dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Wałbrzych - Oferty sprzedaży i najmu

200 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

265 000 zł50 m² 5 321,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie, z przynależnym miejscem parkingowym usytuowane na parterze dziesięciopiętrowego budynku z windą, znajdującego się w wałbrzyskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

210 000 zł36 m² 5 915,49 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe , mieszkanie w Wałbrzychu (podzamcze). 8 piętro, powierzchnia 35.5m2 , składające się z: - 2 pokoi, - kuchni, - łazienki z wc, - przedpokoju. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

249 000 zł62 m² 4 042,21 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

= rezerwacja = Do sprzedaży oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkaniu usytuowane na wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze, przy ulicy Palisadowej. W oferowanej nieruchomości znajdziemy obszerny, niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Wałbrzych

179 900 zł48 m² 3 716,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Do sprzedaży oferujemy Państwu trzypokojowe, kompaktowe mieszkanie usytuowane w doskonałej części wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto, przy ulicy Fryderyka Chopina. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Biały Kamień,Wałbrzych

227 000 zł50 m² 4 495,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko W naszym biurze. Na sprzedaż mieszkanie w zielonej części Białego Kamienia gotowe do wprowadzenia. Położony na pierwszym piętrze lokal składa się z dwóch pokoi, dużej ustawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Biały Kamień

Biały Kamień,Wałbrzych

325 000 zł55 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Tylko w naszym biurze! Przedstawiam Państwu nietuzinkową nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji Białego Kamienia. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Wałbrzych

220 000 zł54 m² 4 074,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem w najlepszej części Śródmieścia. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, dużej kuchni łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piaskowa Góra,Wałbrzych

299 999 zł56 m² 5 309,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Mieszkanie o powierzchni 56,50 m 2 składające się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Broniewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

159 000 zł26 m² 6 115,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka na Piaskowej Górze przy ulicy Broniewskiego. Bardzo dobra lokalizacja, blisko markety, punkty usługowo-handlowe, przychodnia zdrowia, przedszkole, szkoła, przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makuszyńskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

219 000 zł40 m² 5 475 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 40 m2, położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji, wyremontowane, wyposażone i umeblowane. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Stary Zdrój,Wałbrzych

185 000 zł30 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie z bloku z lat 80, własnościowe, gotowe do zamieszkania. Więceej info pod nr telefinu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciechocińska

Nowe Miasto,Wałbrzych

199 900 zł48 m² 4 189,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w dwurodzinnym budynku, przy ulicy Ciechocińskiej, w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto. Na powierzchnię użytkową 40,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Wałbrzych

200 000 zł39 m² 5 129,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Oferta na wyłączność: prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Nowym Mieście. Forma własności: pełna własność. Mieszkanie znajduje się w na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Forteczna

Podzamcze,Wałbrzych

348 000 zł52 m² 6 641,22 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta od osoby prywatnej. Mieszkanie po generalnym remoncie w dzielnicy Podzamcze znajduje się przy ulicy Fortecznej na 5 piętrze w bloku po termomodernizacji, ma 51,2 m2 powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

220 000 zł45 m² 4 888,89 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie składające się z 3 pokoi, kuchni i łazienki. Mieszkanie do odświeżenia - na ścianach tapety , na podłodze panele , płytki ceramiczne, okna plastikowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowe Miasto,Wałbrzych

175 000 zł35 m² 4 282,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Oferta na wyłączność: prezentujemy na sprzedaż przytulną i świetnie rozplanowaną wewnątrz kawalerkę w Wałbrzychu na Nowym Mieście. Nieruchomość o powierzchni 35,03m2 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

430 000 zł73 m² 5 890,41 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w bardzo dobrej części Podzamcza. Wnętrze jest świeżo po kompleksowym remoncie. Wykonano wymianę wszystkich instalacji, drzwi - zarówno wewnętrznych jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Namysłowskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

140 000 zł42 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej części Nowego Miasta - ul. Namyslowskiego. Mieszkanie do własnej aranżacji, z centralnym ogrzewaniem podłączonym do pieca węglowego (można łatwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Forteczna

Podzamcze,Wałbrzych

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja! Posiadamy na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie przy ul. Fortecznej na Podzamczu. Blok docieplony, szeroka i zadbana klatka schodowa, tylko dwa mieszkania na piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stary Zdrój,Wałbrzych

235 000 zł61 m² 3 852,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Stary Zdrój. Położony na drugim piętrze lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Mieszknanie 1,5 roku temu przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Piaskowa Góra,Wałbrzych

229 000 zł40 m² 5 725 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra na I piętrze. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, sypialni z wyjściem na mały balkon, jasnej kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabowskiej

Biały Kamień,Wałbrzych

229 000 zł44 m² 5 204,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferuję do sprzedaży słoneczne, w bardzo dobrym stanie 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w urokliwej i spokojnej części Białego Kamienia (o czym świadczą zdjęcia z widokiem zza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

224 000 zł54 m² 4 186,92 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność.Na sprzedaż mieszkanie na Podzamczu przy ul.Poselskiej o powierzchni 53,50m2 składajace się z dwóch pokoi, jasnej kuchni,łazienki, wc oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Forteczna

Podzamcze,Wałbrzych

320 000 zł62 m² 5 120 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Cena do negocjacji :) Bez pośredników! Na sprzedaż mieszkanie w Wałbrzychu, w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 62,5m2, usytuowane na 6 piętrze, 10-ciopiętrowego budynku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Forteczna

Podzamcze,Wałbrzych

320 000 zł62 m² 5 120 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze przy ulicy Fortecznej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 62,5 m 2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczawienko,Wałbrzych

195 000 zł66 m² 2 944,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie na Szczawienku o powierzchni 66,23m2 w cenie 195 000zł (do negocjacji). Składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, dodatkowo wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

319 000 zł65 m² 4 907,69 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne, słoneczne, dwustronne mieszkanie w Wałbrzychu na Podzamczu. Lokal położony jest na 6 piętrze w bloku 10 piętrowym. Składa się z 3 pokoi (w tym jeden z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Osiedle Górnicze

Rusinowa,Wałbrzych

129 000 zł40 m² 3 208,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Do sprzedaży oferujemy Państwu jednopokojowe mieszkanie usytuowane w niezwykle cichym i zielonym zakątku Wałbrzycha - na osiedlu Górniczym w dzielnicy Rusinowa. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podgórze,Wałbrzych

230 000 zł52 m² 4 423,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy na sprzedaż mieszkanie po remoncie w dzielnicy Podgórze. Położony na drugim piętrze lokal składa się z dwóch pokoi ( w jednym zachowany oryginalny piec kaflowy), kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

239 000 zł54 m² 4 434,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze - przy ulicy Grodzkiej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 53,90 m 2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Piaskowa Góra,Wałbrzych

279 000 zł66 m² 4 240,12 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży wygodne mieszkanie dla rodziny oraz osób szukających przestronnego mieszkania do własnej aranżacji W jego skład wchodzi : - duży salon ok 25 m - balkon ok 5 m - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

239 000 zł36 m² 6 732,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż spółdzielczo -własnościowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m 2. Powierzchnia 37 m 2 to metraż łączny z przynależną do niego piwnicą. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Biały Kamień,Wałbrzych

285 000 zł62 m² 4 596,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta tylko w mp.HOUSE Nieruchomości. Do sprzedania mieszkanie po kapitalnym remoncie, wykończone w wysokim standardzie przy ul. Ludowej. Lokal składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

239 000 zł36 m² 6 638,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż bardzo słoneczne mieszkanie w dzielnicy Podzamcze. Nieruchomość skład się z salonu, kuchni, sypialni, łazienki z wc i przedpokoju oraz dużego balkonu. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palisadowa

Podzamcze,Wałbrzych

365 000 zł60 m² 6 103,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko U nas! Własnościowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 59,80 m2 usytuowane na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku, na Podzamczu w Wałbrzychu przy ulicy Palisadowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Podzamcze,Wałbrzych

239 000 zł35 m² 6 809,12 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe , mieszkanie w Wałbrzychu (podzamcze). 1 piętro, balkon, powierzchnia 35m2 , składające się z: - 2 pokoi, - kuchni, - łazienki z wc, - przedpokoju. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Biały Kamień,Wałbrzych

195 000 zł51 m² 3 816,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w zielonym i cichym zakątku wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień, przy ulicy Prostej. Powierzchnia użytkowa nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wałbrzych

295 000 zł114 m² 2 590,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż oferujemy Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie, usytuowane w spokojnej części wałbrzyskiej dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 108,36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

209 000 zł35 m² 5 971,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super lokalizacja! Oferuję do sprzedania ciepłe i jasne mieszkanie o powierzchni35m2 na ul. Broniewskiego w topowej części Piaskowej Góry. Na nieruchomość składają się: - 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaskowa Góra,Wałbrzych

325 000 zł57 m² 5 701,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłącznosć. Na sprzedaż mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni 57m2 składające się z trzech sypialni, kuchni otwartej na salon, łazienki z wc oraz dwóch przedpokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Górnicze

Górnicze,Wałbrzych

290 000 zł39 m² 7 435,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji) mieszkanie położone w spokojnej części Wałbrzycha, w dzielnicy Rusinowa na zielonym i przyjaznym Osiedlu Górniczym. Mieszkanie o powierzchni 39m.