dowolna

Kawalerki Wałbrzych - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

144 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

144 ogłoszenia

145 000 zł34 m² 4 264,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie wałbrzych ok dworca kolejowego. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji, blisko dworca kolejowego Wałbrzych z dobrym dojazdem do obwodnicy Wałbrzycha i wyjazdu z miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

174 900 zł31,77 m² 5 505,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferuję na sprzedaż kawalerka z potencjałem inwestycyjnym w Wałbrzychu. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,77 m , zlokalizowane w Wałbrzychu - idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł26,20 m² 7 595,42 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Do sprzedaży wyremontowane mieszkanie na Piaskowej Górze w Wałbrzychu przy ul. Zofii Nałkowskiej. Lokal położony na II piętrze w jednobramowym bloku z windą. Pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł48 m² 2 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż proponuję jednopokojowe mieszkanie, o wielkości 43 m2, usytuowane na trzecim piętrze w kamienicy na pograniczu Podgórza i Glinika przy ulicy Niepodległości. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

150 000 zł38 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie Biały Kamień | 38 m | parter | piwnica | możliwość powiększenia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł36,50 m² 4 904,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka usytuowana na I piętrze kamienicy w dzielnicy Biały Kamień. Powierzchnię 36,50 m2 tworzy duży i przestronny pokój dzienny, kuchnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł33 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 33,2 m2 umeblowane wraz ze wszystkimi sprzętami agd i rtv - gotowe do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku czterokondygnacyjnym wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł37,60 m² 3 723,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie ok. 37,60 m na Białym Kamieniu w Wałbrzychu, blisko miejscowości uzdrowiskowej Szczawno-Zdrój ok. 300m.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko U nas - najem okazjonalny U notariusza Na wynajem kawalerka mieszkanie o pow. 35m2 w Wałbrzychu na Nowym Mieście na ul. Paderewskiego. Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł45,41 m² 28,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia okolice Galerii Victoria Oferujemy Państwu do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 45,41 m 2 usytuowaną na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł36,25 m² 4 937,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie na Białym Kamieniu przy ulicy Bocznej. Spokojna okolica, niedaleko plac zabaw, las. Kamienica sześciorodzinna, klatka schodowa po remoncie. Bardzo niskie koszty utrzymania - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 750 zł38,50 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowa Inwestycja przy ulicy Porcelanowej to nowoczesny budynek zlokalizowany w jednej z najbardziej rozchwytywanych dzielnic Wałbrzycha, który wyróżnia się nowoczesną architekturą,.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł31,77 m² 5 508,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie W kamienicy po remoncie W dzielnicy podgórze. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 31,77m2 usytuowane na parterze 2 piętrowej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z jasną kuchnią w okolicy Lidla. Blisko sklepy, przystanki, w pobliżu miejsca parkingowe. Wolne od zaraz. Preferowany najem okazjonalny. Opis oferty sporządzony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Piaskowej Górze w spokojnej okolicy Mieszkanie o powierzchni 32m 2 składa się z -kuchnia -pokój -łazienka z wc -przedpokój -dodatkowo możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł38 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie w Wałbrzychu na Białym Kamieniu, blisko centrum dzielnicy. Znakomita lokalizacja - w pobliżu sklepy, punkty usługowo-handlowe, przystanki autobusowe. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

169 999 zł36,80 m² 4 619,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 36,80 m , położone na pierwszym piętrze zadbanej, trzypiętrowej kamienicy w dzielnicy Stary Zdrój w Wałbrzychu. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

143 375 zł38,75 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie składające się z dużego pokój, dużej kuchni, przedpokoju, łazienki. Do mieszkania przynależy spora piwnica. Mieszkanie do remontu, z potencjałem (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł34,45 m² 4 209 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie W 3 piętrowej kamienicy zlokalizowane W wałbrzychu W dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł18,44 m² 9 213,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Квартиру можуть придбати громадяни України. Możliwość zakupu nieruchomości przez obywateli Ukrainy (własność spółdzielcza). Do sprzedaży oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

139 800 zł18,44 m² 7 581,34 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania! Małe mieszkanie położone w centrum Piaskowej Góry przy ulicy Głównej. Oddzielna łazienka, w pełni użytkowy aneks kuchenny. Parter, balkon Lokal w pełni wyposażony -.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł33 m² 4 515,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż proponuję świeżo wyremontowane, gotowe do wprowadzenia, jednopokojowe mieszkanie, o wielkości 33 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy przy ulicy Dąbrowskiego na Białym.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł25,91 m² 5 210,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie na trzecim piętrze w kamienicy w dzielnicy Podgórze. Kawalerka z dodatkową sypialnią oraz garderobą. Po podłodze około 40metrów. Okna wychodzące na zachód. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł28,50 m² 7 014,04 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Oferyjemy na sprzedaż po kapitalnym remoncie mieszkanie na osiedlu Piaskowa Góra. W lokalu mieszkalnym wymienione okna i drzwi, drzwi wejściowe antywłmaniowe, gładzie na ścianach, duży.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł29 m² 3 965,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania 1-pokojowe mieszkanie około 29 m +około 6,50m2 strych +około 2,90m2 piwnica ( pomieszczenia przynależą do.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł34 m² 4 264,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w dogodnej lokalizacji: - blisko dworca kolejowego Wałbrzych Miasto, - z dobrym dojazdem do obwodnicy Wałbrzycha i wyjazdu z miasta, - jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł32 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w spokojnej, zielonej części Podgórza, w zadbanym ,ciekawym budynku, odsuniętym od ulicy. Pokój z kuchnią, łazienka i przedpokój, całość w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł39,12 m² 4 089,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie W 3 piętrowej kamienicy zlokalizowane W wałbrzychu W dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł37,60 m² 3 723,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie ok. 37,60m na Białym Kamieniu w Wałbrzychu, blisko miejscowości uzdrowiskowej Szczawno-Zdrójok. 300m.

Szczegóły ogłoszenia

174 900 zł31,77 m² 5 505,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe w cichej i spokojnej części Podgórza. Lokal składa się : - pokoju, -kuchni, -przedpokój, -łazienka z wc Usytuowane na parterze z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł28,98 m² 3 278,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży urządzoną kawalerkę, typu studio w jednej z bocznych uliczek Starego Zdroju. Miejsce świetnie skomunikowane przede wszystkim ze Śródmieściem. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

183 000 zł29,47 m² 6 209,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż piękne, w pełni wyremontowane mieszkanie 26,85 m na parterze odnowionej kamienicy, przy spokojnej ul. Kombatantów w Wałbrzychu Wszystko nowe: instalacja elektryczna, okna,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł51 m² 3 627,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 46 m + pokój na strychu Wałbrzych, śródmieście Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 46 m plus 5.5.

Szczegóły ogłoszenia

34 000 zł25,56 m² 1 330,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 25,56 m2, zlokalizowany na II piętrze (poddaszu) w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Poznańskiej 10 wraz z udziałem wynoszącym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie w śródmieściu duży pokój kuchnia w zabudowie łazienka z wc przedpokój z duża szafą w zabudowie Mieszkanie słoneczne i ciepłe. . Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajmę przytulne mieszkanie na 2 piętrze w kamienicy na Białym Kamieniu Mieszkanie o pow. użytkowej 30 m2 , które składa się z: - pokój z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł34 m² 4 264,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne, funkcjonalne mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji, w niedalekiej odległości od Dworca Miasto. Lokal składa się z przestronnego pokoju, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł32,66 m² 4 589,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem I balkonem W spokojnej części dzielnicy podgórze. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 32,66m2 , usytuowane na 1 piętrze 2 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł38 m² 3 026,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 38 m , położona na parterze kamienicy w Śródmieściu. Lokal składa się z przestronnego salonu, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł31,08 m² 41,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję mieszkanie położone na pograniczu Szczawna Zdroju i Białego Kamienia. Mieszkanie składa się z : - dużego przestronnego pokoju - aneksu kuchennego - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł40,30 m² 3 349,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w kamienicy odsuniętej od ulicy, w środkowej części Sobięcina, położonej na terenie dużego podwórka, z wygodnymi miejscami parkingowymi,.