dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wałbrzych

1 209 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 209 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

749 000 zł116,48 m² 6 430,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Ostatni wolny dom! Do odbioru końcem 2026 roku. Inwestycja Osiedle Fiołkowe II realizowana w III etapach. Powierzchnia użytkowa domu to 99,86 metrów kwadratowych na dwóch kondygnacjach + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna Droga

Zwierzynieckie Świdnica

642 980 zł63,42 m² 10 138,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna Droga

Zwierzynieckie Świdnica

522 510 zł51,70 m² 10 106,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się w III.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna Droga

Zwierzynieckie Świdnica

656 206 zł61,35 m² 10 696,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

389 000 zł84 m² 4 630,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie, położone w bocznej uliczce Białego Kamienia - ulica Piasta w okolicy boiska. Lokal usytuowany na 1 piętrze kamienicy, stanowi odrębną własność.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł245 m² 3 632,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:675 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony na działce o powierzchni 675m , usytuowany w spokojnym, zielonym otoczeniu dzielnicy Konradów w Wałbrzychu. Nieruchomość oferuje nie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł49 m² 7 530,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej na 2 - piętrze w budynku 4 - piętrowym w dzielnicy Wałbrzycha - Podzamcze. ********* top - lokalizacja **********.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł21 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Reymonta 27 w Wałbrzychu. Nieruchomość: powierzchnia 21 m2. Piętro 3. Gazowe ogrzewanie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 zł35 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Katowickiej w Wałbrzychu. -Nieruchomość- powierzchnia 35 m2. Piętro 3. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja- mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł54 m² 5 351,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, położone na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym, po termomodernizacji. Składa się z salonu z balkonem, dwóch pokoi, kuchni, łazienki, osobno wc i przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł55,29 m² 4 973,77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwość nabycia mieszkania przez obywateli Ukrainy. Słoneczne mieszkanie, położone na dziesiątym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym (izolacja od dachu), po termomodernizacji. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł60,40 m² 5 082,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie, położone na szóstym piętrze w wieżowcu, po termomodernizacji. Składa się z salonu z balkonem, dwóch pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc i przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł52 m² 5 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie w Wałbrzychu dzielnica Konradów.

Szczegóły ogłoszenia

783 000 zł91,55 m² 8 552,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe mieszkanie z duszą z widokiem na Chełmiec |drewno| klimatycznie | przytulnie. Są mieszkania, które się ogląda. I są takie, które się czuje od pierwszej chwili. Wyobraź.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł31,77 m² 5 508,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie W kamienicy po remoncie W dzielnicy podgórze. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 31,77m2 usytuowane na parterze 2 piętrowej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł49 m² 5 693,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2pok/media miejskie/do wprowadzenia/rok bud.1995r. NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W 4 piętrowym budynku Z 1996r. W dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł38,71 m² 4 365,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

= wyłączność = Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Wałbrzycha - w dzielnicy Stary Zdrój, przy ul. 11 Listopada. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł35,30 m² 42,49 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone na 1 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku na Podzamczu. Lokal znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, a z okien rozpościera się widok na.

Szczegóły ogłoszenia

364 900 zł56 m² 6 516,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa oferta! Tylko w Naszym biurze! 4 pokoje | po modernizacji | gotowe do zamieszkania | Piaskowa Góra, ul. Długa Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 4-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł26,80 m² 6 305,97 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność - Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,80 m , składająca się z: pokoju z wyjściem na duży balkon, jasnej kuchni z oknem, łazienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł25,41 m² 7 044,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Oferta sprzedaży mieszkania - na wyłączność Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w dzielnicy Piaskowa Góra, przy ul. Malczewskiego 37. Lokal o powierzchni 25,5 m składa się z: *.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł5 915 m² 541 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż teren inwestycyjny z zabudową | Wałbrzych, stary Zdrój, ul. Ludowa Biuro nieruchomości Złote Klucze oferuje na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

