dowolna

Lokale usługowe Wałbrzych - Oferty najmu i sprzedaży lokali

85 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

85 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

760 000 zł130 m² 5 846,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Działka o powierzchni 570 m położona jest na terenie przeznaczonym do prowadzenia działalności usługowej. Zabudowana jest budynkiem warsztatowym o powierzchni 130 m . * wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł86 m² 5 872,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal na parterze wynajęty pod paczkomaty Inpostu - adres: ul. Niepodległości - metraż: 86m2, parter (bez piwnicy) - umowa podpisana na 5 lat z opcją przedłużenia o kolejne 5 lat.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Wałbrzych,dolnośląskie

300 000 zł68,34 m² 4 390 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w samym sercu Wałbrzycha przy rynku. Doskonała lokalizacja w centrum miasta zapewnia intensywny ruch pieszych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł80 m² 2 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na sprzedaż 80 m , Armii Krajowej 26 A w Wałbrzychu. Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 80 m . W lokalu znajduje się również zaplecze oraz łazienka. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

43,48 zł/m²69 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowy z długoletnimi tradycjami, położony w ścisłym centrum Wałbrzycha, z dużym natężeniem ruchu pieszych. Duża sala sprzedażowa, zaplecze z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

31,25 zł/m²48 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowo-usługowy na Piaskowej Górze na terenie dozorowanym. umiejscowiony w pawilonie wolnostojącym. sala główna 40 m2 zaplecze 8 m2 zaplecze socjalne 5 m2 Nowa instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

41,48 zł/m²26,52 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w dzielnicy Biały Kamień. Nieruchomość o powierzchni 26,52m2 usytuowana jest na parterze w dwupiętrowej kamienicy. Lokal posiada witryny wystawowe.

Szczegóły ogłoszenia

17,09 zł/m²81,90 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o łącznej powierzchni 81,90 m2 przy ul. Armii Krajowej 26b, w bliskim sąsiedztwie budynku dworca Wałbrzych Miasto. Lokal składa się z 6 pomieszczeń, posiada dużą.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł15 m² 8 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: oferta na wyłączność, dostępna wyłącznie za pośrednictwem Biura Nieruchomości willa. Do sprzedania lokal użytkowy po kapitalnym remoncie z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Skargi

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł63,40 m² 3 138,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 63,4 m , położony w centrum Wałbrzycha, przy ul. Piotra Skargi 2. Nieruchomość z dużym potencjałem adaptacyjnym idealna zarówno na lokal.

Szczegóły ogłoszenia

30,30 zł/m²33 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy handlowo-usługowo-biurowy w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 33m2. W lokalu na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz płytki.

Szczegóły ogłoszenia

24,70 zł/m²64,65 m² 1 597 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usytuowany na parterze, składający się z 5 pomieszczeń. Instalacje: wodnokanalizacyjna oraz elektryczna. Wejście do lokalu od frontu budynku i z klatki schodowej. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł50 m² 4 580 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż lokal handlowo - usługowy, usytuowany w ciągu lokali handlowych przy ul. Hetmańskiej w dzielnicy Podzamcze. Lokal powierzchni 50 m2 posiada: dwie sale sprzedażowych,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł43 m² 6 046,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta na wyłączność Do sprzedania lokal użytkowy w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 43m2. Lokal składa się z głównej sali sprzedaży, zaplecza oraz wc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²60 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia dwa lokale położone na terenie dużego kompleksu handlowego, obsługującego przede wszystkim hurtowy rynek spożywczy. Do lokalu wchodzi się z poziomu ziemi, więc bez.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł250 m² 3 760 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Trzy osobne lokale biurowo-handlowe na parterze z dużą witryną przy głównej ulicy w centrum Wałbrzycha. Bardzo ruchliwa ulica oraz ciąg pieszy prowadzący do Wałbrzyskiego rynku. Cztery.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł174 m² 4 310,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż bardzo ciepłe i słoneczne lokal użytkowy w Wałbrzychu na Śródmieściu. Forma własności: pełna własność. Nieruchomość o powierzchni 174m2 zlokalizowana jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł160 m² 1 431,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal użytkowy położony w samym centrum Wałbrzycha, przy ul. Mickiewicza 39. Doskonała lokalizacja parter z bezpośrednim wejściem z ulicy zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł66 m² 3 787,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo - usługowy w doskonałej lokalizacji, w samym centrum dzielnicy Śródmieście w Wałbrzychu w odnowionej kamienicy. Lokal jednopoziomowy na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy na ulicy Słowackiego w ciągu komunikacyjnym o dużym natężeniu ruchu. W pobliżu największe skrzyżowanie ulic Wałbrzycha - Plac Grunwaldzki. Czynsz: 2500zł.

