dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Wałbrzych - Sprzedaż i wynajem

237 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

237 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bohaterów Getta

Biały Kamień,Wałbrzych

189 000 zł40 m² 4 725 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż przestronna kawalerka, położona w bocznej uliczce Białego Kamienia - ulica Bohaterów Getta. Lokal usytuowany na parterze odremontowanej i ocieplonej kamienicy - po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Stary Zdrój,Wałbrzych

159 000 zł89 m² 1 789,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Umowa na wyłączność! Mieszkanie do remontu na Starym Zdrój. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w dwupiętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,55 m2 , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

197 000 zł33 m² 5 969,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Sklepy , markety, szkoła, przedszkola, przychodnia, komunikacja miejska, dużo zieleni daleko od głównej ulicy więc spokojna okolica. Mieszkanie ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

325 000 zł65 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Szukasz dla siebie i swojej rodziny mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Podzamcza. Mam dla Ciebie ciekawą nieruchomość znajdującą się na 9 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Biały Kamień,Wałbrzych

239 000 zł40 m² 5 975 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie- biały Kamień Oferujemy przytulne, świeżo wyremontowane mieszkanie dwupokojowe położone na parterze zadbanej, ocieplonej kamienic. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaciół Żołnierza

Biały Kamień,Wałbrzych

239 000 zł33 m² 7 181,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania świeżo wyremontowany i wyposażony komfortowy apartament położony w jednej z bocznych uliczek dzielnicy Biały Kamień nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie spółdzielczo-własnościowe (możliwość zakupu przez obcokrajowców) w najlepszej lokalizacji dzielnicy Piaskowa Góra (ostatni blok mieszkalny dzielnicy, na granicy ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Podgórze,Wałbrzych

1 700 zł56 m² 30,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

= wyłączność = Do wynajęcia prezentujemy Państwu wyposażone, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w wałbrzyskiej dzielnicy Podgórze. Nieruchomość znajduje się na II piętrze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Biały Kamień,Wałbrzych

235 000 zł46 m² 5 119,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

~ oferta na wyłączność ~ Biuro nieruchomości Nest Home Group prezentuje ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Biały Kamień przy ulicy Grabowskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

175 000 zł38 m² 4 605,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na Białym Kamieniu z ogródkiem Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na Białym Kamieniu na pierwszym piętrze w kamienicy. Składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sobięcin,Wałbrzych

199 000 zł41 m² 4 908,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe dwu pokojowe mieszkanie usytułowane na IV piętrze w bloku przy ul. Karkonoskiej w dzielnicy Sobięcin. Mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

152 000 zł36 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowej kamienicy. Idealne mieszkanie na weekendowe wypady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotników

Śródmieście,Wałbrzych

265 000 zł67 m² 3 939,35 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie - Wałbrzych, ul. Lotników Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67,27 m , położone w przyziemiu kamienicy przy ul. Lotników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Biały Kamień,Wałbrzych

247 000 zł58 m² 4 228 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

2 pokoje | parter | gotowe do zamieszkania | Biały Kamień Biuro Nieruchomości Nest Home Group oferuje na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w Wałbrzychu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

159 000 zł34 m² 4 627,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Szukasz mieszkania dla siebie, a może pod inwestycję wynajmu? Oferuję na sprzedaż ciekawą kawalerkę na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych

209 000 zł59 m² 3 553,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność! Szukasz mieszkania w Centrum Wałbrzycha? Oferuję na sprzedaż 2 pokojową nieruchomość znajdującą się na 1 piętrze w wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Nowe Miasto,Wałbrzych

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Polecam na wynajem słoneczne mieszkanie z widokiem na góry na wałbrzyskim Nowym Mieście wolne od 31 stycznia 2026r. Mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

225 000 zł40 m² 5 569,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż nieruchomość po remoncie w kamienicy na 2 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 40,40 m2 , które składa się z: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skłodowskiej-Curie

Wałbrzych,dolnośląskie

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferuję do sprzedaży pięknie położone, funkcjonalne, zadbane i w pełni rozkładowe mieszkanie w zielonym i atrakcyjnym zakątku przy ulicy Skłodowskiej w Wałbrzychu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Truskawiecka

Nowe Miasto,Wałbrzych

269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja! Posiadamy na sprzedaż komfortowe dwupokojowe mieszkanie przy ul. Truskawieckiej na Nowym Mieście. Bardzo dobra lokalizacja, jedna z bocznych uliczek, a zarazem blisko do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Biały Kamień,Wałbrzych

179 000 zł60 m² 2 989,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

= rezerwacja = Na sprzedaż oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z ogrodem , położone w spokojnej, zielonej części wałbrzyskiego Białego Kamienia, przy ulicy Obrońców Pokoju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Psie Pole

Nowe Miasto,Wałbrzych

189 000 zł41 m² 4 632,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie przy ulicy Psie Pole na Nowym Mieście. Spokojne miejsce, blisko centrum dzielnicy, w pobliżu sklepy, szkoła podstawowa i liceum. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

214 000 zł49 m² 4 376,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości Nest Home Group prezentuje ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Niepodległości w dzielnicy Podgórze. Lokal o powierzchni 48,9m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Piaskowa Góra,Wałbrzych

254 000 zł37 m² 6 902,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość usytuowana na I piętrze w bloku przy ul. Długiej. Powierzchnię 36,8 m2 tworzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Biały Kamień,Wałbrzych

198 000 zł59 m² 3 352,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Wałbrzychu na Białym Kamieniu przy ul. Mikołaja Reja. Lokal znajduje się na 2 piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Na powierzchnię użytkową 59,06.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Śródmieście,Wałbrzych

128 900 zł35 m² 3 682,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Posiadamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Moniuszki w Śródmieściu. Bardzo dobra lokalizacja, niedaleko centrum dzielnicy, w pobliżu sklepy, uczelnia Angelusa Silesiusa, obwodnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Wałbrzych

349 900 zł51 m² 6 847,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Biuro Nieruchomości Nest Home Group oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 51m , położone w spokojnej części dzielnicy Nowe Miasto w zadbanej kamienicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Podzamcze,Wałbrzych

289 000 zł48 m² 5 958,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

=rezerwacja= Квартиру можуть придбати громадяни України. Możliwość zakupu nieruchomości, przez obywateli Ukrainy (własność spółdzielcza). Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

229 000 zł40 m² 5 668,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Biały Kamień,Wałbrzych

369 000 zł59 m² 6 212,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

=rezerwacja= Do sprzedaży oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie z balkonem , usytuowane w spokojnej i zielonej części wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hirszfelda

Piaskowa Góra,Wałbrzych

255 000 zł42 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne, przytulne mieszkanie 2-pokojowe z ładnym widokiem, położone w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Wałbrzycha Piaskowa Góra. Układ mieszkania: 2 pokoje oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Wałbrzych

239 900 zł43 m² 5 579,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Nowym Mieście. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w budynku po termomodernizacji. Mieszkanie o powierzchni 43 m2 , które składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

235 000 zł46 m² 5 119,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz nieruchomości w dobrej lokalizacji Białego Kamienia? Mam dla Ciebie mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Piaskowa Góra,Wałbrzych

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

| biuro Nieruchomości willa prezentuje. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez obywateli ukrainy bez zezwolenia mswia. Mieszkanie Z dwustronne Z jasną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Biały Kamień,Wałbrzych

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w naszym biurze! Szukasz do wynajmu wyjątkowego mieszkania w spokojnej okolicy Białego Kamienia. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku jednopiętrowym przy ul. Prostej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych

239 000 zł46 m² 5 199,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż mieszkanie po remoncie w spokojnej części Podgórza. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,47 m2 , które składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Biały Kamień,Wałbrzych

189 000 zł36 m² 5 313,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Na sprzedaż przytulne mieszkanie z ogródkiem o powierzchni użytkowej 35,57 m , położone na pierwszym piętrze kameralnej, czterorodzinnej kamienicy na Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Podzamcze,Wałbrzych

660 000 zł86 m² 7 687,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szukasz nietuzinkowego mieszkania na zamkniętym osiedlu? Mam dla Ciebie ciekawą dwupoziomową nieruchomość na Podzamczu. Mieszkanie znajduje się na 3 poziomie. Mieszkanie powierzchni 85,85 m2 (po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Biały Kamień,Wałbrzych

269 900 zł64 m² 4 201,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

= wyłączność = Na sprzedaż oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie w Wałbrzychu, w dzielnicy Biały Kamień, przy ulicy Daszyńskiego. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 60,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wałbrzych

Nowe Miasto,Wałbrzych

305 000 zł82 m² 3 741,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie z garażem o wartości: mieszkanie - 305 tys zł plus garaż 60 tys zł. Lokal mieszkalny ok. 82 metrowe, 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na wałbrzyskim Nowym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stary Zdrój,Wałbrzych

229 000 zł69 m² 3 323,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy - Stary Zdrój Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w cichej i zielonej części Starego Zdroju, z dala od miejskiego zgiełku,.