300 000 zł64,39 m² 4 659,11 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie spółdzielcze z własnościowym prawem do lokalu o powierzchni 64.39m2, składającego się z trzech pokoi, kuchni, ubikacji, łazienki, przedpokoju, pomieszczenia przynależnego do.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł37,50 m² 5 120 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Posiadamy w ofercie wyjątkowe mieszkanie w samym centrum Piaskowej Góry w Wałbrzychu. Mieszkanie znajduje się na parterze, więc jest bardzo wygodne w codziennym przemieszczaniu się.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł27 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka wykończona z najwyższej klasy materiałów, położona na parterze bloku 4-piętrowego w centrum Piaskowej Góry. W mieszkaniu nowe okna pcv, wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł33 m² 5 727 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Do sprzedania Jedyne w swoim rodzaju , unikatowe mieszkanie położone na Podzamczu w wysokim bloku. Powiększona kawalerka o powierzchni 33 m2, składająca się z : przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł25 m² 5 960 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży nieruchomości znajdującej na pierwszym piętrze budynku czteropiętrowym w dzielnicy Piaskowa Góra. *zdjęcia są poglądowe - mieszkanie do remontu *** Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł271,81 m² 4 046,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:477 m²

Do sprzedaży oferujemy Państwu doskonale usytuowany dom, u podnóża Ptasiej Kopy, w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto. Cała przestrzeń została doskonale zaaranżowana na potrzeby jednej,.

Szczegóły ogłoszenia

229 900 zł66,10 m² 3 478,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

= wyłączność = Na sprzedaż oferujemy Państwu funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto, przy ulicy 11 Listopada. Lokal o przemyślanym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40,40 m² 7 400,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym budynku na Piaskowej Górze w Wałbrzychu, przy ul. Miłosza. Lokal po remoncie, wymagający jedynie lekkiego.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł42 m² 4 880,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze we współczesnej kamienicy, zlokalizowanej w centrum wałbrzyskiego Śródmieścia. Najważniejsze cechy: ogrzewanie miejskie (pec).

Szczegóły ogłoszenia

454 990 zł65 m² 6 999,85 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż oferujemy przestronne, czteropokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone w dobrze skomunikowanej części wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze. Lokal o powierzchni 65.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł51,30 m² 6 042,88 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości znajdującej na czwartym piętrze budynku dziesięciopiętrowym w dzielnicy Podzamcze. (Nowoczesna winda z poziomu 0) Mieszkanie słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł45,67 m² 5 671,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność: przestronne 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Wałbrzycha - z możliwością powiększenia i z ogródkiem rod! Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

254 380 zł64,40 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu, w dzielnicy biały kamień. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,4m2 i całkowitej 68,18m2 usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł42,77 m² 4 418,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie usytuowane w jednym z najspokojniejszych rejonów Wałbrzycha - na osiedlu Górniczym.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł57,70 m² 4 662,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umeblowane i wyposażone. Do mieszkania przynależą 2 komórki w piwnicy 2,5 oraz 2,6 m2. Niski czynsz. Do dyspozycji strych na suszarnię. Całkowita powierzchnia nieruchomości to 57,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł136,60 m² 2 701,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

W wałbrzychu w Śródmieściu lokal mieszkalny o powierzchni 136,6 m2. Jego atutem są łuki ceglane, które tworzą oryginalny wygląd nieruchomości. Aktualny stan nieruchomości - do remontu. To.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł2 241 m² 151,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

= wyłączność = Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2241 m , położona w bardzo dobrej lokalizacji z dostępem do drogi dojazdowej od ul. Gałczyńskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł67 m² 5 522,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe w centrum miasta, 2 minuty od rynku, w budynku 6-lokalowym. 2 pokoje plus salon z otwartą kuchnią, obszernym korytarzem, łazienką z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł138,11 m² 3 468,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż oferujemy przestronne, klimatyczne mieszkanie w stylowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 124 m usytuowane jest na 1. piętrze w 3-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł38 m² 4 605,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w dzielnicy Stary Zdrój w Wałbrzychu, w okolicy Dworca Wałbrzych Miasto. Lokal znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł32,60 m² 4 754,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,66 m , zlokalizowane na 1. piętrze kamienicy dwupiętrowej po kapitalnym remoncie i termomodernizacji. Lokal składa się z pokoju.