dowolna

Dom w górach Wałbrzych - Lista aktualnych ogłoszeń

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

900 zł100 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:313 m²

Wynajmę pół domu w Wałbrzychu z niezależnym wejściem: trzy pokoje, sień, kuchnia, łazienka, pomieszczenie na strychu nadające się na garderobę, piwnica, ogródek, garaż. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

520 000 zł210 m² 2 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Sprzedam tanio komfortowy dom dwukondygnacyjny, 6-cio pokojowy, bardzo starannie wybudowany w stanie surowym deweloperskim 156 m2 (archon - dom w awokado G) z podłączoną wodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

600 000 zł900 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Położenie obiektu: boguszów-Gorce, dzielnica Stary Lesieniec, 10km od centrum Wałbrzycha. Dworek wraz z budynkiem gospodarczym, położony na działce 0,5ha. Zadbany, do niedawna użytkowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wynajmę dom jednorodzinny wolnostojący, kompletnie umeblowany oraz wyposażony położony między Starym Zdrojem a Nowym Miastem, blisko centrum, w bardzo atrakcyjnej części Wałbrzycha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

550 000 zł156 m² 3 525,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

519 000 zł163 m² 3 184,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 312 m²

Do sprzedania dom w Wałbrzychu na osiedlu Rusinów. Dom znajduje się na działce o powierzchni 1312m2. Dom wolnostojący o powierchni 163m2, garaż, poddasze do zagospodarowania. Stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

359 000 zł120 m² 2 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Bliźniak docieplony z wymienionym dachem (dachówka) o powierzchni ok. 120 m kw plus pomieszczenia użytkowe, ładny ogród za domem o pow. ok. 350 m2. Na parterze znajdują się 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orłowicza

Wałbrzych,dolnośląskie

490 000 zł170 m² 2 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Dom w spokojnej okolicy blisko centrum, po kapitalnym remoncie (wymienione instalacje, dodatkowe ogrzewanie podłogowe), nowa kuchnia w zabudowie kompletnie wyposażona, pokój na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

249 000 zł90 m² 2 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:313 m²

Pół domu w Wałbrzychu z niezależnym wejściem: 3 pokoje, sień, kuchnia, łazienka, pomieszczenie na strychu nadające się na garderobę, 3 piwnice, ogródek, garaż. Powierzchnia domu to ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

1 000 zł90 m² 11,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:313 m²

Do wynajęcia pół domu w Wałbrzychu z niezależnym wejściem: 3 pokoje, sień, kuchnia, łazienka, pomieszczenie na strychu nadające się na garderobę, 3 piwnice, ogródek, garaż. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

600 000 zł176 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Projekt domu"dom w awokado (g) na stronie: Dom w stanie surowym deweloperskim, dwukondygnacyjny, 6-cio pokojowy na 10 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

290 000 zł90 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Wałbrzychu, powierzchnia użytkowa 85 m2 + pomieszczenie mieszkalno gospodarcze (20 m2), 4 pokoje, powierzchnia użytkowa 85 m2 + pomieszczenie mieszkalno gospodarcze.