dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Wałbrzych - Oferty sprzedaży i najmu

200 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podgórze,Wałbrzych

135 000 zł46 m² 2 915,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w odremontowanej kamienicy w Wałbrzychu w górnej części Podgórza, przy ul. Niepodległości. Forma własności: pełna własność. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Sobięcin,Wałbrzych

360 000 zł81 m² 4 433,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bloku w Wałbrzychu w górnej spokojnej części Sobięcina. Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaskowa Góra,Wałbrzych

229 000 zł40 m² 5 790,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko W naszym biurze! Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra o całkowitej powierzchni 39,53m2. Położony na trzecim piętrze lokal ( 36,09m2) składa się z salony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Rusinowa,Wałbrzych

219 000 zł75 m² 2 920 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 38m2 + podjęta uchwała oraz wykonany operat szacunkowy do wykupu części strychu ( 70m2 ze skosami, łącznie 108m2 pow. Całkowitej) zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grota-Roweckiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

119 000 zł44 m² 2 704,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Do remontu* Niski czynsz* Grota Roweckiego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Górnicze

Rusinowa,Wałbrzych

169 000 zł44 m² 3 840,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferta tylko w naszym biurze. Oferujemy Państwu mieszkanie na cichym i spokojnym osiedlu jednej z dzielnic Wałbrzycha - Rusinowie. Mieszkanie o powierzchni 44 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Stary Zdrój,Wałbrzych

220 000 zł61 m² 3 606,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Stary Zdrój. Położony na drugim piętrze lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Mieszknanie 1,5 roku temu przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Biały Kamień,Wałbrzych

199 000 zł55 m² 3 618,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1941

Rezerwacja Do sprzedania mieszkanie na Białym Kamieniu w spokojnej zielonej części. Na mieszkanie składa się: 2 pokoje, jasna kuchnia z oknem, duża łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Podzamcze,Wałbrzych

499 000 zł80 m² 6 212,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Elegancka husarska: dwa kameralne budynki (a i B), 3-piętrowe z nowoczesną, cichobieżną windą w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - na Podzamczu przy ul. Husarskiej Mieszkania oddane zostaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Podzamcze,Wałbrzych

439 000 zł70 m² 6 305,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Podzamcze,Wałbrzych

369 000 zł53 m² 6 980,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Elegancka husarska: w ramach inwestycji powstają dwa kameralne budynki (a i B), 3-piętrowe z nowoczesną, cichobieżną windą w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - na Podzamczu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Podzamcze,Wałbrzych

449 000 zł76 m² 5 938,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Elegancka husarska: dwa kameralne budynki (a i B), 3-piętrowe z nowoczesną, cichobieżną windą w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - na Podzamczu przy ul. Husarskiej. Mieszkania oddane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Piaskowa Góra,Wałbrzych

262 000 zł45 m² 5 858,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż prezentujemy Państwu komfortowe, trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się w dogodnej lokalizacji, wałbrzyskiej dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Podzamcze,Wałbrzych

489 000 zł78 m² 6 267,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Elegancka husarska: elegancka husarska: w ramach inwestycji powstają dwa kameralne budynki (a i B), 3-piętrowe z nowoczesną, cichobieżną windą w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

399 000 zł78 m² 5 115,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Podgórze. Nieruchomość składa się z dwóch sypialni, przestronnego dużego salonu, pomieszczenia gospodarczego, łazienki z wc oraz dużej kuchni ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Podzamcze,Wałbrzych

520 000 zł88 m² 5 907,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Wałbrzych

225 000 zł41 m² 5 487,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż pięknie wykończone mieszkanie po generalnym remoncie. Lokal o powierzchni 41 m2 składa się z 2 oddzielnych pokoi, dużej kuchni z oknem, z zabudową kuchenną, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Podzamcze,Wałbrzych

449 000 zł69 m² 6 533,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

359 000 zł62 m² 5 809,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Prezentujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Podzamczu w Wałbrzychu. Nieruchomość usytuowana na 8 piętrze w wieżowcu. Na powierzchnię 61,80 m 2 składa się: - duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaskowa Góra,Wałbrzych

263 000 zł45 m² 5 879,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Idealne mieszkanie pod inwestycje! Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Lokal usytuowany na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

