dowolna

Kawalerki Wałbrzych - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

143 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

143 ogłoszenia

31 000 zł29,64 m² 1 045,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 25 o powierzchni 29,64 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 maja 159 wraz z udziałem wynoszącym 305/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

85 000 zł34 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja inwestycyjna -tylko u nas- bisko uczelni! Szukasz pewnej lokaty kapitału? To mieszkanie to idealna baza pod zyskowny wynajem! Na sprzedaż kompaktowe, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł39,60 m² 1 414,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 39,60 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Ludwiga van Beethovena 12 wraz z udziałem wynoszącym.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł33,20 m² 5 240,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie W 3 piętrowej kamienicy zlokalizowane W wałbrzychu W dzielnicy sobięcin. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 33,2 m2 i całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

149 000 zł34 m² 4 382,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne mieszkanie położone w niedalekiej odległości od Dworca Miasto Duży pokój, kuchnia, nowoczesna łazienka i przedpokój, całość przeszła kilka lat temu gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł33 m² 5 151,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie, po kapitalnym remoncie , położone w dzielnicy Stary-Zdrój. Lokal położony jest na drugim piętrze kamienicy. Składa się z jasnej kuchni, pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł46,40 m² 3 448,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

~ oferta na wyłącznosć ~ Biuro nieruchomości Nest Home Group oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 43 m , położone w Śródmieściu Wałbrzycha, przy ulicy Kunickiego.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł40,99 m² 2 927,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podgórze o powierzchni 40,99m2. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł32,85 m² 4 535,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie W 3 piętrowej kamienicy zlokalizowane W wałbrzychu W dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,85 m2.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł94,90 m² 1 580,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Do sprzedania mieszkanie na drugim piętrze obszar lokalu mieszkalnego o powierzchni całkowitej 94, 90m2 lokal składa się z 1 pokoju dużego , kuchni z loftowym oknem na.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł50 m² 3 180 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Oferta na wyłączność. Przedstawiam przestronne, klimatyczne mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części miasta przy ulicy Mickiewicza 27. To idealne miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł26,50 m² 5 471,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Tylko W mp.House Nieruchomości! Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka zlokalizowana w samym sercu miasta - Śródmieście, ul. Okrzei. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł26 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Umowa przedwstępna! Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! - Centrum miasta - Ogrzewanie miejskie - po remoncie - druga linia zabudowy Oferuję na sprzedaż słoneczną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł23,90 m² 4 979,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na Białym Kamieniu przy ulicy Andersa. Mieszkanie jest zlokalizowane blisko sklepów, punktów usługowych, komunikacji miejskiej. Doskonała lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł24,20 m² 6 611,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż umeblowana kawalerka, w nowoczesnym stylu: lokal składa się z przestronnego pokoju, jasnej kuchni, łazienka z wc. Ogrzewanie gazowe, okna pcv, podłogi panele i gres.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł30,73 m² 4 882 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przestronna kawalerka o powierzchni 30,73 m położona na parterze zadbanego, ocieplonego budynku w śródmieściu Wałbrzycha to idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł21 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Reymonta 27 w Wałbrzychu. Nieruchomość: powierzchnia 21 m2. Piętro 3. Gazowe ogrzewanie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł34 m² 3 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1922

Do sprzedania położone przy ulicy Dąbrowskiego na Białym Kamieniu 1 pokojowe mieszkanie po remoncie Łączna powierzchnia mieszkania wraz z pomieszczeniami przynależnymi to 38 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł16 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Katowickiej 2 w Wałbrzychu. Nieruchomość: powierzchnia 16 m2. Parter. Elektryczne ogrzewanie. Lokalizacja: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem kawalerkę na Białym Kamieniu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 , które składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

139 999 zł18 m² 7 777,72 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż kawalerka położona w centrum Piaskowej Góry. Mieszkanie po kapitalnym remoncie składa się z pokoju z balkonem, oddzielnej łazienki, aneksu kuchennego, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł33,10 m² 6 918,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 33,10 m , położone w Wałbrzychu (dzielnica Stary Zdrój). Lokal został gruntownie wyremontowany i urządzony w nowoczesnym stylu,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł18 m² 9 388,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania świeżo wykończona, w pełni wyposażona kawalerka "pod klucz" - gotowa do wprowadzenia lub wynajmu. Ogrzewanie miejskie budynek ocieplony, pięknie wyremontowana klatka schodowa + winda.

Szczegóły ogłoszenia

152 000 zł36,83 m² 4 127,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie na Białym Kamieniu. Lokal położony jest na pierwszym piętrze, małej, kilkurodzinnej kamienicy. Składa się z jasnej kuchni, dużego pokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł28,08 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuje bardzo ciekawe , funkcjonalne mieszkanie położona na parterze budynku w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie składa się z : pokoju z aneksem kuchennym (.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł25,04 m² 5 950,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Na sprzedaż umeblowane, komfortowe mieszkanie. Lokal położony jest na 1 pietrze w zadbanej kamienicy. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł27 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z pełnym wyposażeniem, położona na drugim piętrze w wyremontowanej kamienicy na Piaskowej Górze. Lokal składa się z przestronnego pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie po remoncie remoncie, w zadbanej i odrestaurowanej kamienicy zlokalizowane w Śródmieściu w Wałbrzychu. W budynku klatka schodowa została.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł32,85 m² 39,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Wynajem tylko w naszym Biurem! Wynajmę mieszkanie umeblowane w dzielnicy Biały Kamień. Nieruchomość znajduje się na parterze w 2 piętrowej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł26,30 m² 6 806,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność: na sprzedaż ustawna kawalerka zlokalizowana w jednej z najbardziej pożądanych części Wałbrzycha - na Piaskowej Górze w okolicy ul. Makuszyńskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł34 m² 4 382,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Polecam mieszkanie po remoncie, w zadbanej i odrestaurowanej kamienicy zlokalizowane w Śródmieściu w Wałbrzychu. W budynku klatka schodowa została odremontowana oraz zamontowano.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w Naszym Biurze! Oferuję na wynajem kawalerkę na Starym Zdroju, dostępne od zaraz! Mieszkanie o pow. ok. 30 m2 , które składa się z: - pokoju - kuchni - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł36,04 m² 36,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł26,27 m² 7 042,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania wyremontowany i wyposażony apartament typu studio położony przy ulicy Kombatantów, bocznej uliczce dzielnicy Stary - Zdrój nieopodal jej.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł34,36 m² 4 336,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Szukasz mieszkania dla siebie, a może pod inwestycję wynajmu? Oferuję na sprzedaż ciekawą kawalerkę na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł32 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy w dzielnicy Stary Zdrój. Kawalerka do wejścia. Mieszkanie składa się z kuchni , salonu , łazienki. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 zł24 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka po remoncie kapitalnym. Pokój, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie w pełni wyposażone - pralka, lodówka, rozkładana wersalka, telewizor, meble.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł25 m² 5 560 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy staryzdrój. Sprzedawane mieszkanie to kawalerka po remoncie do wprowadzenia. Okna wychodzą na prywatny zielony teren. Miejsca parkingowe pod.

Szczegóły ogłoszenia

161 000 zł42 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie na Starym Zdroju o powierzchni 42m2 składające się z salonu, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz garderoby. Mieszkanie po częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł25,91 m² 34,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na trzecim piętrze w kamienicy w dzielnicy Podgórze. Do wynajęcia kawalerka z dodatkową sypialnią oraz garderobą. Po podłodze około 40metrów. Okna wychodzące na zachód.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł36,07 m² 5 406,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące się w Wałbrzychu w dzielnicy Podgórze przy ulicy Świdnickiej usytuowane w dwupiętrowej kamiennicy na wysokim parterze.