląskie

333 000 zł75 m² 4 463,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedam bez pośredników mieszkanie po remoncie przeprowadzonym 2,5 roku temu, stan idealny. Nieruchomość mieści się w pięcio rodzinym bloku. W mieszkaniu pozostaje zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gaj

Gaj,Wałbrzych

1 642 zł70 m² 23,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: oferta ograniczona czasowo! Dwupoziomowe stylowe m ieszkanie z ogrodem i miejscem postojowym. Do wynajęcia wyremontowane i w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 400 zł41 m² 33,98 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni rozkładowe na ósmym piętrze w bloku w centrum Piaskowej Góry. Dwa pokoje do wejścia, okna wychodzące na północ oraz południe; widok na panoramę miasta. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

75 000 zł36 m² 2 084,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofarta na wyłaczność. Na sprzedaż mieszkanie na w dzielnicy Stary Zdrój do własnej aranżacji. Położony na drugim piętrze lokal składa się z dużego ustawnego pokoju z dwoma oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuje śliczne, ciepłe mieszkanie na Nowym Mieście. Mieszkanie częściowo umeblowane ( kuchnia , lodówka, pralka, stół z krzesłami , kanapa , szafa). Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Tylko w Vista nieruchomości Mieszkanie na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku na Piaskowej Górze. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

270 000 zł45 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości poleca do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 44, 8 m kw. usytuowane na 1 piętrze, czteropiętrowego bloku, na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Ta słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 900 zł39 m² 48,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia prezentujemy Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, znajdujące się w wałbrzyskiej dzielnicy Stary Zdrój. Nieruchomość usytuowana na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

2 500 zł60 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazionalny Dostępne od 25 marca Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie na Podzamczu. Powierzchnia: 60,1m2 - 3 pokoje - salon z kuchnia, - dwie sypialnie, - łazienka z wc - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

165 000 zł30 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na Stary Zdrój na pierwszym piętrze, koło hotel Sudety. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze, dwa pokoje, jeden z aneksem kuchennym, przedpokój, łazienka, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podgórze

Podgórze,Wałbrzych

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oryginalna, klimatyczna kawalerka W górnej części Podgórza Mieszkanie z niezależnym wejściem, kompletnie umeblowane i wyposażone. Całość po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Mieszkanie usytuowane na 10 piętrze z pięknym widokiem. Na powierzchnię 38 m 2 składa się z salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z jasną kuchnią na Piaskowej Górze. Mieszkanie kompletnie umeblowane i wyposażone. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu przystanki , sklepy, duży parking. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Krasińskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na parterze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Piaskowej Góry. Kawalerka po remoncie do wejścia, okna wychodzące na zachód; widok na skwer. Standard wykończenia: ściany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 350 zł19 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka zlokalizowana w centrum Piaskowej Góry w Wałbrzychu. Mieszkanie o powierzchni 19 m 2 usytuowane na 3 piętrze w wieżowcu. Kawalerka wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

379 900 zł86 m² 4 417,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie w Wałbrzychu (podzamcze) o powierzchni 86m2. Składa się z trzech pokoi, kuchni z jadalnią, łazienki, toalety, przedpokoju oraz balkonu. W mieszkaniu został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

298 800 zł72 m² 4 179,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy Państwu ofertę zlokalizowaną w urokliwej części Śródmieścia ul. Szmidta. Lokal o powierzchni użytkowej 71,50 m2 składa się z dwóch dużych pokoi (25m2 i 21m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wałbrzych

2 500 zł140 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność. Do wynajęcia mieszkanie o powirzchni 140m2. Lokal położony na czwartym piętrze stylowej kamienicy w Śródmieściu. Lokal składa się z 6 pokoi, kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowana i wyposażona kawalerka na Podzamczu. Budynek czteropiętrowy, odsunięty od ulicy, pod domem miejsca parkingowe, zielone skwerki. Wszędzie blisko. Opis oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

255 000 zł64 m² 3 971,96 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Do sprzedaży oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem, usytuowane w doskonałej lokalizacji wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze. Na powierzchnię użytkową 62,40 m 2 składa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij