dowolna

Kawalerki Wałbrzych - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

143 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

143 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

52 000 zł32 m² 1 630,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Wałbrzych ul. Zachodniej 9/1 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, przedpokoju i wc. Do lokalu przynależą dwie piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Andersa

Biały Kamień,Wałbrzych

138 000 zł24 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze Biuro Nieruchomości Mój Dom przedstawia ofertę sprzedaży jednopokojowego mieszkania położonego w Wałbrzychu, w dzielnicy Biały Kamień,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

56 000 zł36 m² 1 565,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Wałbrzych ul. Zachodniej 3/4 Lokal składa się z 1 pokoju oraz kuchni. WC wspólne znajdujące się na korytarzu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

68 000 zł44 m² 1 562,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Wałbrzych, ul. Beethovena 8a/5 Lokal składa się z 1 pokoju oraz kuchni. WC wspólne znajduje się na półpiętrze budynku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Podgórze,Wałbrzych

119 000 zł33 m² 3 573,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szukasz dla siebie, a może pod inwestycję gotowego mieszkania? Oferuję na sprzedaż bardzo ładne, zadbane mieszkanie w cichej i spokojnej uliczce na Podgórzu. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Główna

Piaskowa Góra,Wałbrzych

149 000 zł18 m² 8 277,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana w centrum Piaskowej Góry Nieruchomość składa się z salonu, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Dodatkowo do mieszkania przynależy balkon. Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzechwy

Śródmieście,Wałbrzych

160 000 zł42 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta tylko w naszym biurze! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42m2 składające się z przedpokoju , kuchni , łazienki z wc oraz sporego salonu. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Stary Zdrój,Wałbrzych

1 190 zł32 m² 37,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna kawalerka przyjazna zwierzętom z osobną kuchnią przy ulicy 11 listopada 45 Nieruchomość Powierzchnia 32 m2 Piętro 1 Ogrzewanie gazowe Lokalizacja: w pobliżu przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

150 000 zł20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/22

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomość na parterze w kamienicy w dzielnicy Biały Kamień. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Wymienione instalacja elektryczna oraz hydrauliczna. Docieplona podłoga poprzez wylewkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaworowa

Szczawienko,Wałbrzych

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w dzielnicy Szczawienko, w pobliżu pętli autobusowej, przy wylotówce do Wrocławia. W pobliżu tereny zielone. Minimalny okres wynajmu 12 miesięcy. Opłaty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

89 000 zł30 m² 2 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w naszym biurze. Kawalerka idealna pod inwestycję , ul. Piaskowa 1a, i piętro. 160 zł Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 30 m2 , składa się z pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezposrednio od wynajmujacego, luksusowo wyposażona i w pełni umeblowana kawalerka w idealnym stanie do zamieszkania od zaraz z osobna w pełni wyposażona kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Andersa

Biały Kamień,Wałbrzych

149 000 zł20 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana przy ulicy Andersa. Nieruchomość o stosunkowo niewielkiej powierzchni 20m2 została zaprojektowana z myślą o funkcjonalności i wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gajcego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 lipca komfortowa kawalerka z balkonem , Wałbrzych (piaskowa Góra, ul. Gajcego). 4 piętro, powierzchnia 25m2 mieszkanie składa się z: - dużego pokoju (ok 16m2 ), - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szkolna

Podgórze,Wałbrzych

850 zł20 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na drugim trzecim w kamienicy w dzielnicy Podgórze. Do wynajęcia kawalerka z łazienką. Okna wychodzące na zachód. Standard wykończenia: ściany - gładzie; podłogi panele;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Sobięcin,Wałbrzych

75 000 zł39 m² 1 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w środkowej części Sobiecina, wygodnej lokalizacji , niedaleko przystanków, i sklepów. Mieszkanie przygotowane do remontu, duży pokój z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

175 000 zł25 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni użytkowej 25 m2 na Piaskowej Górze z ogrzewaniem miejskim. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 690 zł33 m² 51,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Bardzo dobra lokalizacja, ul. Długa - okolice Kauflandu i Aldi, blisko przystanki, przychodnia oraz sklepy. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Sobięcin,Wałbrzych

1 400 zł45 m² 31,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie w dzielnicy Sobięcin. Budynek położony kilka kroków od Galerii Victoria. Mieszkanie bardzo jasne i słoneczne. Kamienica w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. 1 Maja

Sobięcin,Wałbrzych

69 000 zł39 m² 1 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana na wałbrzyskim Sobięcinie - przy ulicy 1 Maja Nieruchomość składa się z kuchni połączonej z przedpokojem, przechodniego pokoju oraz dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Główna

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 300 zł18 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowe mieszkanie przyjazne dla zwierząt w świetnej lokalizacji na Piaskowej Górze, przy ul. Głównej *nieruchomość* Powierzchnia 18,5 m2 Piętro 9 Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

170 000 zł25 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedaży mieszkanie ok 25m2 z balkonem, w centrum Piaskowa Góra Wałbrzych, w zielonej, spokojnej okolicy, możliwość wypoczynku w ogródku przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

195 000 zł26 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta doskonała pod inwestycję na wynajem. Kawalerka gotowa do wprowadzenia. Cena do negocjacji. Ciepłe i słoneczne mieszkanie, położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

199 000 zł27 m² 7 453,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż oferuję mieszkanie w Wałbrzychu na Piaskowej Górze. 26,7 m2 powierzchnia to : pokój, otwarta widna kuchnia , łazienka z wc i przedpokój duży balkon miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Podgórze,Wałbrzych

125 000 zł33 m² 3 753,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

179 000 zł29 m² 6 172,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w centrum Piaskowej Góry. Mieszkanie znajduje się na 4-piętrze w 4 piętrowym budynku. Nieruchomość składa się z : widnej kuchni , pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Szczawienko,Wałbrzych

179 000 zł40 m² 4 475 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Oferta tylko w mp.HOUSE Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 33m2 usytuowane na I piętrze kamienicy oddalonej o około 50m od wałbrzyskiej Palmiarni. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 650 zł27 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umowa Najmu Okazjonalnego Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 27m2. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Katowicka

Podgórze,Wałbrzych

850 zł17 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia bardzo funkcjonalnie zaprojektowana, przyjazna dla zwierząt mini kawalerka w kamienicy przy ul. Katowickiej w Wałbrzychu. *Nieruchomość* Składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

165 000 zł27 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka na Piaskowej Górze. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w samym centrum Piaskowej Góry w Wałbrzychu. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Psie Pole

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 800 zł33 m² 54,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przedstawiamy Państwu komfortową kawalerkę usytuowaną w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto, przy ulicy Psie Pole. Nieruchomość przeszła generalny remont (pierwszy najem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 650 zł27 m² 61,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 26,80 m2. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Katowicka

Podgórze,Wałbrzych

800 zł19 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka przy ulicy Katowicka 2 w Wałbrzychu. *Nieruchomość* Powierzchnia 19,45 m2. Piętro 0/3. Elektryczne ogrzewanie. *Lokalizacja* Cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Miczurina

Opoka,Wałbrzych

199 999 zł27 m² 7 407,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferuje na sprzedaż kawalerkę o powierzchni użytkowej 27m2 znajdująca się przy ul.Miczurina - Biały Kamień. Mieszkanie w pełni umeblowane - gotowe do wprowadzenia. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 300 zł31 m² 41,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję mieszkanie położone na pograniczu Szczawna Zdroju i Białego Kamienia. Mieszkanie składa się z : - dużego przestronnego pokoju - aneksu kuchennego - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Piaskowa Góra,Wałbrzych

149 000 zł25 m² 5 960 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż kawalerkę na Piaskowej Górze. Idealnie nadaje się pod inwestycję wynajmu. Mieszkanie o powierzchni 25 m2 , które składa się z: - salon z wyjściem na balkon - wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 500 zł29 m² 51,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia prezentujemy Państwu komfortową, niezwykle słoneczną kawalerkę, w wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze odrestaurowanego, ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajmę piękne mieszkanie w stylu loftowym znajdujące się na 2 piętrze w centrum Wałbrzycha Mieszkanie o pow. użytkowej 20 m2 , które składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

128 999 zł18 m² 6 995,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż kawalerka W centrum piaskowej góry. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, możliwość nabycia przez obywateli ukrainy. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Nałkowskiej

Piaskowa Góra,Wałbrzych

165 000 zł27 m² 6 203,01 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuje do sprzedaży mieszkanie w wieżowcu przy ul Nałkowskiej. W skład mieszkania wchodzi ustawny pokój, kuchnia z oknem, łazienka oraz przedpokój. Atutem mieszkania jest duży balkon (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

139 000 zł25 m² 5 494,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż, jasne i bardzo ciepłe mieszkanie , położone w dzielnicy Piaskowa Góra. Składa się z kuchni, pokoju, łazienki z wc i przedpokoju o powierzchni 24m 2 do lokalu.