210 000 zł39 m² 5 386 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność: prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Nowym Mieście. Forma własności: pełna własność. Mieszkanie znajduje się w na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Wałbrzych

239 000 zł47 m² 5 085,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Przytulne mieszkanie z tarasem, bez pośredników. Dwustronne częściowo umeblowane. zlokalizowane w pobliżu stadionu i parku. Ogromnym atutem pokój z tarasem i pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Wałbrzych

120 000 zł68 m² 1 758,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność: prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na ul. 11 listopada, nowe Miasto. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 68,25m2 znajduje się na 1 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

359 000 zł62 m² 5 809,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 61,80m2. Wejście do budynku z poziomu 0. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Piaskowa Góra,Wałbrzych

209 000 zł45 m² 4 644,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie na Piaskowej Górze Górze o powierzchni 45m2 składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

135 000 zł25 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość znajduje się na I piętrze w IV piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z jednego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaskowa Góra,Wałbrzych

1 900 zł36 m² 52,53 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w wieżowcu. Na powierzchnię 34,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Biały Kamień,Wałbrzych

189 000 zł43 m² 4 395,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień, usytuowane na 1 piętrze w wyremontowanej i ocieplonej kamienicy. Na powierzchnię 43,00 m 2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

370 000 zł68 m² 5 425,22 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Do sprzedaży oferujemy Państwu atrakcyjne, w pełni umeblowane i niezwykle słoneczne mieszkanie z balkonem, usytuowane na szóstym piętrze dziesięciopiętrowego bloku w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podgórze

Podgórze,Wałbrzych

149 000 zł73 m² 2 037,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy Podgórze ul. Niepodległości. Lokal znajduję się na pierwszym piętrze w trzy piętrowym budynku. W skład nieruchomość wchodzą dwa duże pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

385 000 zł85 m² 4 540,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Do sprzedaży oferujemy Państwu przestronne mieszkanie z dużym balkonem, usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku w doskonałej lokalizacji wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Piaskowa Góra,Wałbrzych

135 000 zł52 m² 2 612,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Do sprzedaży oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie przeznaczone do remontu znajdujące się w cichej i zielonej okolicy Starej Piaskowej Góry, przy ulicy Długosza. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

249 000 zł54 m² 4 619,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez nasze biuro! Nieruchomość do remontu. Mieszkanie na 3 piętrze w 7 piętrowym bloku wielorodzinnym. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

279 000 zł72 m² 3 875 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferuje do sprzedaży duże, przestronne mieszkanie w 4-piętrowym bloku mieszkalnym o powierzchni 72m2, składające się z: salonu o powierzchni 36 m2 2 sypialni / istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Piaskowa Góra,Wałbrzych

220 000 zł45 m² 4 918,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni 44,73m2 składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz dwóch przedpokoi. Mieszkanie dwustronne. W bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stary Zdrój

Stary Zdrój,Wałbrzych

249 000 zł45 m² 5 582,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko w naszym biurze - Oferta na wyłączność. Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w budynku dwu-rodzinnym, na pograniczu Starego-Zdroju i Białego Kamienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaskowa Góra,Wałbrzych

252 000 zł45 m² 5 637,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Mój Dom oferuje na sprzedaż: 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra w Wałbrzychu przy ulicy Dunikowskiego. Mieszkanie usytuowane na IV piętrze budynku IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

220 000 zł54 m² 4 074,07 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego na jedenastej kondygnacji czyli dziesiątym piętrze budynku , składającego się z : dwóch pokoi, kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Piaskowa Góra,Wałbrzych

269 000 zł56 m² 4 803,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na Piaskowej-Górze o powierzchni użytkowej 56m2, składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Mieszkanie posiada balkon, piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

309 000 zł62 m² 4 983,87 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie na Podzamczu na ul.Poselskiej o powierzchni 62m2 składajace się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

165 000 zł41 m² 3 979,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży oferujemy Państwu niezwykle kompaktowe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w Śródmieściu Wałbrzycha, przy ulicy Moniuszki. To ciekawe, dwupokojowe mieszkanie posiada mimo stosunkowo.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij