dowolna

Kawalerki Wałbrzych - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

144 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

144 ogłoszenia

30 000 zł27,90 m² 1 075,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 24 o powierzchni 27,90m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 maja 159 wraz z udziałem wynoszącym 276/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł40,24 m² 1 640,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 40,24 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Stanisława Moniuszki 23 wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł37,01 m² 4 161,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wygodne i przytulne mieszkanie w Wałbrzychu, dzielnica Nowe Miasto. Lokalizacja: nowe Miasto, wałbrzych Powierzchnia: 37,01 m Cena: 154 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł94,90 m² 1 580,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Do sprzedania mieszkanie na drugim piętrze obszar lokalu mieszkalnego o powierzchni całkowitej 94, 90m2 lokal składa się z 1 pokoju dużego , kuchni z loftowym oknem na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Oferuję na wynajem mieszkanie w Śródmieściu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 35 m2, które składa się z: - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł74,11 m² 1 740,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z garażem, ogródkiem, grilem I wędzarnią U podnóża pasma gór: dłuzyna, wołaowiec, kozioł I borowa Oferuję na sprzedaż mieszkanie do własnej aranżacji usytułowane.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł25,91 m² 5 210,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż spora kawalerka z sypialnią oraz garderobą w Wałbrzychu. Lokalizacja: wałbrzych, dzielnica Podgórze. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze kamienicy. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł23,90 m² 4 979,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Oferuję na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę usytuowaną na I piętrze w odnowionej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Legnickiej w dzielnicy Stary Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł27,80 m² 53,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferuję bardzo ładną , komfortową kawalerkę położoną w spokojnym miejscu na Nowym Mieście. Mieszkanie położone na 3 piętrze zadbanej kamienicy. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł40,75 m² 4 417,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i niezwykle zadbane mieszkanie położone na wygodnym parterze w wielorodzinnym budynku przy dzielnicy Podgórze w Wałbrzychu. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł23,90 m² 5 230,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy - Biały Kamień (ul. Gen. Andersa) Lokal powierzchni 23,90m 2 składa się z: -kuchni -pokoju -łazienki z wc Czynsz 154zł (fundusz remontowy oraz zarząd).

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł33,20 m² 5 271,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronną, słoneczną i bardzo funkcjonalną kawalerkę w spokojnej i zielonej części górnego Sobięcina. Mieszkanie ma jednostronny i w pełni rozkładowy.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł26,06 m² 6 715,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie położone na parterze w spokojnej części Wałbrzycha przy ul. Kombatantów. Lokal przeszedł generalny remont i został.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł45 m² 2 155,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży słoneczne, ciepłe mieszkanie do kapitalnego remontu , położone w wygodnej lokalizacji Nowego Miasta , spokojna uliczka, a jednocześnie blisko do sklepów, przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

179 500 zł50 m² 3 590 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie w śródmieściu duży pokój kuchnia w zabudowie łazienka z wc przedpokój z duża szafą w zabudowie Mieszkanie słoneczne i ciepłe. Pokój ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł34 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Tylko w naszym biurze. Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka na Białym Kamieniu. Lokal położony na parterze skałada się z dużego pokoju, w którym cześć sypialna ( łożko i pojemna.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł29,57 m² 879,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 27 o powierzchni 29,57m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 maja 159 wraz z udziałem wynoszącym 314/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł49 m² 1 061,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 13 o powierzchni 49,0 m2 zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Adama Mickiewicza 36a wraz z udziałem wynoszącym 189/10.

Szczegóły ogłoszenia

54 000 zł33,65 m² 1 604,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni 33,65 m2, zlokalizowany na drugim piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Sztygarskiej 6 wraz z udziałem wynoszącym 1082/10.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł23 m² 2 608,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka do kapitalnego remontu w bocznej ulicy Białego Kamienia 1 pokój kuchnia łazienka Do mieszkania przynależy piwnica oraz toaleta z wejściem z korytarza z której można.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

294 900 zł28,82 m² 10 232,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Odkryj swoje wymarzone miejsce do życia Kątova Park Kawalerka z balkonem tarasowym i widokiem w zielonej części Wałbrzycha C.2.13 | 2 piętro | 28,82 m | Balkon 5,31 m | Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

149 000 zł24 m² 6 205,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja do końca maja Mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Piaskowej Góry. Kawalerka gotowa do wejścia, okna wychodzące na południe. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Katowicka

Podgórze,Wałbrzych

1 000 zł19 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna, przyjazna dla zwierząt kawalerka w kamienicy przy ul. Katowickiej 2 w Wałbrzychu, w spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do centrum. -Nieruchomość-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. 11 Listopada

Stary Zdrój,Wałbrzych

940 zł28 m² 33,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. 11 Listopada w Wałbrzyskim. Nieruchomość: powierzchnia 28 m2. Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne. Składa się z salonu, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

139 000 zł25 m² 5 560 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na parterze kamienicy - Stary Zdrój. Składa się z pokoju, kuchni i łazienki z wc , o łącznej powierzchni użytkowej 25,00 m2. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Daszyńskiego

Biały Kamień,Wałbrzych

1 100 zł16 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Daszyńskiego 9 w Wałbrzychu, w spokojnej okolicy z dostępem do terenów zielonych i podstawowej infrastruktury. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pocztowa

Stary Zdrój,Wałbrzych

87 000 zł25 m² 3 480 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Duzo nizsza cena! Ladne odnowione mieszkanie na ostatnim pietrze w pieknej kamienicy. Swietny widok i spokoj. Tylko to mieszkanie po tej stronie klatki. W pokoju panele i aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie składa się ze słonecznego pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, o łącznej powierzchni użytkowej 26 m2. Do mieszkania przynależy balkon i piwnica. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wałbrzych

Szczawienko,Wałbrzych

99 000 zł22 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży nieduże, klimatyczne mieszkanko, położone w kilkurodzinnej kamieniczce ,blisko wyjazdu z Wałbrzycha w stronę Zamku Książ, świebodzic i Wrocławia. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

239 000 zł35 m² 6 751,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż ciekawą nieruchomość na Białym Kamieniu w ciche, bocznej uliczce. Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 38 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Nowe Miasto,Wałbrzych

195 000 zł28 m² 7 014,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję bardzo ładne , komfortowe mieszkanie położone w spokojnym miejscu na Nowym Mieście. Mieszkanie położone na 3 piętrze zadbanej kamienicy. Nieruchomość składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

174 900 zł32 m² 5 505,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferuję na sprzedaż kawalerka z potencjałem inwestycyjnym w Wałbrzychu. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,77 m , zlokalizowane w Wałbrzychu - idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wrocławska

Piaskowa Góra,Wałbrzych

135 000 zł23 m² 5 789,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy na Piaskowej Górze. Kawalerka po generalnym remoncie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia. Nie wymaga żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w dzielnicy Stary Zdrój. Mieszkanie składa się z dużego salonu, jasnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Lokal jest w pełni wyposażony w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

169 000 zł26 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! - Centrum miasta - Ogrzewanie miejskie - po remoncie Oferuję na sprzedaż słoneczną kawalerkę zlokalizowaną w centrum Piaskowej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wrocławska

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 250 zł23 m² 53,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem po remoncie, położona na drugim piętrze w kamienicy na Piaskowej Górze. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania od zaraz. Lokal ma funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wałbrzych

160 000 zł46 m² 3 448,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

~ oferta na wyłącznosć ~ Biuro nieruchomości Nest Home Group oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 43 m , położone w Śródmieściu Wałbrzycha, przy ulicy Kunickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skargi

Śródmieście,Wałbrzych

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka w kamienicy przy ulicy Skargi 27 w Wałbrzychu. Nieruchomość: powierzchnia 32 m . 3 piętro. Ogrzewanie gazowe. Lokalizacja: w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia urządzona, przytulna kawalerka, znajdująca się na drugim piętrze w kamienicy na Starym Zdtoju. Mieszkanie wyposażone i umeblowane, składa się z pokoju, otwartej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stary Zdrój,Wałbrzych

175 000 zł39 m² 4 510,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przestronna i bardzo jasna kawalerka o powierzchni 38,80m , położona na 1 piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Batorego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piłsudskiego

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 090 zł33 m² 33,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka z aneksem kuchennym przy ul. Piłsudskiego 72 w Wałbrzychu. Nieruchomość: powierzchnia 33 m2. Piętro 3. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij