dowolna

Mieszkania z prawem własności Wałbrzych - Lista ofert

592 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

592 ogłoszenia

495 000 zł94 m² 5 265,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta na wyłącznosć: na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie z cudownym widokiem na panoramę miasta oraz górę Chełmiec, położone w dzielnicy Stary Zdrój w Wałbrzychu,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł57,31 m² 4 693,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 52,61m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (możliwość zrobienia 3 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł72 m² 4 847,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania w prestiżowej lokalizacji dzielnicy Podzamcze w Wałbrzychu. Nieruchomość o powierzchni 60 m oferuje komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł42,70 m² 4 098,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na Starym Zdroju przy ulicy Bardowskiego. Spokojne miejsce, blisko do Szczawna-Zdroju, w około dużo zieleni i las. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

250 000 zł47,77 m² 5 233,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie położone w pobliżu centrum Białego Kamienia. Kamienica i klatka schodowa po remoncie, spokojne sąsiedztwo. Budynek ocieplony, na klatce schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł108,31 m² 2 760,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokal użytkowy z możliwością przekształcenia na mieszkanie Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 108,31 m , położony na I piętrze kamienicy przy ul. Dmowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł50 m² 3 580 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania Mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji, w pobliżu pl. Grunwaldzkiego (ok. 120m), oraz niedaleko budynku Sądu Rejonowego w Wałbrzychu (ok. 100m). Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł64,24 m² 3 890,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

= wyłączność = Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie położone w Wałbrzych, w dzielnicy Biały Kamień, przy ulicy Daszyńskiego. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 60,30.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł63,08 m² 2 520,61 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Wałbrzycha o powierzchni 55,71 m . Mieszkanie położone na pierwszym piętrze przy ulicy Wyzwolenia Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

723 000 zł83,33 m² 8 676,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Możliwość zamiany. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł39,12 m² 4 089,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie W 3 piętrowej kamienicy zlokalizowane W wałbrzychu W dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

596 000 zł83 m² 7 180,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferuje na sprzedaż unikatowe mieszkanie po generalnym remoncie w spokojnej lokalizacji Walbrzycha na Podgórzu - Rezydencja Niedźwiadki. Wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, gazowym ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł57,20 m² 3 758,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na I piętrze w wyremontowanej kamienicy położonej przy jednej z bocznych ulic w dzielnicy Stary Zdrój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł41,50 m² 5 518,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa Okazja! Urokliwe Mieszkanie 41,5m w Kameralnej Kamienicy w Wałbrzychu Spokój i Komfort w Sercu Zielonego Zakątka! Szukasz miejsca, które łączy w sobie historyczny.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł39,50 m² 6 202,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferuje na sprzedaż fajne 2 pokojowe mieszkanie z garażem Znajdujące się: wałbrzych - Szczawienko. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, gazowym ogrzewaniem oraz dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł91,94 m² 3 915,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

do sprzedania mieszkanie trzypokojowe położone na drugim piętrze kamienicy przy ul Przemysłowej.W mieszkaniu wymienione okna oraz zrobione centralne ogrzewanie - w miedzi. Reszta wszystko do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł42 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne i ustawne mieszkanie , o powierzchni 42 m , zlokalizowane na najbardziej poszukiwanym, pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy. W skład mieszkania wchodzą: - dwa niezależne,.

Szczegóły ogłoszenia

264 900 zł50,86 m² 5 208,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w górnej części Nowego Miasta w pobliżu Parku Sobieskiego. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł26,30 m² 7 186,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka po remoncie | Piaskowa Góra | Niskie koszty utrzymania | Idealna pod inwestycję Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 26,3 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł74 m² 7 283,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł74,93 m² 5 324,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Oferta na wyłączność! Szukasz wyjątkowego mieszkania w nowoczesnym stylu położonego w Śródmieściu Wałbrzycha? Mam dla Ciebie ciekawą ofertę 3 pokojowego mieszkania z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł42,30 m² 6 359,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłącznośc!tylko w Vista nieruchomości! Na sprzedaż polecamy mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Biały Kamień, ul. Wolności. Miejsce u podnóży góry Chełmiec, piękne.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Do sprzedania! Na Nowym Mieście, w plombie z lat 90 tych, 2 pokojowe, wyremontowane mieszkanie z balkonem. Na powierzchnię 47 m2 składają się : przedpokój, jasna, przestronna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł35 m² 3 971,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m . Znajduje się na pierwszym piętrze bloku z 1980 roku. Budynek wykonany w technologii wielkiej płyty. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł61,83 m² 4 188,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie. Znajdujące się: wałbrzych - Biały Kamień - Dąbrowskiego. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, gazowym ogrzewaniem oraz dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł46,47 m² 3 658,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w dzielnicy Rusinowa - Osiedle Górnicze. Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w bloku po termomodernizacji Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł36,68 m² 2 726,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu, w dzielnicy podgórze. Opis lokalu: mieszkanie do remontu o powierzchni użytkowej 36,83m2 i całkowitej 39,83m2, usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł86 m² 3 011,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wałbrzych ul. Gdańska - duże mieszkanie pod flip. Oferuje na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w stanie technicznym do remontu w fajnej lokalizacji - ulica dochodząca do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł113,26 m² 7 054,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł26,26 m² 8 377,76 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

= wyłączność = = idealne pod inwestycję = Do sprzedaży oferujemy Państwu nowoczesne, w pełni umeblowane i wyposażone, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 11 piętrze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł48 m² 2 020,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni 48m2 zlokalizowaną w Wałbrzychu - Stary zdrój. Usytuowana w kamienicy na wysokim parterze: składającą się z: - kuchni, - 2 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł52,65 m² 7 198,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące sie Wałbrzych - Biały Kamień- przyjaciół Żołnierza Nieruchomość wyróżnia się ciekawym rozkładem, gazowym ogrzewaniem oraz dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł75 m² 3 586,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Na sprzedaż Mieszkanie 66 m położone na Nowym Mieście przy spokojnej i cichej ulicy Fredry, znajdujące się na trzecim piętrze zadbanej kamienicy. Układ mieszkania: - 2 pokoje - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż Spółdzielcze Własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego zlokalizowane na Piaskowej Górze przy ul. Dunikowskiego o powierzchni 45 m2 , spadające sie z 3 pokoi ( w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł67,20 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! Szukasz dla siebie wygodnego i przytulnego mieszkania? Mam dla Ciebie 3 pokojową nieruchomość z pięknym ogródkiem i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł45,56 m² 5 465,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części Wałbrzycha - na Białym Kamieniu. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 45,56.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł26,70 m² 6 554,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w dzielnicy Biały Kamień. Dwa pokoje do wejścia, okna wychodzące na zachód; widok na skwer oraz ulicę. Standard wykończenia: ściany - gładzie;.

Szczegóły ogłoszenia

81 000 zł39,86 m² 2 032,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 2 położonego przy ul. Katowickiej 6 o powierzchni użytkowej 39,86 m2.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł64 m² 9 203,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta sprzedaży nieruchomości w dwupiętrowym apartamentowcu usytuowanej na pierwszym piętrze w budynku z 2013 roku. Opis nieruchomości: mieszkanie 3 pokojowe słoneczne o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

363 900 zł63 m² 5 776,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferuje na sprzedaż fajne 3 pokojowe mieszkanie. Znajdujące się: wałbrzych - Stary Zdrój - 11 Listopada. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, gazowym ogrzewaniem oraz dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł67 m² 5 656,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze.