dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wałbrzych

1 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 196 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

479 000 zł138,11 m² 3 468,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż oferujemy przestronne, klimatyczne mieszkanie w stylowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 124 m usytuowane jest na 1. piętrze w 3-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł38 m² 4 710,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w dzielnicy Stary Zdrój w Wałbrzychu, w okolicy Dworca Wałbrzych Miasto. Lokal znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł32,60 m² 4 754,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,66 m , zlokalizowane na 1. piętrze kamienicy dwupiętrowej po kapitalnym remoncie i termomodernizacji. Lokal składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł130 m² 5 846,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Działka o powierzchni 570 m położona jest na terenie przeznaczonym do prowadzenia działalności usługowej. Zabudowana jest budynkiem warsztatowym o powierzchni 130 m . * wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

185 000 zł44,10 m² 4 195,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,10 m , usytuowane w kameralnej kamienicy, zamieszkałej jedynie przez dwóch lokatorów. To propozycja dla osób ceniących ciszę, prywatność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł222 m² 23,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wałbrzychu przy ul.Armii Krajowej 1 Pomieszczenia biurowe 36m2 parter i 32m2 piętro. Do dyspozycji aneks kuchenny,toaleta. Hala z rampą 150m2. Ogrzewana hala i pomieszczenia biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł51 m² 4 392,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Do sprzedania! 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Śródmieściu Wałbrzycha przy ulicy Moniuszki. Nowe budownictwo-blok z cegły wybudowany w 1988 roku, klatka schodowa zadbana, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł42 m² 6 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Sprzedam mieszkanie inwestycyjne. Pełna własność. Ogródek rod Podzamcze blisko Spółdzielni. Mieszkanie w tej chwili wynajmowane z super rzetelnym najemcą zainteresowanym najmem na lata. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł95,90 m² 4 160,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1948

Oferta na wyłączność! Jeśli marzysz o przestrzeni, komforcie i miejscu, w którym od razu możesz zamieszkać - ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł34,36 m² 4 336,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Szukasz mieszkania dla siebie, a może pod inwestycję wynajmu? Oferuję na sprzedaż ciekawą kawalerkę na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na Piaskowej Górze przy ul. Broniewskiego. Mieszkanie o powierzchni 42 m2 , które składa się z: - salon - sypialnia - aneks kuchenny -.

Szczegóły ogłoszenia

264 900 zł51 m² 5 194,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 4. piętrze w kamienicy. salon z aneksem kuchennym sypialnia duża oraz mniejszy pokój dziecięcy łazienka z wc +.

Szczegóły ogłoszenia

489 900 zł119 m² 4 116,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

4 pokoje 2 Łazienki Kominek I Karkonoska I Dwupoziomowe I Antresola Czynsz 863,42 zł z ogrzewaniem i funduszem remontowym. We Speak English. * 3 Sypialnie * Gabinet Do Prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł72,60 m² 5 082,64 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

= wyłączność = Na sprzedaż oferujemy przestronne, czteropokojowe mieszkanie, położone w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze, przy ulicy Blankowej. Nieruchomość o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem kawalerkę na Białym Kamieniu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 , które składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Lubiechów,Wałbrzych

2 400 000 zł280 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:5 178 m²

Wyobraź sobie miejsce, w którym słyszysz własne myśli, nigdzie nie gonisz, nic nie musisz. Miejsce, gdzie spokój i harmonia to nowe synonimy luksusu. Możesz go zdefiniować po swojemu.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł45,40 m² 4 403,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu, w dzielnicy nowe miasto W ok. UL. Truskawieckiej. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni całkowitej 52,2 m2 i użytkowej 45,40 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł32,13 m² 7 438,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   Przytulne 2 pokoje z balkonem - Wyposażenie w cenie! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,13 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł45,56 m² 5 465,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 41.52 m , położone na parterze 4-piętrowego budynku w Wałbrzychu, dzielnica Biały Kamień, ul. Miczurina. Topowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

4 350 000 zł1 350 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Nieruchomość zlokalizowana w samym komunikacyjnym sercu Walbrzycha Al. Charlesa de Gaulle'a (krajowa 35) obok salonu samochodowego oraz na przeciwko restauracji mcdonalds. Powierzchnia zabudowy 1350.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Ogłoszenie prywatne - od właściciela: na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie o powierzchni 55 m , usytuowane na II piętrze w 3 piętrowym budynku (blok z 1994r); mieszkanie 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł52 m² 5 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie w Wałbrzychu dzielnica Konradów.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł43,50 m² 4 942,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż to piękne mieszkanie w bloku na Piaskowej Górze, w Wałbrzychu. Lokalizacji nie zmienisz, a remont zawsze możesz zrobić. Pamiętaj o tym przy zakupie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

229 900 zł45 m² 5 108,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie położone w dzielnicy Piaskowa Góra w topowej lokalizacji Wałbrzycha. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

250 000 zł52 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Piaskowej Górze, o pow. mieszkalnej 52m2. Forma własności: pełna własność. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

629 900 zł150 m² 4 199,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:436 m²

Oferta na wyłączność! Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony w topowej lokalizacji Wałbrzycha w dzielnicy Piaskowa Góra bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł52,50 m² 5 047,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oryginalne, ciekawie zaprojektowane , z pięknym widokiem mieszkanie, położone w górnej części Nowego Miasta. W skład mieszkania wchodzi : - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł39,07 m² 3 557,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie po remoncie, usytuowane na drugim piętrze w kamienicy mieszczącej się w dzielnicy Stary Zdrój. Zaaranżowane z pomysłem, dwu pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł35,50 m² 4 929,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie spółdzielcze własnościowe z ogrzewaniem miejskim o powierzchni ponad 35 m , zlokalizowane w ścisłym centrum miasta. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł69 m² 5 289,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 69 m na Starym Zdroju-Górna część Starego Zdroju. Opis: do sprzedania ustawne mieszkanie 69 m plus piwnice 2x po 5 m i pokoik 5 m na 1.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł63 m² 3 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Do sprzedania Stylowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m2, położone na 2 piętrze kameralnego budynku. Nieruchomość znajduje sie przy ulicy Niepodległości (za wiaduktem ) na.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł56,63 m² 4 220,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Nest Home Group oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy w Śródmieściu Wałbrzycha przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł55 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania! Położone w świetnej lokalizacji Białego Kamienia, 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze budynku powstałego w 1994 roku. Stan mieszkania- bardzo dobry. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł103 m² 2 214 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania Bardzo ciekawe dwupoziomowe mieszkanie położone w Wałbrzychu przy ulicy Rycerskiej w ścisłym centrum miasta. Okolica spokojna, z wejściem od strony parkingu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł69 m² 5 289,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1944

Do sprzedania Mieszkanie położone na tzw górce Starego Zdroju, w cichym i spokojnym miejscu Układ: 2 pokoje + kuchnia + łazienka + przedpokój Rozkładowe, bez skosów. Duże okna z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł57,90 m² 6 303,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie około 57,90m na Białym Kamieniu w Wałbrzychu, blisko miejscowości uzdrowiskowej Szczawno-Zdrój. Architektura.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł40,18 m² 4 477,35 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej. Do sprzedania mieszkanie powierzchnia użytkowa mieszkania około 40,18m w dzielnicy Biały Kamień blisko miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie z 2 osobnymi wejściami jak do domu jednorodzinnego powierzchnia użytkowa mieszkania około 35m ,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł65 m² 4 138,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie nie szukaj dalej oferta na wyłączność Prawie bez czynszowe mieszkanie, bardzo niskie opłaty Czynsz - koszty zarządu ok. 80 zł pln płatne co miesiąc. Do sprzedania mieszkanie ok. 65.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł48,70 m² 6 981,52 zł/m²