Szczegóły ogłoszenia

69,77 zł/m²43 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 43m2. Lokal składa się z głównej sali sprzedaży, zaplecza oraz wc. Lokal po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

70 000 zł21 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży oferujemy lokal w hali targowej w centrum Piaskowej Góry. Obiekt jest ogrzewany i klimatyzowany, z toaletami dla klientów. Duże natężenie ruchu pieszych, hala.

Szczegóły ogłoszenia

1,50 zł/m²20 000 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia hal naprawczych taboru kolejowego w Wałbrzychu Dwie hale naprawcze o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

43,75 zł/m²32 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem polecam lokal usytuowany przy ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. Lokal o pow. 32 m2. Do dyspozycji sala sprzedażowa, zaplecze oraz pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł80 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowy w super miejscu w Wałbrzychu- z dochodowym Najemcą (umowa na 5 lat) Lokalizacja: praktycznie centrum miasta, w pobliżu lokalu miejsca parkingowe, duże natężenie ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²40 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni około 40 m , położony w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Wałbrzycha przy ul. Garbarskiej 1, tuż przy samym Rynku. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²740 m² 21 460 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia magazyn w Wałbrzychu o powierzchni 770m2 w z dojazdem asfaltowym. Magazyn składa się z głównej sali oraz jednego pomieszczenia sanitarnego oraz biurowego. Magazyn nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł25 m² 4 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal użytkowy znajdujący się w sąsiedztwie największej uczelni wyższej w regionie Wałbrzyskim, lokal ma duży potencjał z uwagi na bliskość uczelni, akademików ale.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł47 m² 1 893,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż świetnie położony lokal handlowo-usługowy. Wałbrzychu. Lokal usytuowany przy pieszym ciągu komunikacyjnym, przy ulicy Słowackiego. Witryny z bezpośrednim wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

17,33 zł/m²375 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż wolnostojący

Do długoterminowego wynajmu! Część budynku (hali) o powierzchni około 375 m2 w dzielnicy Piaskowa-Góra w Wałbrzychu. Parter magazyn o pow.187 m2,toaleta. Piętro biuro, ,toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²200 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 200m2. Nadaje się do prowadzenia dowolnej działalności. - 12 pomieszczeń ( w tym zaplecza socjalne oraz w.c.) Lokal parterowy w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł116 m² 2 284,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowo-handlowy, o powierzchni 116m 2 , znajdujący się w Śródmieściu. Lokal posiada dwie sale sprzedaży, zaplecze socjalne, łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²200 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy z dużym terenem o powierzchni 6000m2. Lokal o powierzchni 200m2 składa się z sal sprzedaży ,pomieszczeń socjalnych,dwóch łazienek oraz wc. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł31,40 m² 3 980,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży oferujemy wyremontowany, gotowy lokal użytkowy w bardzo dobrej lokalizacji, przy głównej ulicy Starego Zdroju. Wnętrze po remoncie, ogrzewanie podłogowe elektryczne. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

31,25 zł/m²128 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na wynajem proponuję lokal handlowo/usługowy po kapitalnym remoncie: - o powierzchni 128 m ; - posiadający ogrzewanie gazowe; - znajdujący się na parterze w kamienicy z wejściem od.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł150 m² 12 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż dochodowy lokal użytkowy | Piaskowa Góra | 150 m | 1 850 000 zł Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy położony w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Piaskowa.

Szczegóły ogłoszenia

45,25 zł/m²26,52 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Witam serdecznie. Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 26,52 m w Wałbrzychu na Białym Kamieniu, blisko Szczawna-Zdroju. Przeznaczenie: kosmetologia, handel, biuro lub też na cele.