dowolna

Mieszkania Wałbrzych ul. Grodzka

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, mieszkanie na ulicy Grodzkiej, w bloku na 4 piętrze (nowa winda z poziomu "0"). Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

234 999 zł41 m² 5 731,68 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Tylko w vista nieruchomości! Mieszkanie w pełnym rozkładzie o powierzchni 41 m położone na 6. piętrze w 7-piętrowym bloku. Lokal przeznaczony do.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł53,70 m² 5 381,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży prezentujemy Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone przy jednej z bocznych, cichych ulic wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze miejscu cenionym za spokój oraz wygodny dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł50,80 m² 6 003,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 50,80 m2 zlokalizowane jest na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku i składa się z trzech indywidualnych pokoi, kuchni, łazienki , wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe położone na siódmym piętrze w Wałbrzychu przy ul Grodzkiej. Mieszkanie kompletnie umeblowane. Czynsz do Spółdzielni na jedną osobę wraz z zaliczką na.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł55,20 m² 5 235,51 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Podzamczu, o pow. mieszkalnej 53,90m2 położone na 9 piętrze w bloku z windą. Lokal charakteryzuje się dwustronną ekspozycją,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł36,60 m² 5 437,16 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania! rezerwacja! Na wałbrzyskim osiedlu Podzamcze - 2 pokojowe, środkowe mieszkanie położone przy ulicy Grodzkiej. Idealne pod zakup na wynajem. Umeblowanie może pozostac w cenie. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie położone 5 piętrze w 10-piętrowym budynku po termomodernizacji. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 osobnych pokoi (jeden z wyjściem na balkon),.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł50,80 m² 6 279,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idalne dla obywateli Z poza unii europejskiej! Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze w budynku IV piętrowym jednym z bloków przy ul. Grodzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

230 000 zł36 m² 6 478,87 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na ul Grodzkiej Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego z balkonem, połączonego z kuchnią sypialni łazienki przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Podzamcze,Wałbrzych

1 400 zł36 m² 39,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w dobrze skomunikowanej dzielnicy Podzamcze przy ul. Grodzkiej. Nieruchomość położona na pierwszym piętrze w 10 piętrowym bloku mieszkalnym z windą. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

215 000 zł42 m² 5 180,72 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Nie szukaj dalej, tylko w naszym biurze. Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Podzamczu przy ulicy Grodzkiej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przychodnia zdrowia, żłobek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

229 999 zł36 m² 6 478,85 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone na osiedlu Podzamcze, w bloku po termomodernizacji. Lokal znajduje się na 4. piętrze w budynku z nową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

289 000 zł55 m² 5 235,51 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

2 000 zł36 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia prezentujemy Państwu w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze, zlokalizowane przy ulicy Grodzkiej. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

287 000 zł54 m² 5 324,68 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Podzamczu przy ul. Grodzkiej. Znakomita lokalizacja - blisko bazar, przychodnia zdrowia, szkoła, przystanki autobusowe. Blok po termomodernizacji, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

260 000 zł36 m² 7 323,94 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 - pokojowe, położone na piątym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym, po termomodernizacji (spłacona). Okna wymienione w 2021/2022 roku. W bloku nowa winda. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

249 000 zł36 m² 7 014,08 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Grodzkiej na Podzamczu. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, bazar, szkoła, przedszkole. Lokal w pełni rozkładowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

295 000 zł54 m² 5 473,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

339 000 zł69 m² 4 941,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w dzielnicy Podzamcze. Nieruchomość usytuowana na II piętrze w bloku przy ul. Grodzkiej. Powierzchnię 67,50 m2 tworzy obecnie p rzestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

1 750 zł36 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Budynek położony jest w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

340 000 zł69 m² 4 956,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

325 000 zł54 m² 6 018,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta zarezerwowana! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Podzamczu przy ulicy Grodzkiej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przychodnia zdrowia, szkoła, bazar. Zadbana klatka schodowa, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Podzamcze,Wałbrzych

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego. Mieszkanie dostępne od 20 października 2025. Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 54m2. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

260 000 zł41 m² 6 341,46 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Tylko w vista nieruchomości! Mieszkanie dwupokojowe w pełni wyremontowane położone w bloku 10 piętrowym zlokalizowane na 7 piętrze w dzielnicy Podzamcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

325 000 zł54 m² 6 018,52 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m z otwartym przedpokojem do każdego pomieszczenia. Nieruchomość mieści się w zadbanym budynku, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

325 000 zł54 m² 6 018,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Klucze w biurze Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54m2 , usytuowane na szóstym piętrze w bloku zlokalizowanym przy ul. Grodzkiej na Podzamczu Ogrzewanie miejskie 3 piętro w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

195 000 zł36 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję mieszkanie przy ul. Grodzkiej. Bardzo dobra lokalizacja, budynek z windą z poziomu 0. Mieszkanie przeznaczone do kapitalnego remontu, środkowe z dużym balkonem. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

1 300 zł36 m² 39,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 35,5m2 w Wałbrzychu na Podzamczu na ul. Grodzkiej z dużym balkonem. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

269 500 zł42 m² 6 416,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42 m , usytuowane w bloku przy ul. Grodzkiej na Podzamczu. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze. Opis mieszkania: 2 słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

1 300 zł36 m² 39,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

340 000 zł56 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy trzypokojowe mieszkanie na Podzamczu. Lokalizacja bardzo korzystna, początek ulicy Grodzkiej. Przy budynku parkingi, blisko przystanki autobusowe, sklepy, korty tenisowe oraz skwer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

339 000 zł52 m² 6 519,23 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Atrakcyjne mieszkanie gotowe do zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

1 100 zł36 m² 30,99 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Tylko w Vista nieruchomości! Mieszkanie na parterze w bloku dziesięciopiętrowym na Podzamczu. Mieszkanie dwupokojowe z balkonem do wejścia. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do wynajęcia zadbane, w pełni wyposażone mieszkanie położone w dzielnicy Podzamcze. Lokal wolny od zaraz. Lokal stanie dobrym, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

305 000 zł42 m² 7 349,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41m2 znajdujące się w dzielnicy Podzamcze - ul.Grodzka. Lokal mieści się na 3 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Podzamcze,Wałbrzych

1 800 zł36 m² 50,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grodzka

Podzamcze,Wałbrzych

1 700 zł42 m² 40,96 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na parterze w bloku mieszkalnym na Podzamczu. Dwa pokoje po generalnym remoncie, okna wychodzące na wschód oraz zachód. Mieszkanie składa się z kuchni z meblami w zabudowie.